Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Zapraszam na spotkanie: OD NOWA


sugestie, uwagi, pomysły

Zapraszam na spotkanie: OD NOWA

Postprzez czynnik_omega » 24 maja 2016, o 12:36

Z przyjemnością zapraszam wszystkich na drugie już spotkanie z serii OD NOWA .

FB https://web.facebook.com/events/745559798918960/ - zaproście znajomych np. z FB

Jeśli poszukujesz inspiracji do zmiany, to spotkanie jest kierowane do Ciebie.

W programie:

1. SZCZĘŚCIE, TO CAŁKIEM ŁATWA SPRAWA
W tej części dowiesz się skąd czerpać inspirację do bycia szczęśliwym, poznasz receptę na szczęśliwe związki z innymi ludzmi, odkryjesz, że emocje mają znaczenie, i są Twoimi sprzymierzeńcami.

Prowadząca Kamila Gutowski
Przedsiębiorca,szczęśliwa żona , mama fantastycznej trójki, współwłaścicielka Agencji Pracy Tymczasowej SKILLS NET , księgarni internetowej TWOJE TRZECIE OKO , początkująca trenerka i mówca motywacyjny. Kobieta, która z całych sił promuje życie w zgodzie ze sobą, wspierając inne kobiety , poszukujące swojej drogi.

2.KOBIETA PRZEDSIĘBIORCZA - ARCHITEKTEM SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI
W tej części dowiesz się czy masz w sobie żyłkę przedsiębiorcy, przekonasz się, że założenie własnej firmy jest łatwe, odkryjesz, że również Twój pomysł na biznes pozwoli Ci osiągnąć sukces.

Prowadząca Jadwiga Adamczyk
Właścicielka Firmy Spot Consulting,absolwentka Wydziału Zarządzania WSM, prowadzi działalność doradczą. Zajmowała się obsługą w zakresie księgowości i doradztwa podatkowego.Trener biznesu i relacji międzyludzkich. Uczy przedsiębiorczości, organizuje warsztaty, jak prowadzić własne przedsiębiorstwo wellness. Inspiruje do budowania niezależności i wolności finansowej. Kocha kontakty z ludźmi, którym pomaga budować poczucie siły wewnętrznej i wydobywania własnego potencjału. Prowadzi innych do sukcesu i pomaga im spełniać marzenia.

3. MOŻESZ WSZYSTKO !
Ta część pozwoli Ci zrozumieć, że:
Z pewnością masz pragnienia. Ale czy żyjesz zgodnie z tymi pragnieniami ? Pewnie myślisz, że nie masz wystarczającej ilości pieniędzy, czasu itp. ? Zapewniam Cię, że te pragnienia są na wyciągnięcie ręki ...
... Podejmij tylko decyzję, że chcesz je zdobyć.
Od czegokolwiek czego pragniesz oddziela Cię cieniutka bariera - podjęcie decyzji, że zaczniesz to zdobywać. Tą barierą jest ...
... obawa przed wyjściem ze strefy komfortu.
Czym jest ta strefa ? To obawa przed niewygodami, przed ryzykiem, przed stratą, przed porażką ...
... ale porażki nie istnieją.
To tylko nauka na drodze do rozwoju osobistego, na drodze do sukcesu. Im częściej odnosisz porażkę tym większy sukces możesz odnieść ...
Bo możesz wszystko !

Prowadzący Marek Wysmułek
Przedsiębiorca z 20 letnim stażem, nauczyciel biznesu i rozwoju osobistego, mówca motywacyjny i ojciec 4 dzieci. Uczy, że każdy jest Twórcą swojej rzeczywistości i jest za nią całkowicie odpowiedzialny.

Czas trwania to trzy godziny.
Koszt to 30 zł.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1971
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 681 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy


« Powrót do Odnośnie projektu AB


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości