Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przelewy przychodzące


sugestie, uwagi, pomysły

Przelewy przychodzące

Postprzez juliuszamir » 5 paź 2010, o 12:18

Witam.
Mam pytanie. W ustawieniach konta, w miejscu gdzie definiuje się od kogo chcielibyśmy dostawać pieniądze utworzyłem(oprócz tych istniejących) jeszcze 3 źródła przychodzące. Ale jak do tej pory, 4 dni z rzędu dostałem pieniądze tylko z jednego źródła. Po pierwszych dwóch razach stało się to już nudne i niczym niezaskakujące (a to właśnie miało być zaskakujące). Można to jakość poprawić?
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
juliuszamir
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 18:19

Re: Przelewy przychodzące

Postprzez sroczka » 5 paź 2010, o 13:31

a zdradz technicznie gdzie jest taka OPCJA ?

:)

sroczka
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30 wrz 2010, o 16:48
Lokalizacja: Katowice

Re: Przelewy przychodzące

Postprzez juliuszamir » 5 paź 2010, o 13:39

sroczka napisał(a):a zdradz technicznie gdzie jest taka OPCJA ?

:)


W "ustawieniach" jest zakładka "nadawcy przelewów" i tam jest napisane "Tutaj możesz zmienić ustawienia przelewów przychodzących: od kogo oraz tytuły tych przelewów.Są to przelewy zasilające twoje wirtualne konto w Abraham Bank."

I tam właśnie dodałem różnych nadawców, ale dostaje tylko z od jednego :/
Avatar użytkownika
juliuszamir
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 18:19

Re: Przelewy przychodzące

Postprzez PeBek » 5 paź 2010, o 15:05

juliuszamir napisał(a):Witam.
Mam pytanie. W ustawieniach konta, w miejscu gdzie definiuje się od kogo chcielibyśmy dostawać pieniądze utworzyłem(oprócz tych istniejących) jeszcze 3 źródła przychodzące. Ale jak do tej pory, 4 dni z rzędu dostałem pieniądze tylko z jednego źródła. Po pierwszych dwóch razach stało się to już nudne i niczym niezaskakujące (a to właśnie miało być zaskakujące). Można to jakość poprawić?
Pozdrawiam.

Wprowadziłem małą modyfikację, która wymusza wylosowanie innego nadawcy niż tego, który był "użyty" ostatnio. To powinno zapewnić większą zmienność nadawców i mam nadzieje sprawić, że gra będzie bardziej ciekawa.
PeBek
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Przelewy przychodzące

Postprzez juliuszamir » 5 paź 2010, o 15:18

Super:-) Ciesze się że nasze "postulaty" są tak szybko uwzględniane i realizowane. Widać profesjonalne podejście twórców do serwisu:-)
Avatar użytkownika
juliuszamir
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 18:19



« Powrót do Odnośnie projektu


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości