Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty


Tłumaczenia, filmiki, idee

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez yaga » 12 gru 2013, o 10:51

Mówisz i masz :D. Oto tłumaczenie:

- Wszystko jest rezonansem, częstotliwością energii. Jedna rzecz różni się od drugiej ponieważ ma inną częstotliwość. Wszystko dotyczy podnoszenia naszej wibracji, naszej częstotliwości. Przynajmniej dotyczy to tych, którzy pragną bardziej zintegrować swoją jaźń ze świadomym tworzeniem.

Pewien utwór muzyczny ma odpowiednią wibrację by wprowadzić was w odpowiedni stan tak byście mogli przyciągnąć informacje, sytuacje, okazje, czy ludzi, których potrzebujecie zmagając się z kwestiami zdrowia jak również zmagając się z odpuszczeniem sobie, wybaczeniem sobie, nie żałowaniem, pozbyciem się smutku, żalu, pozbyciem się tych wszystkich rzeczy, które obniżają waszą wibrację i nie pozwalają wybaczyć sobie, uwolnić siebie i być bardziej całością. Utwór ten to pierwsze trzy minuty 7 symfonii Beethovena Allegretto (część 2).

Odtwarzajcie go, gdy jesteście w spokojnym stanie relaksu. Niech ta muzyka przeleje się przez was. Te akordy są dokładnie tym, co dociera do odpuszczenia przeszłości, odpuszczenia żalów, smutku, i wybaczenia sobie. Utwór ten przeniesie was w kierunku wibracji, które przyciągną do was informacje konieczne byście byli w tym zdrowym stanie, który jest waszym przyrodzonym prawem.


- Poprzez podniesienie wibracji tworzymy coś na kształt awangardowej fali...
- I poprzez podniesienie wibracji nasze ego reaguje na pasję...
- Puszczenie strachu. To wszystko co obniża naszą wibrację...
- Czyli strach równa się negatywnej złej wibracji?
- Nie chodzi o ocenę.
- OK.
- Jest negatywna w tym sensie, że jest oddzielająca, segregująca a gdy dzielisz to nie masz z czego czerpać. Gdy pracujesz z pozytywną energią, która bardziej integruje by przyciągać rzeczy w zwielokrotniony, rosnący sposób i masz więcej do czego się odwołać oraz dzieje się to bez wysiłku.
- Zrobiono badania gdy 7 tys. ludzi medytowało na temat zmniejszenia poziomu przestępczości w Seattle i zmalała ona drastycznie. Mówisz, że ta energia zbiorowej świadomości przesunęła nas wszystkich w kierunku...
- W kierunku nowej rzeczywistości, która jest odzwierciedleniem wibracyjnego stanu w jaki wprowadzili się ci ludzie.
- Czyli jeżeli ktoś kogoś, coś błogosławi i wysyła tę myśl...
- Pozwól, że powiem o tym istotnym rozróżnieniu, o którym często mówi Bashar. Otóż nie zmieniasz świata, w którym się znajdujesz. Przesuwasz się do innej rzeczywistości, która w większym stopniu odzwierciedla twój zmieniony stan wibracji.
- Czyli gdy cały czas jestem zły, zgorzkniały, przestraszony to obracam się w świecie złych, zgorzkniałych i przestraszonych ludzi...
- Dużo tego odzwierciedlasz.
- A gdy jestem w dobrym nastroju to wydaje się, że tego typu ludzie „odbijają” się ode mnie. Być może osoba, która jest wściekła odejdzie zanim ja znajdę się w tym samym miejscu.
- Dokładnie. Lecz ważne jest też zdać sobie sprawę, że nie chodzi o ocenę czy się zmieniłeś w oparciu o zewnętrzne odbicie. Jeżeli zareagujesz inaczej na zewnętrzne odbicie nawet jeżeli ono pozostaje takie same to wtedy wiesz, że się zmieniłeś i wtedy zewnętrzna rzeczywistość wie, że się zmieniłeś i wtedy może odzwierciedlić tę zmianę.

yaga
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21
Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 20 razy

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez bakers_daughter » 13 gru 2013, o 10:10

Mówisz i masz :D. Oto tłumaczenie:


Pięknie dziękuję!

Peace&Love!
Avatar użytkownika prawo przyciągania
bakers_daughter
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 12:30
Podziękował(a): 23 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez Aliss » 22 gru 2013, o 22:29

yaga !!!! DZIEKUJE; DZIEKUJE; DZIEKUJE !!!!!!!! :D Jestem Ci baedzo wdzieczna za tlumaczenie tych perelek nasz dobry duszku :D :D :D
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez apasionata » 28 sty 2014, o 14:25

A jak poznać, że ten utwór działa? Słucham go już od kilku godzin i nie odczuwam żadnych zauważalnych zmian...

apasionata
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 21:33
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez dariaanna » 28 sty 2014, o 19:53

apasionata a odprężasz się przy słuchaniu, czy robisz coś w tym czasie ?

dariaanna
 

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez apasionata » 29 sty 2014, o 09:30

dariaanna napisał(a):apasionata a odprężasz się przy słuchaniu, czy robisz coś w tym czasie ?



Robię różne rzeczy. Rozumiem w takim razie, że mam się odprężyć i skupić na słuchaniu? A wobec tego czego mogę się wtedy spodziewać?

apasionata
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 21:33
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez dariaanna » 29 sty 2014, o 11:01

Myślę, że to najlepszy sposób ;). Po prostu wypróbuj i powiedz czy coś czujesz.
Nie nastawiaj się na nic, po prostu słuchaj ;).

dariaanna
 

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez apasionata » 29 sty 2014, o 11:17

dariaanna napisał(a):Myślę, że to najlepszy sposób ;). Po prostu wypróbuj i powiedz czy coś czujesz.
Nie nastawiaj się na nic, po prostu słuchaj ;).



Ok. Spróbuję. Dzięki za pomoc :-)

apasionata
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 21:33
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez bakers_daughter » 30 sty 2014, o 08:15

apasionata napisał(a):A jak poznać, że ten utwór działa? Słucham go już od kilku godzin i nie odczuwam żadnych zauważalnych zmian...


Nie przyzwyczaję się chyba do tych ciągłych pytań, jak długo, jak poznać, że działa, co robię nie tak.

Dziewczyno, po kiego grzyba słuchasz tego kilka godzin? ??? Jeśli sprawia Ci to przyjemność, to ok.
Ale wtedy nie miałabyś chyba tych pytań. ..

Ja słucham, jak mam ochotę, czasem tylko kilka minut, z tych powodów, dla których stworzona jest muzyka. Dla przyjemności, po prostu.

Ludzie! Dlaczego sobie wszystko utrudniacie?
Radość jest warunkiem koniecznym i wystarczającym, dajcie sobie spokój z tą wieczną rozkminą!

Apasionata, z ciekawości: ile masz lat?
Avatar użytkownika prawo przyciągania
bakers_daughter
 
Posty: 56
Dołączył(a): 12 cze 2013, o 12:30
Podziękował(a): 23 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 66 razy

Re: Bashar - Sonata no7 pierwsze 3 minuty

Postprzez apasionata » 1 lut 2014, o 20:38

bakers_daughter napisał(a):
apasionata napisał(a):A jak poznać, że ten utwór działa? Słucham go już od kilku godzin i nie odczuwam żadnych zauważalnych zmian...


Nie przyzwyczaję się chyba do tych ciągłych pytań, jak długo, jak poznać, że działa, co robię nie tak.

Dziewczyno, po kiego grzyba słuchasz tego kilka godzin? ??? Jeśli sprawia Ci to przyjemność, to ok.
Ale wtedy nie miałabyś chyba tych pytań. ..

Ja słucham, jak mam ochotę, czasem tylko kilka minut, z tych powodów, dla których stworzona jest muzyka. Dla przyjemności, po prostu.

Ludzie! Dlaczego sobie wszystko utrudniacie?
Radość jest warunkiem koniecznym i wystarczającym, dajcie sobie spokój z tą wieczną rozkminą!

Apasionata, z ciekawości: ile masz lat?




Bardzo dziękuję za niezwykle uprzejmą i wyczerpującą odpowiedź. Jednocześnie chcę z całego serca przeprosić wszystkich, którzy poczuli się dotknięci/urażeni/poirytowani moim pytaniem. Co ja, głupia, sobie myślałam - zadawać pytanie na forum? Słyszałam, że kto pyta nie błądzi i jeszcze, że nie ma głupich pytań. Jak widać na moim przykładzie - są. Teraz dziesięć razy się zastanowię zanim jakiekolwiek w ogóle zadam.
I jeszcze jedno - podziwiam Cię i bardzo zazdroszczę, że nie potrzebujesz stawiać żadnych pytań, wygląda na to, że już wszystko wiesz. Ja w swoim rozwoju duchowym dopiero stawiam pierwsze kroki i dlatego zadaję sobie i innym pytania, może czasami głupie i bez sensu, ale może dzięki nim kiedyś będę taka jak ty - sama radość i czerpanie przyjemności z życia to będzie mój chleb powszedni.
Pozdrawiam

apasionata
 
Posty: 8
Dołączył(a): 6 kwi 2012, o 21:33
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Bashar


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości