Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

W jaki sposób wstać wypoczęty?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

W jaki sposób wstać wypoczęty?

Postprzez Adrianv » 13 lut 2016, o 14:39

Witam wszystkich :)
Chciałbym was spytać o kwestie spania i wstawania. Czy udaje się wam wstać rano wypoczętym i pełen energii? Macie może jakiś na to sposób? Niestety u mnie jest tak że jeśli zlecę wieczorem mojej Podświadomości że chce się obudzić np o 7:00 to mnie obudzi. Lecz jestem strasznie ospały i wciąż chce mi się spać i nieważne czy śpię 6 czy 12h. Oczywiście mam takie dni że śpię 6h, a obudzę się pełny energii i wyspany ,ale jest ich mało. Wiadomo sen jest ważny lecz jeśli wstaję np o 11 (bo akurat teraz siedzę w domu i piszę pracę inżynierską) to szkoda mi dnia, bo wolałbym przeznaczyć to na naukę i inne czynności. Znam osoby które nieważne o której pójdą spać zawsze się obudzą np o 5:00-6:00. Jak można się tak zaprogramować?
Pozdrawiam! :D

Adrianv
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lut 2016, o 13:51
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: W jaki sposób wstać wypoczęty?

Postprzez GOLD » 13 lut 2016, o 15:11

Spać więcej, u mnie to działa. XD

GOLD
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 645 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 200 razy

Re: W jaki sposób wstać wypoczęty?

Postprzez Adrianv » 13 lut 2016, o 15:16

Jak będę spać więcej to oczy mi wygniją :D

Adrianv
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lut 2016, o 13:51
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: W jaki sposób wstać wypoczęty?

Postprzez Dzaniec » 13 lut 2016, o 16:08

Spróbuj codziennie przed zaśnięciem wyobrażać sobie jak wstajesz patrzysz na zegarek jest 6 i że nie dość że jesteś super wypoczęty to masz świetne samopoczucie :) może spróbuj ułożyć sobie dodatkowo afirmacje którą bedziesz powtarzać przed snem.
:D
Zacząłem grać mecz o szczęście bez żadnych oczekiwań
i nagle się zorientowałem że wygrywam.

Dzaniec
 
Posty: 9
Dołączył(a): 6 lut 2016, o 19:32
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 8 razy

Re: W jaki sposób wstać wypoczęty?

Postprzez basienka » 15 lut 2016, o 09:30

Mi bardzo pomogła świadoma relaksacja i rozluźnianie całego ciała przed snem. Wyobrażam sobie że rozluźniam po kolei wszystkie części ciała, zwykle trwa to parę minut, potem zapadam w sen i budzę się wypoczęta i w świetnym humorze :)

basienka
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 gru 2010, o 21:16
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: W jaki sposób wstać wypoczęty?

Postprzez Nicky » 15 lut 2016, o 13:46

Zamiast programowania snu, najpierw sprawdź tarczycę (może masz niedoczynność - wówczas cały czas człowiek jest zmęczony i niewypoczęty, niezależnie od tego ile śpi) i poziom cukru we krwi. Przyczyna Twojego wiecznego wyspania może być prozaiczna :)

Nicky
 

Re: W jaki sposób wstać wypoczęty?

Postprzez Adrianv » 15 lut 2016, o 15:22

Tu bardziej chodzi o ranek, że okropnie ciężko jest mi wstać i dobudzić się w taki sposób by być bardziej żywy. W dzień już nie jest tak, że czuję się ospały(Nie do końca sprecyzowałem tego). Mieszkam z dziewczyną i obydwoje jesteśmy takimi śpiochami co pogarsza sprawę :D. I tu właśnie byłem ciekaw jakie wy macie na to sposoby. Wiem że więcej snu to dla mnie jest bezsens, bo prześpię całe życie w dodatku jest to męczące, bo się nie wyrabiam z dniem co zaplanuję... Czytałem trochę o fazach snu. Testuję i planuje sen tak by był wielokrotnością 90 min.(ewentualnie będę zmieniać i sprawdzać inne sposoby. Skoro inni wstają bez problemu to i czemu ja bym nie mógł ). W dzieciństwie pamiętam że zawsze wstawałem rano a teraz o...

Dzaniec a Tobie to pomaga taka wizualizacja osobiście z porankami? Już od jakiegoś czasu coraz częściej właśnie wizualizuję sobie o tym poranku jak pisałeś lecz dalej mam to samo :D Czasem starałem sobie rano nawet wizualizować od razu jak wstałem, ale tak się relaksowałem że spać znowu poszedłem.

basienka a spróbuję i sprawdzę Choć zawszę zasypiając powtarzam sobie afirmacje czyli też staram się zrelaksować

PS Myślałem, że więcej osób ma taki problem ze wstawaniem :D

Adrianv
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lut 2016, o 13:51
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: W jaki sposób wstać wypoczęty?

Postprzez MujerERojon10 » 15 lut 2016, o 22:48

Też mam taki problem. Jak pierwszy raz odstawiłam cukier to ranki miałam fantastyczne. Byłam pełna energii. Ale potem było znów to samo. Teraz zaczęłam wieczorem nieść i ćwiczyć. I następnego dnia wstaje mi się łatwiej i mam więcej energii

MujerERojon10
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: W jaki sposób wstać wypoczęty?

Postprzez stenia11 » 18 lut 2016, o 15:12

U mnie sprawdziła się nie tylko dieta, ale również nastawienie. Właśnie wyobrażanie sobie tego, jak będę czuła się po wstaniu. Zazwyczaj martwiłam się i myślałam co czeka mnie kolejnego dnia, jednak w takim negatywnym nastawieniu. Myślałam zazwyczaj o tym, co mnie czeka i ile tych rzeczy jest do zrobienia, że sobie nie poradzę, że nie zdążę. Kiedy zmieniłam nastawienie po pewnym czasie było o wiele lepiej.
bardzo mi pomogło: Oczyszczanie Karmy, polska, przystępna diagnostyka karmiczna - polecam :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
stenia11
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lut 2016, o 14:40
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy



« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], czynnik_omega, , makata, MSNbot Media, Yahoo [Bot] i 32 gości