Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

witam wszystkich


jeśli masz ochotę to tu zagadaj po raz pierwszy

witam wszystkich

Postprzez feniks » 22 lis 2015, o 11:39

Witam,
tematyką pp zainteresowałam się dawno temu, nigdy nie stosowałam na związki ale w życiu nie raz widziałam, że działa.
Co do związków zaczęłam szukać od niedawna, za sprawą pewnego pana. Jestem sama od roku ( po bardzo długim związku), pod koniec wakacji, gdy poukładałam sobie w głowie i życiu, postanowiłam że otworze się na nowe znajomości ( chciałam bardziej poznać przyjaciela niż pakować się w związek, a co dalej to czas pokarze.
Poznałam pewnego Pana, którym nie byłam zainteresowana - ale jednocześnie miał w sobie cos takiego co mnie do niego przyciągało. Działał na moje emocje, BARDZO Bardzo Bardzo. Wywoływał czasem skrajne emocje - 3 razy kasowałam jego sms i meile. Ale jeszcze raz podkreślę, ze ma cos takiego, ze nie mogłam go przekreślić, bardzo mnie przyciągał.
W końcu zbliżyliśmy sie emocjonalnie ( nie widząc sie) i obydwoje czuliśmy jak byśmy sie znali od zawsze - jedność dusz. On tęsknił ( mimo ze się nie widzieliśmy ) śmieszne to ale prawdziwe. Zaczęłam czytać o pp i wasze posty i olśniło mnie - on mnie przyciągnął. Jak mu mówiłam, ze ciągnie mnie cos do niego - to sie nie zdziwił i powiedział, że wie :)
Połączyłam w całość wszystko i zaczynam myśleć, ze podświadomie mnie przyciągnął. Nigdy czegoś takiego nie miałam.

feniks
 
Posty: 22
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 10:33
Podziękował(a): 6 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 14 razy

Re: witam wszystkich

Postprzez sklepblue » 26 sty 2016, o 12:21

Witam Was również bardzo serdecznie:)

sklepblue
 
Posty: 2
Dołączył(a): 26 sty 2016, o 10:57
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz



« Powrót do Powitania


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości