Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?

Postprzez Hurrem » 6 mar 2016, o 16:23

Mam próchnicę zębów i nigdy jej nieleczyłam a chciałabym mieć zdrowe zęby bez wizyty u dentysty i w związku z tym mam pytanie o to czy można wyleczyć zęby za pomocą PP?

Hurrem
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 gru 2015, o 17:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?

Postprzez czynnik_omega » 6 mar 2016, o 17:00

Hurrem napisał(a):Mam próchnicę zębów i nigdy jej nieleczyłam a chciałabym mieć zdrowe zęby bez wizyty u dentysty i w związku z tym mam pytanie o to czy można wyleczyć zęby za pomocą PP?


Formą zębów jest ich kostna struktura. W ramach tej Formy jest konieczność utrzymywania ich w czystości aby nie doszło do uszkodzeń tej kostnej struktury. Kiedy już jest uszkodzona to PP nie odwróci tych zniszczeń.

WszechŚwiat nie zmienia swoich zasad aby zrealizować nasze pragnienia. Jak wyskoczysz z 10 piętra to zlecisz na dół i być może zginiesz, żebyś nie wiem jak bardzo, w ciągu tych kilku sekund lotu, wierzyła że się uratujesz.

Co prawda możesz przyciągną sobie jaką gałąź, podmuch wiatru itp, że przeżyjesz, ale Forma "ciało, 10 piętro, skok, upadek" będzie niezmienna.

Tak samo z Twoimi zębami. Forma "zęby, brak higieny, próchnica" jest niezmienna. Możesz teraz starać się przyciągnąć jaką formę akceptowalnej przez Ciebie kuracji, ale nie cofniesz czasu i próchnica nie zniknie.

Druga sprawa - moim zdaniem ważniejsza - to, że nie chcesz iść do dentysty. Oczyść się z tej blokady. Współcześnie stomatologia jest na tak wysokim poziomie, że praktycznie nic się nie czuje. Co więcej nawet samego znieczulenia się nie czuje, bo na to też są powierzchniowe znieczulacze.

Idź do dentysty i nie szukaj zaklęć.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1854
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 659 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 901 razy

Re: Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?

Postprzez lifeisamiracle » 6 mar 2016, o 17:08

Pamiętam, że gdy miałam kontrolną wizytę u dentysty zaraz po tym jak poznałam PP, to siedząc w poczekalni czułam, że mam zdrowe zęby i na pewno będzie dobrze. Udało się, zęby były zdrowe, ale do dziś zagadką dla mnie pozostaje czy może coś się złego działo i na szybko to wyleczyłam, czy może miałam po prostu zdrowe zęby. Od tamtego czasu co pół roku chodzę do dentysty z przekonaniem, że powie mi, że mam zdrowe zęby. I zawsze tak jest, a trwa to już od sześciu lat. Ale sugerowałabym, żebyś po prostu poszła do dentysty, tak jak radzi Marek. Nie jestem pewna czy zgodzić się z nim czy próchnica jest odwracalna, ale jedno wiem na pewno - jeżeli pytasz na forum czy to możliwe, to będzie Ci ciężko wyleczyć zęby na własną rękę mimo że całe nasze ciało jest energią.

lifeisamiracle
 
Posty: 60
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?

Postprzez czynnik_omega » 6 mar 2016, o 17:16

lifeisamiracle napisał(a):Pamiętam, że gdy miałam kontrolną wizytę u dentysty


"Kontrolną wizytę" a nie "mam próchnicę". W pierwszym wypadku mogłaś wybrać dowolną wersję rzeczywistości - i tu ogromne gratulacje (!), w drugim Forma została zdefiniowana więc nie ma czego wybierać.

EDIT: nie chodziło mi że próchnica się nie może cofnąć/wyleczyć, tylko, że nie zniknie w sensie "usiądę na fotelu a lekarz powie, że jej nigdy nie było" - przepraszam za skrót myślowy.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1854
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 659 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 901 razy

Re: Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?

Postprzez lifeisamiracle » 6 mar 2016, o 17:28

Racja, łatwiej wyleczyć/przyciągnąć coś, gdy nie widać negatywnych okoliczności w świecie zewnętrznym. Chociaż jak teraz się nad tym zastanawiam... Ostatnio wyleczyłam sobie alergię pokarmową, objawy alergii pojawiały się pół minuty po spożyciu alergenu. Teraz mogę jeść wszystko i nic mi się nie dzieje. W sumie zgłupiałam i nie wiem teraz czy to zależy od wiary i można tak samo wyjść z alergii, jak i wyleczyć próchnicę czy też jest limit i coś można wyleczyć samemu, a coś nie. Marku, jak to widzisz?

lifeisamiracle
 
Posty: 60
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?

Postprzez czynnik_omega » 6 mar 2016, o 17:36

lifeisamiracle napisał(a): można tak samo wyjść z alergii, jak i wyleczyć próchnicę czy też jest limit


Nie ma limitu jeżeli nie została zdefiniowana Forma. Alergia jest zespołem reakcji. To można "usunąć" w jednej chwili.

Próchnica jest stanem kośćca. Tego nie da się usunąć w jednej chwili, jeżeli została __zobaczona__. Co innego jeżeli to jest podejrzenie próchnicy i nie było jeszcze kontroli stomatologa - ale wtedy nie została zdefiniowana Forma.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1854
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 659 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 901 razy

Re: Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?

Postprzez lifeisamiracle » 6 mar 2016, o 17:38

Ok, dzięki za odpowiedź :)

lifeisamiracle
 
Posty: 60
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Re: Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?

Postprzez lena213 » 6 mar 2016, o 18:14

A pomniejszenie nosa, odrośnięcie ręki, urośnięcie jest możliwe?
lena213
 
Posty: 64
Dołączył(a): 23 wrz 2015, o 20:30
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?

Postprzez Hurrem » 6 mar 2016, o 18:20

czynnik_omega napisał(a):
Hurrem napisał(a):Mam próchnicę zębów i nigdy jej nieleczyłam a chciałabym mieć zdrowe zęby bez wizyty u dentysty i w związku z tym mam pytanie o to czy można wyleczyć zęby za pomocą PP?


Formą zębów jest ich kostna struktura. W ramach tej Formy jest konieczność utrzymywania ich w czystości aby nie doszło do uszkodzeń tej kostnej struktury. Kiedy już jest uszkodzona to PP nie odwróci tych zniszczeń.

WszechŚwiat nie zmienia swoich zasad aby zrealizować nasze pragnienia. Jak wyskoczysz z 10 piętra to zlecisz na dół i być może zginiesz, żebyś nie wiem jak bardzo, w ciągu tych kilku sekund lotu, wierzyła że się uratujesz.

Co prawda możesz przyciągną sobie jaką gałąź, podmuch wiatru itp, że przeżyjesz, ale Forma "ciało, 10 piętro, skok, upadek" będzie niezmienna.

Tak samo z Twoimi zębami. Forma "zęby, brak higieny, próchnica" jest niezmienna. Możesz teraz starać się przyciągnąć jaką formę akceptowalnej przez Ciebie kuracji, ale nie cofniesz czasu i próchnica nie zniknie.

Druga sprawa - moim zdaniem ważniejsza - to, że nie chcesz iść do dentysty. Oczyść się z tej blokady. Współcześnie stomatologia jest na tak wysokim poziomie, że praktycznie nic się nie czuje. Co więcej nawet samego znieczulenia się nie czuje, bo na to też są powierzchniowe znieczulacze.

Idź do dentysty i nie szukaj zaklęć.

Właśnie szperałam internet i znalazłam wypowiedź jednej osoby która napisała że dzięki wizualizacji i wiary zmniejszyła jej się dziura w zębie a groziło jej nawet leczenie kanałowe lekarz był w totalnym szoku jak zobaczył jej zęba przy ponownej wizycie dziura zmniejszyła się o połowę dodam że kobieta zmieniła dietę no i czytałam artykuł o mężczyźnie który twierdzi że zdrowe odżywianiem można odwrócić proces próchnicy całkowicie sam się o tym przekonał na własnym przykładzie oglądnełam też jego dokument o tym nKagWDZgIeUMttps://youtu.be/KagWDZgIeUM więc jednak jak się okazuje można

Hurrem
 
Posty: 17
Dołączył(a): 5 gru 2015, o 17:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Czy za pomocą prawa przyciągania można wyleczyć zęby?

Postprzez lifeisamiracle » 6 mar 2016, o 18:22

lena213 napisał(a):A pomniejszenie nosa, odrośnięcie ręki, urośnięcie jest możliwe?

Wszystko powyższe jest możliwe :) Tak, nawet odrośnięcie ręki. Czytałam kiedyś o chłopcu, który w wyniku wypadku stracił przedramię, ale jako że był młodziutki i w jego otoczeniu były jaszczurki, którym odrasta ogon, to i jemu odrosła ręka. Zero ograniczeń :)

lifeisamiracle
 
Posty: 60
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 21 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], , Yahoo [Bot] i 19 gości