Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Kto sie dolaczy ??


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Kto sie dolaczy ??

Postprzez Aliss » 22 mar 2016, o 20:36

Kochani Serdecznie zapraszam do eksperymentu zaprezetowanego w tym filmiku przez Jacka Sokala . Filmik jest 13-sto minutowy :) https://www.youtube.com/watch?v=dbsj7rsfDMU

Ja sie dolanczam a wy ??
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1784
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2337 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1098 razy

Re: Kto sie dolaczy ??

Postprzez Kokos » 22 mar 2016, o 21:30

Ja się dołączam ! :D :D Jacek Sokal zawsze Rulezzzzzzzz Tylko jak to teraz zapamiętać ? :)
Oraz co dokładnie trzeba zrobić ? :)

Kokos
 
Posty: 1886
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1246 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 968 razy

Re: Kto sie dolaczy ??

Postprzez zdecydowana » 22 mar 2016, o 21:46

Ja też :D Widziałam już Twòj filmik w innym wątku, tylko nie odpisywałam
PIĄTEK 15 KWIETNIA O 15:00
Kokosku, przecież pan Sokal mòwi co trzeba robić
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 317
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 838 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 391 razy

Re: Kto sie dolaczy ??

Postprzez Kokos » 22 mar 2016, o 22:06

Nie wiem co Pan Jacuś dokładnie proponuje, gdyż tydzień temu we wcześniejszym filmie było, że trza się zatrzymać i powiedzieć " Budzimy się"
A teraz mówi "Jestem"

Dobrze byłoby tutaj ładnie wypisać wszystko w jednym zdanku :D
A są nawet tacy, którym akurat filmiki nie działają w kompie

Rozkręcajmy wątek, to więcej osób zapamięta :D

Kokos
 
Posty: 1886
Dołączył(a): 21 cze 2014, o 10:07
Podziękował(a): 1246 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 968 razy

Re: Kto sie dolaczy ??

Postprzez makata » 23 mar 2016, o 15:14

Ją już na FB na to jestem zapisana tylko ....pamiętać ale to dzwonek w tobie nastawie
makata
 
Posty: 1373
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 776 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 410 razy

Re: Kto sie dolaczy ??

Postprzez Aliss » 23 mar 2016, o 18:26

Kokos napisał(a):Nie wiem co Pan Jacuś dokładnie proponuje, gdyż tydzień temu we wcześniejszym filmie było, że trza się zatrzymać i powiedzieć " Budzimy się"
A teraz mówi "Jestem"

Dobrze byłoby tutaj ładnie wypisać wszystko w jednym zdanku :D
A są nawet tacy, którym akurat filmiki nie działają w kompie

Rozkręcajmy wątek, to więcej osób zapamięta :D


Kokosiku 15 kwietnia o pietnastej mowisz do siebuie STOP- budze sie , jestem jednoscia , jestesmy jednoscia i na 15 sekunt
zanuzasz sie w swoim sercu . Czyli mozesz wewnetrznym okiem obserwowac swoje serce i powtarzac w myslach ale swiadomie (ja jestem ). To wszystko ,proste prawda :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1784
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2337 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1098 razy

Re: Kto sie dolaczy ??

Postprzez czynnik_omega » 23 mar 2016, o 22:07

Aliss napisał(a):Kochani Serdecznie zapraszam do eksperymentu


15 marca o 15 był ten sam eksperyment :D - efekt jest taki (tu gest "tęczy", ręką po łuku z lewej do prawej) jak widać.

Wtedy miałem o tym dokładnie taką samą opinię, co zresztą można sprawdzić na FB- żeby nie było.

Każdy ma swoją własną rzeczywistość. Działania masowe zmieniają mogą zmieniać zapis w polu morficznym, ale nie zmieniają poszczególnych rzeczywistości. Rzeczywistość każdy musi zmienić sam a do tego potrzebna jest taka wola.

https://www.facebook.com/PrawoPrzyciaganiaNaCoDzien/photos/a.895209463852291.1073741828.785488281491077/1110551072318128/?type=3&theater
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1894
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 664 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 930 razy

Re: Kto sie dolaczy ??

Postprzez Aliss » 24 mar 2016, o 13:05

Działania masowe zmieniają mogą zmieniać zapis w polu morficznym, ale nie zmieniają poszczególnych rzeczywistości. Rzeczywistość każdy musi zmienić sam a do tego potrzebna jest taka wola.


Tak Marku ,zgadza sie , tu chodzi o swiadomosc zbiorowa a konkretnie o przebudzenie masowe . Osobiscie uwazam ze waro
poswiecic 15 sekund by zmienic zapis w polu morficznym do ktorego wszyscy maja dostep . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1784
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2337 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1098 razy

Re: Kto sie dolaczy ??

Postprzez czynnik_omega » 25 mar 2016, o 10:44

Aliss napisał(a):tu chodzi o swiadomosc zbiorowa a konkretnie o przebudzenie masowe . Osobiscie uwazam ze waro
poswiecic 15 sekund by zmienic zapis w polu morficznym do ktorego wszyscy maja dostep



Pełna zgoda. Mi natomiast bardziej chodzi o to, że moim zdaniem zapisy w polu będą przeciw skuteczne.

Po prostu większość ludzi będzie nie szuka zmiany w sobie tylko na zewnątrz, co powoduje, że oczywiście żadna zmiana się nie dokonuje.

W polu zostaje natomiast utrwalony zapis o poszukiwaniu na zewnątrz .... Stąd ja raczej przestrzegam przed masowym zaśmiecaniem pola. Ale oczywiście mam nadzieję, że się mylę.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1894
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 664 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 930 razy

Re: Kto sie dolaczy ??

Postprzez Aliss » 25 mar 2016, o 16:17

Mi natomiast bardziej chodzi o to, że moim zdaniem zapisy w polu będą przeciw skuteczne.

Po prostu większość ludzi będzie nie szuka zmiany w sobie tylko na zewnątrz, co powoduje, że oczywiście żadna zmiana się nie dokonuje.


Marku wszyscy jestesmy ze soba polaczeni a nawet odwaze sie i stwierdze ze jestesmy jednym zrodlem ktore podzielilo sie na krople , Ja jestem inna wersja Ciebie a Ty inna wersja mnie .Kochaj blizniego jak siebie samego ma gleboki sens bo nie jest mozliwe pokochac siebie i wybaczyc sobie gdy ciagle postrzegamy siebie odrebnie , klucimy sie , walczymy miedzy soba , rywalizujemy itd. ...

W polu zostaje natomiast utrwalony zapis o poszukiwaniu na zewnątrz ...


W polu zostanie wzmocniony zapis o tym ze jestesmy jednoscia hmmm napisz prosze dlaczego uwazasz ze ludzie beda bardziej poszukiwac na zewnatrz ??

Stąd ja raczej przestrzegam przed masowym zaśmiecaniem pola. Ale oczywiście mam nadzieję, że się mylę.


Rozumiem i tez jestem za tym by nie zasmiecac pola , jednak w tym przypadku mysle ze to sie przyda wszystkim i tak jak Ty mam nadzieje ze sie nie myle . :)

Nie namawiam tez nikogo , kazdy ma prawo wyboru i wolna wole .
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1784
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2337 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1098 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Wenus21, Yahoo [Bot] i 31 gości