Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Witam serdecznie wszystkich:)


jeśli masz ochotę to tu zagadaj po raz pierwszy

Witam serdecznie wszystkich:)

Postprzez djohana » 28 lis 2012, o 17:31

Witam!

Moje życie ostatnio jest pasmem samych porażek i nieszczęśc, po tym jak byłam zmuszona do zamknięcia swojej działalności( zostałam oszukana) gospodarczej czyli jakiś rok temu, życie zaczęło się walic. Popadłam w załamanie, pojawiły się problemy finansowe, brak pracy, problemy w związku. Ten stan praktycznie trwa do dzisiaj , lecz niedawno pod tymi gruzami odkryłam siebie, ponieważ zajęłam się swoją pasją jaka jest muzyka ( produkacja i DJ-ing). Z pomocą mamy udaje mi się uczęszczac na kurs i wiem że chcę a nawet pragnę tylko to robic w życiu. Cały czas staram się znalezc pracę aby miec na realizację swojej pasji pieniądze ale jakoś nie mogę .. Ciężko mi z tym, czuję się nikim dlatego że to zawsze ja miałam pieniądze a teraz nawet nie mam grosza. Wokół też nikt we mnie nie wierzy i nie wspiera mnie w moim celu, mowią żebym poszukała normalnej pracy a nie żyła w świecie fantazji jednak ja wierzę że mi się uda. Chociaż czasami nachodzą mnie wątpliwości.. Niedawno zobaczyłam książkę The Secret na półce którą dostałam dawno od kolegi na urodziny. Przeczytałam ją obejrzałam film, zacząłam szukac w internecie ludzi podobnie myślących i natknęłam się na to grę. Dziękuję Wam wszystkim cieszę się bardzo że tu jestem i mam nadzieję że moje życie będzie właśnie takie jakiego pragnę. Chcę udowodnic wszystkim że będę szczęśliwa i osiągne wyzaczone cele bo jedynie nadzieja jeszcz mnie trzyma przy życiu.
djohana
 
Posty: 3
Dołączył(a): 19 lis 2012, o 20:29
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Witam serdecznie wszystkich:)

Postprzez marzens » 28 lis 2012, o 21:21

Dziękuję Wam wszystkim cieszę się bardzo że tu jestem i mam nadzieję że moje życie będzie właśnie takie jakiego pragnę. Chcę udowodnic wszystkim że będę szczęśliwa i osiągne wyzaczone cele bo jedynie nadzieja jeszcz mnie trzyma przy życiu



I tak trzymaj!
Witamy serdecznie i zapraszamy do dzielenia się radością! :D ;)
Każdego dnia i pod każdym względem czuje się coraz lepiej i lepiej...

marzens
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 176
Dołączył(a): 25 sty 2012, o 20:51
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

Re: Witam serdecznie wszystkich:)

Postprzez myage.pl » 3 gru 2012, o 20:29

djohana napisał(a):Witam!
Wokół też nikt we mnie nie wierzy i nie wspiera mnie w moim celu, mowią żebym poszukała normalnej pracy a nie żyła w świecie fantazji jednak ja wierzę że mi się uda. Chociaż czasami nachodzą mnie wątpliwości..


1. Jeśli ktoś Ci mówi, że czegoś nie da się zrobić, to prawdopodobnie dlatego, że sam nie potrafi lub się boi.
2. Wątpliwości nachodzą każdego. Umiejętnością jest sobie z nimi radzić, a nie wyzbyć się ich.

Wszystko będzie dobrze! Witaj!
Słońce właśnie wschodzi, wstaje Twoja era. "Żyjesz tym, co marzysz! Obudź się! Zobaczysz!".
http://www.MyAge.pl

myage.pl
 
Posty: 269
Dołączył(a): 13 wrz 2012, o 09:24
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 62 razy

Re: Witam serdecznie wszystkich:)

Postprzez kirczak » 11 maja 2015, o 08:44

Witam Cię bardzo serdecznie:)

kirczak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 10 maja 2015, o 14:20
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Witam serdecznie wszystkich:)

Postprzez sarkold » 5 lis 2015, o 09:39

Witam gorąco wszystkich użytkowników tego forum. Sarkold

sarkold
 
Posty: 3
Dołączył(a): 23 paź 2015, o 16:55
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz



« Powrót do Powitania


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości