Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Moc "dziękuję"


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Moc "dziękuję"

Postprzez makata » 21 cze 2016, o 17:16

Tak ja wiem że wszystko w temacie pp zostało już powiedziane,napisane,wyspiewane i w zasadzie już nie ma o czym pisać w tym temacie.Dlatego czasem objuczeni ta wiedza o pytaniach kwantowych, rzeczywistości ach równoległych,eft-ach i innych zapominamy o rzeczach najprostszych ...np o podziękowaniach :) Przecież to tak oczywiste ,przecież to mnie się należy z urzędu to za co mam dziękować ? Choćby za rzeczy najprostsze i oczywiste choćby za to że wstales,że widzisz,że masz ulubiona kawę na stole ,że za oknem słońce świeci...itp.itd. podziękuj za ludzi których spotykasz na swojej drodze,podziękuj im za to że zaistnieli w twojej rzeczywistości...tak wiem...zaraz popukasz się pewnie w głowę co ta baba p...zanim to ocenisz spróbuj ,przecież to nic nie kosztuje być wdzięcznym i dziękować wszystkiemu wokół ciebie ( i nie mówię tutaj że masz się kłaniać i być podnóżkiem innych co to to nie!Masz swoją unikalną wartość i nie daj sobie tego odebrać).To co spróbujesz? ;)I żeby nie było że nauczam i się mądrze -a guzik- nigdy nie byłam i nie będę typem gwiazdy forów Zauważyłam to w moim życiu ,które od kilku tygodni wygląda zupełnie inaczej i może jeszcze nie jestem na drodze startowej ale...chyba powoli na nią koluje.. P.S.no dobra makata zjedz snickers'a bo strasznie gwiazdorzysz

makata
 
Posty: 1438
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Moc "dziękuję"

Postprzez makata » 21 cze 2016, o 20:07

Nie wiem co kliknelam bo post sie zdublowal.zatem.prosze o usuniecie jednego.Dziękuję :)

makata
 
Posty: 1438
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy



« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 21 gości