Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

O przyklejonych wątkach


sugestie, uwagi, pomysły

Re: Zacznij być kim chcesz i mieć co chcesz, bez ograniczeń

Postprzez czynnik_omega » 20 gru 2015, o 19:04

justborn napisał(a):uważam, że wątek z ewidentną reklamą i próbą przyciągnięcia do siebie klientów, nie powinien być przyklejony.


OK, jeżeli o przyklejone wątki, to zwracam Ci uwagę, że wątek na który się powołujesz czy "Fundament PP" autorstwa Bushido był przeze mnie przyklejony przez ok dwóch lat z mojej własnej woli.

Co do reklamy, to uważam, że MLM jest doskonałą drogą do samorozwoju oraz idealnie wpisuje się w PP.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Zacznij być kim chcesz i mieć co chcesz, bez ograniczeń

Postprzez justborn » 20 gru 2015, o 19:08

czynnik_omega napisał(a):
justborn napisał(a):uważam, że wątek z ewidentną reklamą i próbą przyciągnięcia do siebie klientów, nie powinien być przyklejony.


OK, jeżeli o przyklejone wątki, to zwracam Ci uwagę, że wątek na który się powołujesz czy "Fundament PP" autorstwa Bushido był przeze mnie przyklejony przez ok dwóch lat z mojej własnej woli.

Co do reklamy, to uważam, że MLM jest doskonałą drogą do samorozwoju oraz idealnie wpisuje się w PP.


I uważam, że nadal powinien być przyklejony bo jest bardzo istotny w kwestii Prawa Przyciągania. Na pewno o wiele bardziej istotniejszy niż ten post.

A teraz odnośnie pogrubionego zdania w powyższym cytacie: to jest Twoje zdanie. Często użytkownicy mają odmienne zdanie niż Twoje, co spotyka się z ogromną krytyką z Twojej strony i kończy konfliktami.
Czy Ty bierzesz w ogóle do siebie posty i sugestie innych użytkowników (fundamentu tego forum) czy robisz po swojemu jakbyś był u siebie w domu a my bylibyśmy jakimiś natrętami? Szanuję to co napisałeś, choć mam odmienne zdanie odnośnie FM Group, ale sugeruję (i widzę, że nie tylko ja) abyś odpiął ten post i pozwolił mu żyć tak jak i multum innych na tym forum.

justborn
 

Poprzednia strona


« Powrót do Odnośnie projektu AB


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość