Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Dzięki temu osiągam swoje cele i spełniają się moje marzenia


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Dzięki temu osiągam swoje cele i spełniają się moje marzenia

Postprzez Nova » 16 lut 2012, o 18:19

Mam prośbę :)
Pomóżcie mi to wszystko usystematyzować :)
Do osiągnięcia celu i otrzymania tego o co się prosi potrzebujemy (jak w przepisie na ciasto ;) ):
- wiary, że stanie się to czego chcemy
- wizualizowania sobie danej rzeczy lub sytuacji i odczuwania przy tym pozytywnych emocji
- odrzucaniu (podziękowaniu ;)) za stare, niepotrzebne nam nawyki i myśli i zaprogramowanie się na nowe i dobre dla nas :)
- nieangażowanie się w narzekanie innych ludzi na to "jak jest źle", wyłączanie się na takie sytuacje

Co jeszcze? :)
Jest tyle różnych metod - afirmacje, przytaczna tutaj metoda Silvy transerfing rzeczywistości...chcę ogarnąć je wszystkie na raz, a w ten sposób nie ogarniam żadnej ;).
Nova
 
Posty: 87
Dołączył(a): 8 lip 2011, o 21:13

Re: Dzięki temu osiągam swoje cele i spełniają się moje marz

Postprzez marzens » 16 lut 2012, o 18:45

Nova=moim zdaniem=wszystko to ,to w sumie to samo.Są różne techniki.Jednemu wychodzi to ,innemu to,Najgorzej jest jak zaczniemy za bardo kombinować-nic nie wychodzi! :)
Każdego dnia i pod każdym względem czuje się coraz lepiej i lepiej...
marzens
 
Posty: 103
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 21:51

Re: Dzięki temu osiągam swoje cele i spełniają się moje marz

Postprzez Vilandra » 16 lut 2012, o 19:23

Musisz jeszcze dawać od siebie jak najwięcej światu. I tu nie chodzi tylko o dawanie rzeczy materialnych, ale o zwykłą miłość, pomoc, uszczęśliwianie kogoś, bo im więcej z siebie dajesz, tym więcej otrzymasz. Bądź więc szczodra, a to co dasz powróci do Ciebie zwielokrotnione. :)

Vilandra
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Dzięki temu osiągam swoje cele i spełniają się moje marz

Postprzez Nova » 16 lut 2012, o 20:01

Dziękuje Wam :)
A propos tego dziękuję ;) przypomniało mi się, że ważna jest jeszcze wdzięczność :)
Nova
 
Posty: 87
Dołączył(a): 8 lip 2011, o 21:13

Re: Dzięki temu osiągam swoje cele i spełniają się moje marz

Postprzez Vilandra » 16 lut 2012, o 20:48

Nova napisał(a):Jest tyle różnych metod - afirmacje, przytaczna tutaj metoda Silvy transerfing rzeczywistości...chcę ogarnąć je wszystkie na raz, a w ten sposób nie ogarniam żadnej ;).


Skup się na jednej metodzie, a kiedy będzie Ci już dobrze wychodzić dołączaj kolejne elementy, unikniesz wtedy niepotrzebnego zamieszania. Najważniejsze, by Twoje kroki były harmoniczne, bez zbędnego motania.

Vilandra
 
Posty: 279
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Dzięki temu osiągam swoje cele i spełniają się moje marz

Postprzez dupcia » 21 lut 2012, o 17:04

:D

dupcia
 
Posty: 34
Dołączył(a): 14 sty 2012, o 00:37

Re: Dzięki temu osiągam swoje cele i spełniają się moje marz

Postprzez Jola » 24 kwi 2012, o 19:10

Wracając do starego tematu, wydaje mi się, że jdnak najważniejsze jest czuć się dobrze. PO prostu odczuwać taką wewnętrzną radość. A wówczas wdzięczność sama przychodzi, dawanie także, jeśli czujemy się świetnie to nie zrażą nas żadni narzekacze, patrzymy na nich z politowaniem i tyle. Przy dobrym samopoczuciu wiara sama przychodzi, mamy wizje swojej własnej świetlanej przyszłości i radośnie w nią idziemy. Tym samym przyciągamy to, co dajemy, dajemy radość, bo jesteśmy radośni więc przyciągamy wszystko, co nam daje radość. Reszta jest poza nami :)
Różne rzeczy są możliwe jeśli nie upieramy się, żeby je wyjaśnić.

Jola
 
Posty: 86
Dołączył(a): 4 gru 2010, o 20:24
Lokalizacja: Warszawa



« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: , Jola i 5 gości