Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Inspirujące cytaty


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez zdecydowana » 14 lut 2016, o 10:49

"W gruncie rzeczy wcale nie wytwarzasz rezultatów, tylko uświadamiasz sobie, że one już istnieją. Wszystko już zostało stworzone, a ty doświadczasz wyniku, jaki zdołasz wybrać, w zależności o Twojego pojmowania i postrzegania."

"Jeśli wierzysz, że wszystkie twe potrzeby zawsze zostaną zaspokojone, wtedy praktycznie nie masz żadnych potrzeb. I ta prawda, oczywiście, stanie się twoim udziałem w codziennym życiu."

Neale D. Walsch – Przyjaźń z Bogiem
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 310
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 817 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 386 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez Dzaniec » 16 lut 2016, o 12:05

"Pisz scenariusz życia i odbieraj oscara" :)
Zacząłem grać mecz o szczęście bez żadnych oczekiwań
i nagle się zorientowałem że wygrywam.

Dzaniec
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 lut 2016, o 19:32
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez zdecydowana » 16 lut 2016, o 22:46

"Ktoś kiedyś zapytał mnie: „Jeśli mogłabyś mieć cokolwiek zechcesz, jeśli mogłabyś mieć wymarzone życie, mogłabyś być kimkolwiek zechcesz…Jakby to wyglądało? ”
Zagubiłam się. Nie wiedziałam co odpowiedzieć.
Bo przez cały czas starałam się jak najbardziej wykazywać, nawet w moich najcięższych sytuacjach
I tak bardzo ceniłam sama sobie, właśnie za to że byłam w stanie zawsze przezwyciężać nawet najtrudniejsze sytuacje. Dlatego właściwie cały czas czekałam na te bolesne chwile, tylko po to by umocnić moją tożsamość, właśnie poprzez nie, bo wtedy tylko tak naprawdę mogłam poczuć moją siłę, wykazać się, zbierałam się w sobie i zaczynałam działać.
Więc gdy ktoś zapytał: Gdybyś mogła być ponad tym wszystkim i po prostu być kimkolwiek zechcesz?
Wtedy kompletnie nie byłam w stanie odpowiedzieć na to pytanie…"

"Jeśli coś ci nie odpowiada, zmień to, jeśli nie możesz czegoś zmienić, zmień swoje nastawienie"

Cytaty z filmu The Opus
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 310
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 817 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 386 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez zdecydowana » 16 lut 2016, o 22:59

JAJKO
Nasruddin zarabiał na życie sprzedając jajka.
Do jego sklepu weszła pewna osoba i rzekła mu:
– Zgadnij, co trzymam w ręce?

– Naprowadź mnie jakoś – powiedział Nasruddin.

– Dam ci kilka wskazówek:
ma kształt jajka i rozmiar jajka.
Wygląda jak jajko, smakuje jak jajko i pachnie jak jajko.
W środku jest białe i żółte. Przed ugotowaniem jest płynne,
po ugotowaniu twarde. Co więcej, zniosła je kura…

– Już wiem – powiedział Nasruddin – to jakiś rodzaj ciastek.


Specjalista ma dar niedostrzegania oczywistości!
Najwyższy kapłan ma dar nie rozpoznania Mesjasza!


A. de Mello „Śpiew Ptaka”
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 310
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 817 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 386 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez zdecydowana » 16 lut 2016, o 23:02

Dojrzałość

Do ucznia, który nieustannie oddawał się modlitwom, Mistrz
powiedział:
– Kiedy wreszcie skończysz wspierać się na Bogu i staniesz na
własnych nogach?
Uczeń był zaskoczony.
– Przecież to ty uczyłeś nas, by uważać Boga za Ojca!
– Kiedy nauczysz się, że ojciec nie jest tym, na kim możesz się
wspierać, lecz tym, kto wyzwala cię z twojej skłonności do
wspierania się na kimkolwiek?
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
 
Posty: 310
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 19:24
Podziękował(a): 817 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 386 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez stenia11 » 18 lut 2016, o 15:14

Im dłużej pozostajesz w jednym miejscu, tym większą masz szansę na rozczarowanie.
bardzo mi pomogło: Oczyszczanie Karmy, polska, przystępna diagnostyka karmiczna - polecam :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
stenia11
 
Posty: 5
Dołączył(a): 5 lut 2016, o 14:40
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez Lassiter69 » 20 lut 2016, o 11:26

Człowiek jest ograniczony tylko przez słabość swojej uwagi i ubóstwo wyoboraźni. Wielki sekret to kontrola wyoboraźni i dobrze utrzymywana uwaga, mocne i wielokokrotne skupienie na celu, który ma być osiągnięty.
– Neville Goddard



Świat jest tobą wypchniętym na zewnatrz. Zapytaj siebie co chcesz i daj to sobie! Nie kwestionuj jak to się stanie, po prostu idź swoją drogą, wiedząc, że dowody tego co zrobiłeś muszą się pojawić i tak się stanie.
– Neville Goddard

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zachęcam cię do marzeń szlachetnych. Choć twoje marzenie może wydawać się niemożliwe, zaproś je do swojej świadomości odczuwając je jako realne. Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości. Rób to, a jakimś sposobem, którego nikt nie zna, twoje marzenia przejawi się jako erupcja twojej nieprzerwanej myśli.

Wprowadź się w nastrój i oglądaj myśli, które wtedy przychodzą do ciebie. Jeśli chcesz być znany, wejdź w nastrój, poczucie, że jesteś rozpoznawany, gdy jesteś w ruchu. Potem, gdy uczucie stanie się swojskie, będziesz zaskoczony, jak rzeczy będą się same przetasowywać i doznasz rozgłosu jakiego pragniesz. Może to nie jest bardzo pochlebne, ale jeśli naprawdę chcesz być znany, będziesz.

Wypróbuj to, ta prosta reguła nie zawiedzie cię. Ale pamiętaj: ty jesteś jej siła, jako że ona nie działa sama z siebie. Mogę ci powiedzieć jak przejść do innego stanu, ale to ty musisz się sam weń przenieść. Nikt nie może tego zrobić za ciebie. Widzisz, stany są trwałe i to jest zależne od ciebie, czy wydostaniesz się ze stanu w jakim jesteś teraz, jeśli jest on przez ciebie niepożądany.
Live The Answer Now – Neville Goddard
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 99
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 84 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 79 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez Lassiter69 » 22 lut 2016, o 12:39

TRZY KROKI, KTÓRE WIODĄ DO SPEŁNIENIA PRAGNIEŃ

PROCES TWÓRCZY można ująć prosto. Składa się z trzech kroków:
• Krok Pierwszy (praca, którą ty wykonujesz): Prosisz.
• Krok Drugi (praca, która nie należy do ciebie): Otrzymujesz odpowiedź.
• Krok Trzeci (praca, którą ty wykonujesz): Musisz pozwolić tej odpowiedzi na połączenie się z twoją Istotą.

Krok Pierwszy: Prosisz
Ten krok wiąże się z naturalnym procesem rodzenia się twoich preferencji. Wszystkie twe pragnienia subtelne, jak też jasne, precyzyjne i żywe, wynikają z bogatych doświadczeń życia codziennego. Pragnienia ( prośby) są naturalnym produktem ubocznym twego kontaktu ze środowiskiem bogatym w kontrasty i zdarzenia.
Krok Pierwszy pojawia się w sposób naturalny.

Krok Drugi: Wszechświat, odpowiada

Ten krok jest dla ciebie czymś łatwym, ponieważ nie jest to w ogóle twoja praca. Krok Drugi jest pracą Nie-Fizyczną, jest działaniem Mocy Boga. Wszystkie rzeczy, o które prosisz, drobne i wielkie, są natychmiast odczytywane i w pełni ofiarowane, bez żadnych wyjątków. Każdy składnik twojej Świadomości ma zdolność do formułowania próśb. Prośby każdego składnika twojej Świadomości są uwzględniane i pojawia się na nie bezpośrednia odpowiedź. Prosisz i jest ci dane. Za każdym razem.
Twoje „prośby" są czasami wypowiadane przy pomocy słów. Jednak częściej emanują one z ciebie wibracyjnie. Stanowią strumień osobistych preferencji, które są ze sobą wzajemnie powiązane.
W naturalny sposób pojawiają się pragnienia oraz życzenia. Na każde pytanie jest udzielana odpowiedź. Żadna modlitwa nie pozostaje bez odpowiedzi. Wiele osób może sprzeciwiać się tym prawdom. Przytaczają one ze swego doświadczenia przykłady niespełnionych pragnień. Te osoby jednak nie wykonały bardzo ważnego -Trzeciego Kroku. Bez wykonania tego kroku możemy nie zauważyć istnienia Kroku Pierwszego oraz Kroku Drugiego.

Krok Trzeci: Pozwalasz odpowiedzi na połączenie się z twoją Istotą
Krok Trzeci stanowi zastosowanie Sztuki Przyzwalania, fest to krok, przy pomocy którego dostrajasz wibracyjną częstotliwość swojej Istoty do wibracji swego pragnienia. Na podobnej zasadzie twój odbiornik radiowy musi zostać dostrojony do częstotliwości stacji nadawczej, której chcesz słuchać. Nazywamy to Sztuką Przyzwalania. Jeżeli nie wejdziesz w klimat odbioru, twoje prośby mimo że spotkały się z odpowiedzią mogą ci się wydawać pozostawione bez odpowiedzi. Wydaje ci się, że twoje modlitwy nie zostały wysłuchane, a twoje pragnienia nie zostały spełnione.
Nie dzieje się to jednak dlatego, że twoje życzenia nie zostały wysłuchane, ale z tego powodu, że nie dostroiłeś się wibracyjnie.

"Proś, a będzie Ci dane - Jerry Hicks, Esther Hicks"
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
 
Posty: 99
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 12:48
Podziękował(a): 84 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 79 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez lena213 » 22 lut 2016, o 14:53

A jak dostroić się wibracyjnie do swojego pragnienia? :)
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213
 
Posty: 89
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 3 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 36 razy

Re: Inspirujące cytaty

Postprzez GOLD » 22 lut 2016, o 15:01

lena213 napisał(a):A jak dostroić się wibracyjnie do swojego pragnienia? :)


Dużo się na nim skupiać. :) A jak to robisz, to już od Ciebie zależy. Ja je wizualizuję w połaczeniu z wielkimi emocjami podczas tego. Działa super. :)

GOLD
 
Posty: 160
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 645 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 197 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], czynnik_omega, i 9 gości