Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Robienie prezentów dla osób które nie grają w AB


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Robienie prezentów dla osób które nie grają w AB

Postprzez Lambar » 1 paź 2010, o 21:48

Jako że AB testuję już od wielu miesięcy z racji pracy nad projektem, to mam okazję doświadczyć jego "magicznych" właściwości. Czyli będzie to przykład na prawo przyciągania na codzień :-)
Celowo użyłem słowa magicznych, ponieważ to jest jak magia. Jest tak ulotne, tak trudne do udowodnienia, ale widać efekty.

W tym miejscu opowiem o korzyściach jakie przynosi robienie prezentów dla osób, które nie grają w AB, które nawet nie słyszały o nim, które nawet nie wiedzą co to prawo przyciągania, które nie słyszały o Sekrecie.
Wykonując przelew jak najbardziej można robić zakupy celem sprezentowania ich właśnie takim osobom.

I tu ważna notka - zakupy robimy wpisując realne kwoty, kupując w realnie istniejących sklepach. Nie ma co iść na łatwiznę i wpisywać byle jakich danych o sprzedawcy, czy też mając na koncie przykładowo 3000 zł kupować znacznie droższych prezentów.
Mamy poczuć się jakbyśmy naprawdę kupowali rzeczy.

Jedno z moich doświadczeń dotyczy pewnego pana, poprawy naszego związku. Mam z nim dość częste kontakty, które nie należą do najprzyjemniejszych. Właściwie można by powiedzieć - nie należały, bo oto co zaszło.
Znamy się dobrze i wiem jakie ma pragnienia ta osoba, o czym marzy. Tak więc zacząłem kupować dla niego różności - coś do domu, do ogrodu, a gdy już dostawałem duże przelewy, to nawet kupiłem dla niego samochód o którym wiem, że mu się marzy. I tak stopniowo co jakiś czas robiłem te przelewy. Nie było ich nawet tak dużo, gdy zauważyłem poprawę w naszych relacjach. Pan ten witał mnie z radością, podawał mi rękę, zagadywał, uśmiechał się. I było to szczere, natomiast wcześniej traktował mnie można powiedzieć z buta, czyli na odczepnego, ponieważ musiał znosić moje towarzystwo.

Dodam, że robiąc zakupy dla niego czułem się szczęśliwy, że mogę mu to i tamto sprezentować. Wyobrażałem sobie jak on się cieszy, jak okazuje mi swoją wdzięczność.

I zadziałała magia, stał się swego rodzaju cud. Teraz gdy pomyślę, że mam się z nim spotkać to nie czuję już napięcia w brzuchu, jest wręcz przeciwnie - wiem, że ta osoba opowie mi jakiś dowcip, bo bardzo to lubi, wiem że miło porozmawiamy o jakiś pierdołach i będzie ogólnie bardzo dobra atmosfera.

To jest jedno z dobrodziejstwo AB - uzdrawianie w szerokim spektrum. Uzdrawianie nie tylko naszych relacji do pieniędzy, lecz naszych związków z innymi osobami.
Gorąco polecam abyście dokonywali podobnych zakupów.
Avatar użytkownika
Lambar
Administrator
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57

Re: Robienie prezentów dla osób które nie grają w AB

Postprzez Czarodziejka » 1 paź 2010, o 22:10

Wow Lambar! Dzięki za podpowiedź. Ta teoria którą tu teraz przedstawiłeś zgadza się z moimi przemyślunkami :D Kiedyś zauważyłam że mogę naprawić swoją "zepsutą" relację z kimś dając "coś" temu komuś od siebie - materialnego bądź nie. Tyle że cokolwiek to jest trzeba dać od serca, tj. serce na tą chwilkę otworzyć. I kiedy się taki prezent postanowi dać, to nawet jak jest się złym/napiętym/anty itp to sam akt dawania samoczynnie jakby serce otwiera - tak myślę - się u mnie zadziało. Tyle że fizycznie to najczęściej jednak niczego nie dawałam takiej osobie, głównie z powodu blokad- a teraz mogę to zrobić przez AB. No kurcze, takich "ubocznych" produktów się tutaj nie spodziewałam :D
Czarodziejka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Robienie prezentów dla osób które nie grają w AB

Postprzez Czarodziejka » 1 paź 2010, o 22:24

I jeszcze odnośnie tych prezentów. Zauważyłam że mnie cieszy właśnie najbardziej nie kiedy kupuję coś sobie, ale kiedy robię prezent. Przestałam ostatnimi czasy na AB kupować dla siebie, kupuję dla innych bo to naprawdę mnie cieszy. Na przykład słyszę jak wuja opowiada jak bardzo chciałby aby przy kościele blisko jego domu rosły drzewka i ja mu te drzewka tutaj kupiłam. Cieszyłam się jakby naprawdę to się działo, jakbym już mu je zawoziła i jakby on już je wsadzał przed tym kościołem. Ale numer... :)
Czarodziejka
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Robienie prezentów dla osób które nie grają w AB

Postprzez basiage » 2 paź 2010, o 05:39

moment...moment....czy ja dobrze rozumiem? ze oni...Ci obdarowani ...o tym nawet nie wiedzą..tak?
to tylko my...w nas to się dzieje..tak? że to my zmieniamy nastawienie do nich przez obdarowywanie w AB, a oni podświadomie "wyłapują" nasze wibracje i emocje..tak?....proszę mi to wytłumaczyć....
uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac!

basiage
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30 wrz 2010, o 18:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Robienie prezentów dla osób które nie grają w AB

Postprzez Lambar » 2 paź 2010, o 08:06

basiage napisał(a):oni...Ci obdarowani ...o tym nawet nie wiedzą..tak?
to tylko my...w nas to się dzieje..tak? że to my zmieniamy nastawienie do nich przez obdarowywanie w AB


dokładnie tak,
zmienisz swoje nastawienie do tematu, to temat się zmieni,
można też inaczej powiedzieć - świat jest takim, jakim go postrzegasz / co o nim myślisz,
zmień to, a zmienisz swój świat.
Avatar użytkownika
Lambar
Administrator
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57

Re: Robienie prezentów dla osób które nie grają w AB

Postprzez basiage » 2 paź 2010, o 09:29

rozumiem teraz:-)
świat jest taki jaki myślę, że jest!
i to jest PIĘKNE!!!
uwazaj o co prosisz bo mozesz to dostac!

basiage
 
Posty: 21
Dołączył(a): 30 wrz 2010, o 18:33
Lokalizacja: Katowice

Re: Robienie prezentów dla osób które nie grają w AB

Postprzez milli » 3 paź 2010, o 10:00

Ja chętnie zrobię eksperyment:)
Mam teściową, która nigdy nie darzyła mnie zbytnią sympatią, a jedyne rozmowy między nami są o chorobach. Teraz sytuacja jest taka, że ku mojej i mojego męża niechęci - mąż musi pracować właśnie u moich teściów:/ Chętnie zmienię tę sytuację i zacznę kupować teściowej to o czym marzy:)
Wypróbowałam już wiele technik... Metoda zmiany emocji na lesze wg Abrahama działa za każdym razem. Sęk w tym, żeby w trudnych chwilach zmieniać emocje na coraz lepsze. milli

milli
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 18:10

Re: Robienie prezentów dla osób które nie grają w AB

Postprzez Lambar » 3 paź 2010, o 10:30

Pamiętaj że kluczem w tym procesie jest Miłość.
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało świrologicznie,
to chodzi o to, aby wyobrażać sobie jaką radość sprawia mi obdarowywanie tej osoby oraz jaką radość sprawia to tej osobie.

Ja mimo, że do tego pana nie pałałem dużą sympatią, to w wyobraźni odtwarzałem sceny nasycone radością, która towarzyszy bliskości takiej jak u przyjaciół. Czyli były to przykładowo scenki jak się przytulamy (oczywiście po przyjacielsku, żeby mi tu ktoś nie wyjechał z jakimiś oskarżeniami mniejszościowymi ;-) )
Avatar użytkownika
Lambar
Administrator
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57

Re: Robienie prezentów dla osób które nie grają w AB

Postprzez PoProstuJa » 6 paź 2010, o 07:07

Zaczynam wobec tego oprezentowywać mojego teścia... :-)
PoProstuJa
 
Posty: 9
Dołączył(a): 4 paź 2010, o 06:24



« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości