Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Bashar – 4 prawa kreacji (The 4 Laws of Creation)


Tłumaczenia, filmiki, idee

Re: Bashar – 4 prawa kreacji (The 4 Laws of Creation)

Postprzez Aliss » 6 lis 2012, o 10:30

Lambar napisał(a):Jeśli pojawi się jeszcze coś Bashara to można będzie pomyśleć nad osobnym subforum :-)

Dziekuje Lambar :)

Wiem ze dooooooopsko Ci zawracam ale ja bym tam dodala Twoje skrobanie :mrgreen:
Tyle tego tu jest poprzykrywane luznymi pogaduchami a tak by bylo na jednej kooooopie :mrgreen:
Ludkow by oswiecalo i podnosilo na duchu ;)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Aliss
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 07:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: Bashar – 4 prawa kreacji (The 4 Laws of Creation)

Postprzez syllaqmadam » 6 lis 2012, o 10:49

Wiesz co Lambar tak sobie teraz pomyślałam,gadasz gadasz doradzasz, a widzę masz ból w związku z pracą i tym,ze nie masz czasu na inne rzeczy,więc kochany mój :P :lol: weż się do roboty i zajrzyj tam co pod czaszka Ci siedzi i skutecznie sabotuje cel wyzwolenia finansowego czy jak inaczej to nazwać,bo to przecież o to chodzi,a skoro sie już tym zajmujesz no to wiesz,bo jak bym mojemu emu powiedziała to, by nie wiedział co ma zrobić ,czy na kosmos wyskoczyć czy co?twierdzi,,że wystarczy,że ja sie tym zajmuje :lol: :D
Cześć.
Możesz zdecydować się myśleć w sposób, który pomoże ci osiągnąć szczęście i sukces, zamiast w sposób, który cię od szczęścia i sukcesu oddala.

syllaqmadam
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1365
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31
Podziękował(a): 180 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 95 razy

Re: Bashar – 4 prawa kreacji (The 4 Laws of Creation)

Postprzez coppelia » 6 lis 2012, o 14:25

Lambar napisał(a):Cały wzór... uważacie? Sprawdzałem tylko czy uważacie. Upewniałem się czy jest ktoś po drugiej stronie telefonu :-) Cały wzór to działanie w zgodzie ze swoją największa pasją w każdym możliwym momencie najlepiej jak się potrafi w takim wymiarze, że już bardziej się nie da z absolutnie – uwaga! – absolutnie zerowym oczekiwaniem co do tego jaki powinien być wynik.

Dlaczego? (pada pytanie z głębi sali) Dlaczego zerowe oczekiwania? Powiem wam. Dziękuję. W rzeczy samej, wy, istoty fizyczne podzieliliście się na dwa podstawowe komponenty: umysł fizyczny i umysł wyższy, który jest nie-fizyczny. Musicie współpracować. Umysł fizyczny i nie-fizyczny muszą stworzyć partnerstwo, które działa jak tandem by funkcjonować jak jedna osoba w waszej rzeczywistości.

Lecz kiedy pozwalasz fizycznemu umysłowi myśleć to on musi działać i robić i musi wiedzieć jak coś się wydarzy i gdy skupiasz się na tych wszystkich szczegółach to dajesz mu więcej niż to do czego był pierwotnie zaprojektowany. Męczysz go. Zużywasz. I zastanawiasz się dlaczego tak boli cię głowa pod koniec dnia. I zastanawiasz się dlaczego jesteś ciągle zmęczony.
Chodzi o to, żeby zrozumieć, że umysł fizyczny nie został stworzony po to, by wiedzieć jak coś się wydarzy. Po prostu. Umysł fizyczny został zaprojektowany by wiedzieć i doświadczać to co się dzieje w chwili obecnej. Umysł wyższy wie jak coś się wydarzy. Więc jeżeli pozwolisz wyższemu umysłowi by to wiedział i pracował z tobą, to on będzie wiedział jak przynieść manifestacje do umysłu fizycznego by on tego doświadczył.


Nie do końca rozumiem... szczególnie pogrubionego fragmentu. Od kilku dni już bardzo intensywnie afirmuję wspaniały związek i wizualizuję. Często po powrocie ze szkoły boli mnie głowa... o co chodzi? :D
"Jedyne ograniczenie to te, które narzuca Ci Twój umysł. [...] Wszystko jest możliwe." ♥♥♥
coppelia
 
Posty: 278
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 15:55
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: Bashar – 4 prawa kreacji (The 4 Laws of Creation)

Postprzez Czarodziejka » 6 lis 2012, o 19:14

Lambar napisał(a): Aliss, a o jakim miejscu myślisz?
To ogólnie jest forum, czyli miejsce do ględzenia. Trafiają wątki total na luzie, ale też takie total praktyczne, jakim właśnie ten basharowy jest dla mnie. I nie mam pomyślunku jakby to przegrupować, tworzyć podfora?


A mnie tak przyszło do głowy, gdyby tak nadawać postom wysoki priorytet, coś tak jak dajemy podziękowania, tylko że podziękowanie to podziękowanie a tu byłaby intencja "post perełka" i do tego wyświetlona lista tych wartościowych postów w jakimś miejscu na forum, by łatwo po nie sięgnąć.

Czarodziejka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 783
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 15:21
Podziękował(a): 87 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 267 razy

Re: Bashar – 4 prawa kreacji (The 4 Laws of Creation)

Postprzez magicmind » 3 sie 2013, o 22:30

W skrócie całe prawo przyciągania. Przecież całe życie przyciągamy bez żadnych wizualizacji i innych pierdół.
Teraz tylko znaleźć swoje definicje które generują nasza rzeczywistość i zmienienie ich pod swoje preferencje a następnie wszechświat nam odpowie.
Ostatnio sie tego uczę.Definicje są tak mocno z nami powiązane ,że ciężko w ogóle je dostrzec bo cali jesteśmy nimi oblepieni.Zobaczymy co z tego będzie ;)
Liczę na to ze zmiana definicji jest faktycznie taka prosta jak Bashar mówi :)

magicmind
 

Re: Bashar – 4 prawa kreacji (The 4 Laws of Creation)

Postprzez Eillen » 25 lis 2013, o 16:31

Niby wszystko wiem,ale jak się widzi "literki" to bardziej to do człowieka przemawia.
Bashar bardziej skupia się na tych upiornych przekonaniach i to jest klucz.
W pierwszej kolejności trzeba się ich wyzbyć...drogą wdzięczności, tak ja to pojmuję. ;)
Świat to za mało
Eillen
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 10
Dołączył(a): 8 lis 2013, o 16:02
Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Bashar


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: i 3 gości