Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Jak pozbyć się lęku ?


Jak pozbyć się lęku ?

Postprzez happymaker » 14 wrz 2016, o 09:00

Kochane- zapraszam na LIVE Magdy Jasińskiej - Polskiej trenerki rozwoju duchowego nt. "jak pozbyć się lęków"
Lice będzie na stronie https://youtu.be/pf7Cunwg5gI oraz na Facebook na stronie happymaker.
Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne - zapraszam !!!
https://www.facebook.com/happymakerMagda/

Magda Jasińska - Happy maker - Ta nazwa wyjaśnia wszystko. Przynoszę szczęście, pokazuję drogę do niego , pokazuję jakie to proste, łatwe i przyjemne. Efekty przychodzą bardzo szybko. Inspiratorka, trenerka rozwoju duchowego. Uczy Prawa Przyciągania od ponad 3 lat!
"Jeśli nie możesz dojść do siebie, przyjdź do mnie !"


Prowadzi warsztaty "Pokochaj siebie" oraz "Przyciągnij Swoje Bogactwo"

Magda mówi "Czy wiesz, że możesz mieć wszystko, o czym marzysz? Czy masz wrażenie, że teraz odbijasz się od ścian i mijasz z tym czego naprawdę chcesz? Czy chcesz to zmienić?

Wiem, że chcesz!

Rozumiem też, że się boisz. Otwórz się na zmiany, a już nigdy nie zapragniesz wrócić do życia, które prowadzisz teraz. Nic nie dzieje się przypadkiem, a sam fakt że czytasz te słowa świadczy o tym, że Twoja podświadomość już wkroczyła na ścieżkę chęci zmian!

Zapraszam Ciebie do mojego autorskiego programu, w którym dołożę starań aby Twój świat stał się pięknym ogrodem, w którym rozkwitają Twoje najskrytsze marzenia. Oparty na mojej autorskiej metodzie program pomoże Ci w bardzo szybkim tempie nauczyć się jak zmienić swoje życie na zawsze. Pozwól mi oczyścić Twoją ścieżkę życia i pomóc Ci zmienić nurt Twojego życia. Przestań stać z boku i obserwować szczęście przez szybę dławiąc łzy. Szczęście nie ma limitów i jest dostępne dla wszystkich, wystarczy że naciśniesz klamkę właściwych drzwi. Gotowy na zmiany? Jeśli tak to już dziś oferuję Ci swoją pomoc, wystarczy że zrobisz pierwszy krok."

ZAPRASZAM Na moje relacje LIVE na FB oraz youtube kochani !

happymaker
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 13 wrz 2016, o 10:42
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz


« Powrót do Warsztaty i szkolenia


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości