Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Pytania Kwantowe


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez GOLD » 22 mar 2016, o 14:42

Aliss napisał(a):
Może odpowiedzieć, lol. Ale wiekszosc czytajacych forum to goscie, uzytkownicy bez swoich kont. Tacy wchodza i czytaja co kazdy mysli o czyms. Zreszta ja pisalem w odpowiedzi do kogos, a nie, ze wszedlem w temat i mowie "Nie dziala" XD, no proszę Cię, Nicky. XD Tak bym nie robił, bo jesli ktos sie cieszy z jakiejs metody czy tematu to dla mnie fajnie, nie wazne czy sie z tym zgadzam, bo mnie on tak nie dotyczy. :)


Wiele osob sie cieszy z pytan kwantowych a pomimo to Ty oczerniasz ta metode piszac ze to zabobon hm, bardzo interesujace nie sadzisz ?? Cos te Twoje wypowiedzi nie trzymaja sie kupy, Normalnie jak bym happego czyli Emila czytala


Po pierwsze to napisalem, ze MOIM ZDANIEM ta technika nie dziala bez uwierzenia w nia. Czytaj ze zrozumieniem, Aliss. Po drugie to jakbys przeczytala calosc moich wypowiedzi i potrafiła je poprawnie zinterpretować to byś zauważyła, że nawet bardzo trzymaja się kupy i tworza jedność. :) Ale kazdy widzi co chce. Jestes zakochana w tej technice i dlatego bedziesz jej bronic nawet jak ktos poda Ci dobre uzasadnienie, ze mozesz sie mylic. Nawet pewnie tego nie rozważasz, czy mozesz sie mylic, tylko od razu odpowiadasz, ze tem ktos sie myli. Wiec ta rozmowa nie ma sensu, bo nie potrafisz uszanowac czyjegos zdania. Ale pozdrawiam jako istotę. :D I ja to zostawiam już. Pa. :)

GOLD
 
Posty: 136
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 614 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez lifeisamiracle » 22 mar 2016, o 15:07

Gold, ja trochę nie rozumiem czemu nie przejdziesz obok techniki obojętnie tylko musisz się wypowiadać i jeszcze się wdajesz w sprzeczki gdy chodzi tylko i wyłącznie o technikę, która jednemu służy, a drugiemu nie. Powtarzam, to tylko technika.
Po 1. Nic to nie zmienia, sam nadal nie będziesz robił tej techniki, a ci, którym służy, nadal będą ją robić i odnosić z niej korzyści.
Po 2. Mącisz trochę ludziom w głowach, którzy chcieliby spróbować tej techniki. Zasiewasz w nich ziarenko wątpliwości, co może mieć ogromny wpływ na ich proces przyciągania.

lifeisamiracle
 
Posty: 156
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 82 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Aliss » 22 mar 2016, o 15:08

Po pierwsze to napisalem, ze MOIM ZDANIEM ta technika nie dziala bez uwierzenia w nia. Czytaj ze zrozumieniem, Aliss. Po drugie to jakbys przeczytala calosc moich wypowiedzi i potrafiła je poprawnie zinterpretować to byś zauważyła, że nawet bardzo trzymaja się kupy i tworza jedność. :) Ale kazdy widzi co chce. Jestes zakochana w tej technice i dlatego bedziesz jej bronic nawet jak ktos poda Ci dobre uzasadnienie, ze mozesz sie mylic. Nawet pewnie tego nie rozważasz, czy mozesz sie mylic, tylko od razu odpowiadasz, ze tem ktos sie myli. Wiec ta rozmowa nie ma sensu, bo nie potrafisz uszanowac czyjegos zdania. Ale pozdrawiam jako istotę. :D I ja to zostawiam już. Pa. :)


Owszem, mam swoje ulubione techniki ale wcale mi nie zalezy zeby wszyscy ich uzywali . Kazdy ma prawo uzyweac tego co mu pasuje . Umiem czytac ze zrozumieniem , bo czy to nie Twoje slowa ???

Ty też przeciez oceniasz. Kazdy caly czas cos ocenia. Ty oceniasz ja w taki sposob, ze mowisz, ze dziala, a ja w taki, ze mowie, ze to zabobon


Wiec nie wciskaj kitu .
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1758
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2263 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1051 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez GOLD » 22 mar 2016, o 15:14

lifeisamiracle napisał(a):Gold, ja trochę nie rozumiem czemu nie przejdziesz obok techniki obojętnie tylko musisz się wypowiadać i jeszcze się wdajesz w sprzeczki gdy chodzi tylko i wyłącznie o technikę, która jednemu służy, a drugiemu nie. Powtarzam, to tylko technika.
Po 1. Nic to nie zmienia, sam nadal nie będziesz robił tej techniki, a ci, którym służy, nadal będą ją robić i odnosić z niej korzyści.
Po 2. Mącisz trochę ludziom w głowach, którzy chcieliby spróbować tej techniki. Zasiewasz w nich ziarenko wątpliwości, co może mieć ogromny wpływ na ich proces przyciągania.


lifeisamiracle, przeczytaj sobie od poczatku o co chodzilo, bo wydaje mi sie, ze odpowiadasz na ostatni post tylko. Nie chce mi sie 7 raz powtarzac. :) Ale powtorze, lol. ODPOWIADAŁEM KOMUŚ W TEMACIE NA PYTANIE. Odpowiedzialem co myslalem i napisalem prawdę. Dlaczego tylko odpowiedz potwierdzajaca dzialanie tej techniki miala by byc dobra w Twoich oczach? Zastanow sie i odpowiedz. :)

Aliss, Tobie nawet juz nie mam co odpowiadac, bo chyba uzywamy innych jezykow, lol. Nie rozumiem o co Ci chodzi. :D

GOLD
 
Posty: 136
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 614 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Aliss » 22 mar 2016, o 15:17

Aliss, Tobie nawet juz nie mam co odpowiadac, bo chyba uzywamy innych jezykow, lol. Nie rozumiem o co Ci chodzi. :D


Dziekuje Ci :) Jak moze byc jeszcze lepiej ??? :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings

Aliss
 
Posty: 1758
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 06:51
Podziękował(a): 2263 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1051 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez lifeisamiracle » 22 mar 2016, o 15:19

GOLD napisał(a):lifeisamiracle, przeczytaj sobie od poczatku o co chodzilo, bo wydaje mi sie, ze odpowiadasz na ostatni post tylko. Nie chce mi sie 7 raz powtarzac. :) Ale powtorze, lol. ODPOWIADAŁEM KOMUŚ W TEMACIE NA PYTANIE. Odpowiedzialem co myslalem i napisalem prawdę. Dlaczego tylko odpowiedz potwierdzajaca dzialanie tej techniki miala by byc dobra w Twoich oczach? Zastanow sie i odpowiedz. :)

Temat ma 56 stron, nie wiem, gdzie się zaczęło, powiem też szczerze, że nie chce mi się szukać ale mam takie pytanie: dlaczego odpowiadałeś komuś na pytanie w temacie tej techniki gdy nie uważasz tej techniki za taką, która może pomóc...? Nad tym właśnie warto się zastanowić jak już trzeba się nad czymś zastanawiać.

lifeisamiracle
 
Posty: 156
Dołączył(a): 29 lut 2016, o 15:08
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 82 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez GOLD » 22 mar 2016, o 15:23

lifeisamiracle napisał(a):
GOLD napisał(a):lifeisamiracle, przeczytaj sobie od poczatku o co chodzilo, bo wydaje mi sie, ze odpowiadasz na ostatni post tylko. Nie chce mi sie 7 raz powtarzac. :) Ale powtorze, lol. ODPOWIADAŁEM KOMUŚ W TEMACIE NA PYTANIE. Odpowiedzialem co myslalem i napisalem prawdę. Dlaczego tylko odpowiedz potwierdzajaca dzialanie tej techniki miala by byc dobra w Twoich oczach? Zastanow sie i odpowiedz. :)

Temat ma 56 stron, nie wiem, gdzie się zaczęło, powiem też szczerze, że nie chce mi się szukać ale mam takie pytanie: dlaczego odpowiadałeś komuś na pytanie w temacie tej techniki gdy nie uważasz tej techniki za taką, która może pomóc...? Nad tym właśnie warto się zastanowić jak już trzeba się nad czymś zastanawiać.


Czemu odpowiadalem? Bo tak czułem. Juz tez to pisalem.

Po prostu czułem, że ten ktos potrzebuje takiej wlasnie odpowiedzi. I cieszę się, że zasiewam takie ziarno o jakim mówiłaś wczesniej, bo dzieki temu ktos spojrzy moze bardziej z góry na te wszystkie techniki, ktore sa wg mnie zwyklymi narzedziami do wprowadzania sie w dobry nastroj i nic wiecej. Moze wlasnie to pomoze temu komus w szybszym rozwoju, bo takiego potrzebuje. :) Mam zawsze dobra intencje, lifeisamiracle, nie martw sie tak o tego kogos. :)

GOLD
 
Posty: 136
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 614 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez makata » 22 mar 2016, o 16:18

Podobne spostrzeżenia odnośnie pytan kwantowych mial Magicmind wówczas wyraził swoją opinię powiedział że nie chce Mu się zadawać przez kilka godz. pytan Aliss probowala Go przekonać ale Magicowi nie pasują te pytania - ok i na tym się skonczyło nie próbował udowadniać że to nie działa albo działa pod warunkiem albo że dziala w ten a nie inny sposob ...przeszedl nad tym do porządku dziennego ...tutaj zaś ja postrzegam obstawanie przy swoim zdaniu ...ja wychodzę z założenia mnie nie działa ...ok mnie nie działa nie znaczy że innym nie zadziała ....nie przekonuję też że dana metoda ma działać w ten jeden sposób bo może dla kogoś zadziala w inny sposób - mnie to nie interesuje ...natomiast obstawanie przy swoim zdaniu powoduje że wiele osob nie zagląda na forum bo w pewnym momencie zaczyna się mieć dosyć ...to tylko oczywiście moja SUBIEKTYWNA opinia..
makata
 
Posty: 1361
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 757 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 405 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez GOLD » 22 mar 2016, o 17:15

makata napisał(a):Podobne spostrzeżenia odnośnie pytan kwantowych mial Magicmind wówczas wyraził swoją opinię powiedział że nie chce Mu się zadawać przez kilka godz. pytan Aliss probowala Go przekonać ale Magicowi nie pasują te pytania - ok i na tym się skonczyło nie próbował udowadniać że to nie działa albo działa pod warunkiem albo że dziala w ten a nie inny sposob ...przeszedl nad tym do porządku dziennego ...tutaj zaś ja postrzegam obstawanie przy swoim zdaniu ...ja wychodzę z założenia mnie nie działa ...ok mnie nie działa nie znaczy że innym nie zadziała ....nie przekonuję też że dana metoda ma działać w ten jeden sposób bo może dla kogoś zadziala w inny sposób - mnie to nie interesuje ...natomiast obstawanie przy swoim zdaniu powoduje że wiele osob nie zagląda na forum bo w pewnym momencie zaczyna się mieć dosyć ...to tylko oczywiście moja SUBIEKTYWNA opinia..


Dokładnie, dzięki. :)

GOLD
 
Posty: 136
Dołączył(a): 18 sty 2016, o 14:32
Podziękował(a): 614 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 162 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez poziomka1 » 22 mar 2016, o 21:26

mam pytanie dotyczące pytania "do kogo to należy" Pisaliście ze pomaga w pozbyciu się dolegliwości, czy mogłby tez pomóc w pozbyciu się nadwagi?

Druga sprawa, nie wiem jak sformułować pytanie dotyczące mojej drogi zawodowej. Stoję teraz na rozdrożu, mam dwie drogi, obie mają swoje zalety, obie mnie pociągają a muszę wkrótce podjąć decyzję. Potrzebny mi jasny znak w którym kierunku się zwrócić.

poziomka1
 
Posty: 3
Dołączył(a): 15 lut 2016, o 21:42
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], eMka, , Wenus21 i 18 gości