Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Rzeczywistości równoległe


Tłumaczenia, filmiki, idee

Re: Rzeczywistości równoległe

Postprzez Nicky » 26 mar 2014, o 13:19

Wiedzcie, że jeśli pragniecie dokonać zmiany w waszym życiu, i nieważne, czy jest to mała zmiana, czy ogromna, rzeczywistość, w której osiągnęliście upragniony rezultat, już istnieje! Zatem wszystkim, co macie zrobić, jest dostrojenie się do tej wersji rzeczywistości, w której osiągnęliście swoje cele. Jesteście twórczymi istotami i gdy zaczynacie świadomie uczestniczyć w kreowaniu waszej rzeczywistości, możecie wybierać spośród bezgranicznych możliwości doświadczania. To jest moment, kiedy zaczynacie naprawdę czerpać z tego radość. Pamiętajcie, że wszystko jest energią i wszystko wibruje ze specyficzną częstotliwością. Musicie wibrować na podobnej częstotliwości, aby dostroić się do danego doświadczenia.


Nie możecie doświadczyć niczego, co ma inne wibracje niż wy; jeśli nie chcecie już kontynuować doświadczania jakichś szczególnych okoliczności w waszej rzeczywistości, to nastał czas, aby „zmienić kanał”.


Dwa bardzo ważne cytaty z artykułu. W sumie wszyscy chyba zdajemy sobie sprawę z tego, że istnieje wiele wariantów naszego życia, i każda, najdrobniejsza nawet decyzja podejmowana przez nas każdego dnia - od pójścia na kawę z koleżanką (lub nie!) po podjęcie nowej pracy (lub nie podjęcie jej!) ma kolosalny wpływ na dalszy rozwój wydarzeń. Brrr aż dreszcz przechodzi jak się o tym myśli... tak ogromna odpowiedzialność spoczywa na naszych własnych barkach, odpowiedzialność za nasze życie.
I skąd mamy wiedzieć, jakie decyzje są najlepsze?? Można powiedzieć, że najlepiej "łapać okazje", i z niczego nie rezygnować, jak pojawi się jakaś okazja to brać... ale czasem zdarza się tak, że WYDAJE NAM SIĘ, że złapaliśmy cudowną okazję, a potem ta okazja przeradza się w klapę stulecia i w jedną wielką pułapkę. I co wtedy?
Reasumując, proste to na pewno nie jest :?

Nicky
 

Re: Rzeczywistości równoległe

Postprzez qrczaks » 30 cze 2015, o 19:39

rzeczywistość to jest to o czym oni rozmawiają

qrczaks
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 4
Dołączył(a): 25 cze 2015, o 17:51
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Rzeczywistości równoległe

Postprzez Ewelajna » 2 lip 2015, o 17:42

A ja uważam, że każdy czytelnik odbierze inaczej wszystkie słowa z tego artykułu. Jedni się będą śmiali, a inni rozmyślali.
Poszukujesz nowego samochodu? Zastanawiałeś się może co mogą zaoferować dla Ciebie kredyty samochodowe Warszawa, które są dostępne na rynku? Czasami kupno nowego samochodu, może opłacać się bardziej niż zakup używanego. Sprawdź tą opcję!
Ewelajna
 
Posty: 5
Dołączył(a): 2 lip 2015, o 09:47
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia strona


« Powrót do Bashar


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 3 gości