Prawo przyciągania w praktyce - Abraham Bank - Prawo przyciągania
Miejsce spełnionych marzeń
Na czym polega prawo przyciąganiaDlaczego działa prawo przyciąganiaPrawo przyciągania Sekret
1. Marzysz o pieniądzach?
2. Marzysz o dostatku?
3. Marzysz o różnych wspaniałych rzeczach
dostępnych w sklepach?
Super!
Dobrze że tu jesteś.
To właśnie miejsce dla wszystkich marzycieli.
Dzięki naszej grze będziesz mieć więcej rzeczy, których pragniesz.
W twoim życiu pojawi się obfitość. Jest tylko jeden mały haczyk:
To ty zaproś te rzeczy do siebie!
        Abraham Bank jest to gra, w którą można grać poprzez przeglądarkę internetową. Inspiracją do jej opracowania była jedna z technik przedstawionych w książce "Proś a będzie Ci dane" autorstwa Esther i Jerry Hicks.
Jest to forma relaksu połączonego ze skupieniem na obracaniu coraz to większymi wirtualnymi pieniędzmi. Poprzez wprowadzenie pozytywnych emocji w odniesieniu do pieniędzy i systematyczne praktykowanie tego procesu, zaczynamy otwierać się na coraz to większy napływ pieniędzy.
prawo przyciągania atuty         Mówiąc w skrócie - myśl tworzy - a poprzez praktykowanie innego spojrzenia na pieniądze, spojrzenia pozbawionego blokad, pozwalamy aby pieniądze pojawiły się w naszym życiu w ilości której zapragniemy.
Strumień pieniędzy:
Od swoich narodzin Abraham Bank
rozdał na spełnianie marzeń
755 672 665
Abrahambankowych-pieniędzy
800   Tyle dzisiaj wydano
Abrahambankowych-pieniędzy
Dołącz do Graczy-Wydawaczy i baw się!
Co mówią o AB:
Uczucia są w 100% autentyczne pomimo wirtualnej zabawy! Dzięki :-D

        Piotr
Wspaniały projekt ;) Serdeczne gratulacje dla twórców ;) Nie zdziwiłbym się jak majętność moich rodaków diametralnie się zmieni na plus ;) Podświadomość nie zna się na żartach! Tak więc to tylko kwestia czasu jak nam wszystkim zacznie się łatwiej, bogaciej i radośniej żyć :D Tego wszystkim z całego serca życzę.

        szymon_raclawski
Dawno się tak dobrze nie bawiłam (czytaj: jak dzieciak) :D Dziękuję i gratuluję :)

        Maxi
Świetny, świetny pomysł i zaangażowanie w ten projekt! To fantastyczne rozwiazanie!
Dlatego w imieniu swoim wlasnym jak i znajomych jak i innych użytkowników chce podziekowac - świetna praca, naprawde rozwojowa :))

        Iskra
Tyle ile wyobraźni tyle jest opcji w grze i to jest wspaniałe! Bardzo przydatne są aukcje internetowe – wchodzisz, wybierasz i kupujesz poprzez swoje konto w AB. Wspaniale się rozwija świadomość w trakcie gry, ponieważ najpierw się kupuje, kupuje, potem już jest tyle tego, że się rozdaje. Jest autentyczne uczucie dostatku.

        Piotr
Witam współgraczy :)) Bardzo sie cieszę ze tu trafiłam i juz wiem że się zadomowię :))

        Gryfinka
ach... jak mi sie tu podoba

        Lookfab
Cieszę się, że tu jestem i już świetnie się bawię! Dziękuję. :)

        Qwerfdsa
Co za wspaniały pomysł :D Wybornie, wybornie, wybornie. Ukłon w stronę cierpliwych założycieli AB.

        Aaasia
Super brać udział od początku w tej grze i forum, cieszę się bardzo i też uważam że pomysł jest genialny.

        Delilah
Świetny pomysł z tym bankiem Abrahama. Faktycznie frajda jest, jak w realu.
Super sposób na zmianę świadomości braku w świadomość dostatku.

        JWasilewska
Dziękuję gorąco za możliwość oswajania się z dostatkiem.
Pomysł gry wspaniały i chciaż jestem tu pierwszy dzień już poczułam jak to działa. Będę polecała grę moim znajomym :-D

        Lila
to niesamowite ile może dać frajdy taka nieskrępowana niczym radość z zakupów :) faktycznie najczęściej robię zakupy dla innych - to dziwne ale i więcej mam z tego radochy.
DZIĘKI !!!!!

        Lilith
Super zabawa!!! Wiesz ile miałam radości, jak kupiłam sobie śliczną biała ceramiczną patelnię, albo maszynę do lodów. Jestem tu dziś pierwszy raz, ale obie z córką cieszymy się, jakby to były prawdziwe zakupy, robimy sobie prezenty i chyba o to w tym wszystkim chodzi, taki trening na sucho, zaprawa przed prawdziwym wydawaniem prawdziwych pieniędzy.

        Lila
Granie w AB zmieni moje wewnętrzne przekonania. Dotąd zawsze myślałam, że wydjąc kasę tylko ja tracimy, a teraz zaczynam wierzyć, że wszechświat tak się cieszy ze mnie, że daje mi więcej. Wyrazom radości nie mam słów.

        syllaqmadam
Cześc wszystkim :)
Cieszę się, że trafiłam na źródło obfitości!!!!!

        Domidave
dziękuję za przepiękny pomysł ... i jak pięknie jest móc wreszcie wydać w jedno popołudnie 1000 zł na same przyjemności dla siebie i dla innych ;-) ... niesamowita frajda a jednocześnie uwalnianie się od blokad i przyzwalanie aby obfitość zagościła w moim życiu a także u innych

        Magda
Idea jest świetna i idealnie daje możliwości do wprawienia w czyn tego wszystkiego o czym mówi prawo przyciągania, a tym samym spotęgowania jego działania w rzeczywistości.

        Piotr
Wiem, że mam dość siły,żeby się trochę zmienić a AB daje taką możliwość. Moją siłą jest ciągle powtarzająca się myśl, aby mieć to, na czym bardzo mi zależy i czego bardzo potrzebuję.
Życzę wszystkim Forumowiczom zdolności pragnień, świadomości dobrobytu i radości z jego realizacji.

        Zofiale
O co tu chodzi?
obejrzyj super krótką
prezentację gry
Dołącz do nas!
Sprawdź jaką radość
daje Abraham Bank
Darmowa rejestracja

Prawo przyciągania i znani ludzie:

Naszym zadaniem - jako istot ludzkich -jest bezustanne myślenie o tym, czego chcemy, sprawianie, by to, czego chcemy, było w naszym umyśle absolutnie jasne i dokładnie określone, tym samym ożywiamy jedno z największych praw we Wszechświecie, prawo przyciągania. Stajesz się tym, o czym najczęściej myślisz, ale także to przyciągasz.

John Assaraf
Im więcej uwagi czemuś poświęcasz, tym intensywniej prawo przyciągania reaguje, tym szybciej płynie Energia, a ty rozpoznajesz, że Energia płynie szybciej, po uczuciach, które określasz mianem entuzjazmu, pasji, wylewności lub radości.

Esther i Jerry Hicks
Pamiętaj, że żyjesz w wibrującym Wszechświecie i że wszystkie rzeczy są sterowane przez prawo przyciągania. Otrzymujesz to, o czym myślisz, niezależnie od tego, czy chcesz tego, czy też nie.

Esther i Jerry Hicks
W ciągu dnia, kiedy funkcjonujesz, prawo przyciągania działa w każdej sekundzie. Wszystko, co myślimy i czujemy, tworzy naszą przyszłość. Jeśli się martwisz albo boisz, to przez cały dzień przyciągasz do siebie jeszcze więcej negatywnych rzeczy i emocji.

Marci Shimoff
Rób to, co kochasz i co przynosi Ci radość. Jeśli nie wiesz, co przynosi Ci radość, zadaj sobie pytanie: „Co jest moją radością?”. I gdy znajdziesz to i poświęcisz się temu, prawo przyciągania uruchomi w Twoim życiu lawinę radosnych rzeczy, ludzi, okoliczności, wydarzeń i okazji, a wszystko dlatego, że promieniujesz radością.

Jack Canfield
Prawo przyciągania tak naprawdę jest posłuszne. Kiedy myślisz o rzeczach, których pragniesz, i skupiasz się na nich ze wszystkich sił, to prawo przyciągania daje Ci dokładnie to, czego pragniesz, za każdym razem. Prawo przyciągania nie reaguje na to, czego nie chcesz. Objawia się tym, o czym myślisz, i to coś będzie się uparcie pojawiać. Prawo przyciągania nie jest uprzedzone wobec tego, co stanowi przedmiot czyichś pragnień czy niechęci.

Lisa Nichols
Prawo przyciągania zawsze dostarcza ci możliwości osiągnięcia równowagi myśli. Od tej reguły nie ma wyjątków. Otrzymujesz to, o czym myślisz - niezależnie od tego, czy tego chcesz, czy też nie.

Esther i Jerry Hicks
Prawo przyciągania działa zawsze; to bez znaczenia, czy w nie wierzysz, albo czy je rozumiesz, czy też nie.

Bob Proctor
Prawo przyciągania nie zważa na to, czy postrzegasz coś jako dobre, czy złe, albo czy nie chcesz czegoś, czy też chcesz i odpowiada na Twoje myśli. Zatem jeśli patrzysz na górę swoich długów, czując się z ich powodu okropnie, to wysyłasz sygnał do Wszechświata. „Czuję się naprawdę źle z powodu tego długu”. Sam się w tym utwierdzasz. Odczuwasz to na każdym poziomie swojego istnienia. I sprawiasz, że dostajesz tego więcej.

Bob Doyle
Niezależnie od tego, jakimi słowami się posługujesz - "skupiam uwagę; myślę; przypominam sobie; zastanawiam się,- obserwuję; wyobrażam sobie; marzę" - emitujesz z siebie wibracje, na które odpowiada prawo przyciągania.

Esther i Jerry Hicks
Jak możesz oczekiwać, że ktoś inny będzie cieszył się Twoim towarzystwem, jeśli Ty sam się nim nie cieszysz? I znowu prawo przyciągania pomoże Ci w tym. Musisz bardzo dokładnie określić samego siebie. Oto pytanie, które powinieneś rozważyć: czy traktujesz siebie tak, jakbyś chciał, by inni traktowali Ciebie?

James Ray
Prawo przyciągania nie odpowiada na twoje słowa, lecz na wibracje, które promieniują z ciebie. Możesz używać dobrze brzmiących słów, a jednocześnie pozostawać w stanie oporu wobec własnego Dobrostanu. Nie są bowiem ważne słowa, lecz twoje prawdziwe uczucia.

Esther i Jerry Hicks
Wszystkie żywe istoty działają poprzez prawo przyciągania. W przypadku ludzi różnica polega na tym, że posiadają umysł, który potrafi rozpoznawać. W doborze myśli ludzie mogą się posługiwać wolną wolą. Posiadają moc intencjonalnego myślenia i tworzenia całego swego życia za pomocą umysłu.

Lisa Nichols
Prawo przyciągania to prawo stworzenia. Fizyka kwantowa mówi nam, że cały świat wynurzył się z myśli! Tworzysz swoje życie poprzez swoje myśli i prawo przyciągania; każdy to robi. Nie wystarczy tylko o tym wiedzieć! To prawo zawsze działało w Twoim życiu i życiu każdej innej osoby na przestrzeni dziejów. Kiedy sobie uświadamiasz to wielkie prawo, tym samym uświadamiasz sobie, jak niewiarygodnie potężny jesteś i że możesz za sprawą MYŚLI urzeczywistnić swoje życie.

Bob Proctor
Wszechświat oferuje wszystkie rzeczy wszystkim ludziom poprzez prawo przyciągania. Masz możliwość wyboru tego, czego pragniesz doświadczyć. Chcesz, by wystarczyło dla Ciebie i każdego? Więc wybierz to i wiedz, że „istnieje obfitość wszelkich rzeczy”.

Michael Bernard Beckwith
Prawo przyciągania jest to podstawa świata, Wszechświata i Wszystkiego-Co-Jest. Rzeczy o zbliżonej wibracji przyciągają się wzajemnie.

Esther i Jerry Hicks
Najłatwiej pojmuję prawo przyciągania, kiedy myślę o sobie jak o magnesie; wiem, że przyciągnie on inny magnes. Jesteś najpotężniejszym magnesem we Wszechświecie! Zawierasz w sobie siłę potężniejszą od czegokolwiek na Ziemi i ta niezgłębiona magnetyczna moc emanuje przez Twoje myśli.

John Assaraf
Wszechświat nie odróżnia osoby, która faktycznie jest w posiadaniu miliona dolarów, od osoby, która czuje się, jakby miała milion dolarów. A kiedy poczujesz się jakbyś miał taką sumę, twoja wibracja będzie taka, że prawo przyciągania będzie musiało dostarczyć ci rzeczy odpowiadających tej wibracji.

Esther i Jerry Hicks
Im więcej ćwiczysz, im bardziej dostrzegasz prawo przyciągania rzeczy do Ciebie, tym większym magnesem się stajesz, ponieważ zyskujesz dodatkowo moc wiary, przekonania i wiedzy.

Bob Proctor
W analogiczny sposób, w jaki prawo grawitacji konsekwentnie reaguje na wszelką materię fizyczną waszej planety, prawo przyciągania konsekwentnie reaguje na wszelkie wibracje. Każda projekcja myśli, niezależnie od tego czy jest ona efektem skupienia uwagi na przeszłości, teraźniejszości, czy przyszłości, stanowi wibrację i z tej racji posiada moc przyciągania.

Esther i Jerry Hicks
Prawo przyciągania, nauka i praktyka tego prawa, to umiejętność zrozumienia wszystkiego, co pomoże Ci wywołać w sobie uczucie posiadania upragnionej rzeczy już teraz.

Bob Doyle
Wibrujący Wszechświat jest oparty o prawo przyciągania. Wszechświat wszystko w sobie zawiera. Kiedy zwracasz uwagę na coś, czego pragniesz, i mówisz temu tak, włączasz to w przestrzeń swoich wibracji. Kiedy jednak patrzysz na coś, czego nie pragniesz, i mówisz temu nie, także włączasz to w przestrzeń swoich wibracji.

Esther i Jerry Hicks
Prawo przyciągania możesz dostrzec wszędzie. Przyciągasz do siebie wszystko. Ludzi, pracę, okoliczności, zdrowie, dług, radość, samochód, którym jeździsz, społeczność, w której żyjesz, l przyciągasz to wszystko jak magnes. Powodujesz to, o czym myślisz. Całe Twoje życie jest manifestacją myśli, które funkcjonują w Twojej głowie.

Lisa Nichols
Prawo przyciągania daje Ci to, o czym myślisz - koniec, kropka!

Lisa Nichols
Prawo działa, o ile myślisz. Ilekroć Twoje myśli płyną, prawo przyciągania działa. Kiedy myślisz o przeszłości, prawo przyciągania działa. Kiedy myślisz o teraźniejszości czy przyszłości, prawo przyciągania działa. To bezustanny proces. Nie ma przycisku „pauza” ani „stop”. Prawo funkcjonuje zawsze, podobnie jak Twoje myśli.

Lisa Nichols
Jesteś twórcą samego siebie, a prawo przyciągania to Twoje potężne narzędzie, które pozwala Ci stworzyć wszystko, czegokolwiek w życiu zapragniesz. Uświadom sobie jego magię i własną wielkość.

Bob Proctor
Wszechświat to lustro, a prawo przyciągania odbija w Twoim kierunku Twoje dominujące myśli. Jeśli będzie wracał w myślach do tego, że jeszcze nie otrzymałeś upragnionej rzeczy, to tym samym będziesz przyciągał właśnie to, że jej nie otrzymałeś. Musisz uwierzyć, że już ją masz. Musisz emitować częstotliwość uczucia, jakie daje posiadanie, by te obrazy powróciły jako Twoje życie.

Lisa Nichols
Jeśli narzekasz, prawo przyciągania przyniesie więcej sytuacji dających Ci okazję do narzekania. Jeśli słuchasz, jak narzeka ktoś inny, i skupiasz się na tym, jeśli współczujesz mu i zgadzasz się z nim, to w tym momencie przyciągasz do siebie więcej sytuacji dających powody do narzekania.

Michael Bernard Beckwith
Zasadniczo prawo przyciągania mówi, że to co podobne się przyciąga. Na dobrą sprawę jednak rzecz dotyczy myśli.

Bob Doyle
Ludzie, którzy przyciągnęli do swego życia bogactwo, posługiwali się Sekretem, świadomie lub nieświadomie. Snują myśli o obfitości i bogactwie, i nie dopuszczają do siebie żadnych myśli przeciwnych. Ich główne, zasadnicze myśli dotyczą bogactwa. Znają tylko bogactwo i nic innego nie istnieje w ich umyśle. Czy są tego świadomi, czy nie, te dominujące myśli są właśnie tym, co przyniosło im bogactwo. To prawo przyciągania w praktyce.

Bob Proctor
Każda myśl wibruje. Każda myśl wysyła sygnały. Każda myśl przyciąga odpowiedni sygnał, który jest odpowiedzią na nią. Ten proces nazywamy Prawem przyciągania. Prawo przyciągania mówi: Podobne Przyciąga Podobne.

Esther i Jerry Hicks
Nie jest możliwe, abyś w sposób ciągły poświęcał swoją uwagę temu, czego chcesz, a nie otrzymał tego. Prawo przyciągania daje ci bowiem gwarancje, że to, na czym się głównie koncentrujesz, pojawi się w twoim doświadczeniu.

Esther i Jerry Hicks
Możesz wybrać, co zechcesz, ale musisz to jasno określić. To Twoja praca. Jeśli tego nie zrobisz, prawo przyciągania nie będzie mogło zaspokoić Twoich pragnień. Wyślesz jednocześnie różne częstotliwości i siłą rzeczy osiągniesz niejednoznaczne rezultaty.

Bob Proctor
Tak jak prawo grawitacji, prawo przyciągania nigdy się nie myli. Nie widujesz latających świń - prawo grawitacji nie popełnia błędu i nie zapomina tego akurat dnia zastosować zasady przyciągania ziemskiego do świń. Podobnie nie ma wyjątków, jeśli chodzi o prawo przyciągania.

Lisa Nichols
Prawo przyciągania to prawo natury. Jest bezosobowe i nie dostrzega tego co dobre czy złe. Otrzymuje Twoje myśli i przesyła je z powrotem do Ciebie jako Twoje doświadczenie życiowe. Prawo przyciągania po prostu daje Ci to, o czym myślisz.

Bob Doyle
Prawdę mówiąc, niektórzy spośród wielkich myślicieli przeszłości określali prawo przyciągania jako prawo miłości. I jeśli głębiej się nad tym zastanowisz, zrozumiesz dlaczego. Jeśli obdarzysz kogoś niepochlebnymi myślami, to doświadczysz objawów tych niepochlebnych myśli. Nie możesz skrzywdzić kogoś swoimi myślami, krzywdzisz tylko siebie. Jeśli snujesz myśli pełne miłości, zgadnij, kto na tym zyskuje? Ty!

James Ray
prawo przyciągania film

Ostatnie wpisy z forum:

monika_ - 08-03-2016: 12:18:36
Sysia - 08-03-2016: 12:03:03
Kokos - 08-03-2016: 11:18:49
magicmind - 08-03-2016: 09:10:31
GOLD - 08-03-2016: 01:48:02
zdecydowana - 08-03-2016: 00:24:39
Lassiter69 - 07-03-2016: 22:38:38