Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Programowanie umysłu - Paul Mckenna


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Programowanie umysłu - Paul Mckenna

Postprzez aria » 7 lip 2013, o 08:45

a to zmien swoje zycie w 7 dni to tylko przez 7 dni sluchacie przed snem czy dluzej ?

aria
 
Posty: 478
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 13:03
Podziękował(a): 34 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Re: Programowanie umysłu - Paul Mckenna

Postprzez margaritha » 7 lip 2013, o 10:43

aria napisał(a):a to zmien swoje zycie w 7 dni to tylko przez 7 dni sluchacie przed snem czy dluzej ?

ja słucham nadal, kiedy mam ochotę, przyjemność mi to sprawia :)
"Cuda nie wydarzają się wbrew Naturze, a jedynie wbrew temu, co wiemy o Naturze."- św. Augustyn
Avatar użytkownika prawo przyciągania
margaritha
 
Posty: 134
Dołączył(a): 30 wrz 2010, o 18:20
Podziękował(a): 57 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Programowanie umysłu - Paul Mckenna

Postprzez aria » 12 lip 2013, o 10:56

grunt to pewnosc siebie jak tego sluchacie to co robicie on tam kaze liczy do 300 i jeszcze wyobrazac to przerywacie wtedy odliczanie i wyobrazacie sobie czy jak ?? :D

aria
 
Posty: 478
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 13:03
Podziękował(a): 34 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Re: Programowanie umysłu - Paul Mckenna

Postprzez ukash » 12 lip 2013, o 13:18

aria napisał(a):grunt to pewnosc siebie jak tego sluchacie to co robicie on tam kaze liczy do 300 i jeszcze wyobrazac to przerywacie wtedy odliczanie i wyobrazacie sobie czy jak ?? :D


Odliczasz, żeby wprowadzić mózg w odpowiedni stan relaksu (chociaż na mnie akurat średnio to działa). Jeśli potrafisz to jednocześnie wizualizuj i licz "w tle"; gdy już zatopisz się w wyobrażeniach to przestajesz odliczać (prawdopodobnie i tak zrobisz to mimowolnie).

Btw. jesteś jedyna poznaną przeze mnie osobą w internecie, która nie stosuje totalnie żadnej interpunkcji a mnie to nie razi w oczy :D Nie wiem na czym polega ten fenomen

ukash
 
Posty: 754
Dołączył(a): 5 maja 2013, o 15:21
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 93 razy

Re: Programowanie umysłu - Paul Mckenna

Postprzez aria » 12 lip 2013, o 13:58

ukash napisał(a):
aria napisał(a):grunt to pewnosc siebie jak tego sluchacie to co robicie on tam kaze liczy do 300 i jeszcze wyobrazac to przerywacie wtedy odliczanie i wyobrazacie sobie czy jak ?? :D


Odliczasz, żeby wprowadzić mózg w odpowiedni stan relaksu (chociaż na mnie akurat średnio to działa). Jeśli potrafisz to jednocześnie wizualizuj i licz "w tle"; gdy już zatopisz się w wyobrażeniach to przestajesz odliczać (prawdopodobnie i tak zrobisz to mimowolnie).

Btw. jesteś jedyna poznaną przeze mnie osobą w internecie, która nie stosuje totalnie żadnej interpunkcji a mnie to nie razi w oczy :D Nie wiem na czym polega ten fenomen



Hehehehe poprostu wibrujemy pewnie podobnie i dlatego nie razi cie to :D ;)

aria
 
Posty: 478
Dołączył(a): 11 wrz 2012, o 13:03
Podziękował(a): 34 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 21 razy

Re: Programowanie umysłu - Paul Mckenna

Postprzez genedarling » 29 paź 2013, o 19:49

Jak na was podziałało programowanie umysłu mckenny "możesz zmienić swoje życie w 7 dni?".
CZy możecie podać inne znane i dobre nagrania z programowania umysłu?
Avatar użytkownika prawo przyciągania
genedarling
 
Posty: 169
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 13:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Majestic-12 [Bot] i 18 gości