Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Pobrało dwukrotnie pieniędze z konta


sugestie, uwagi, pomysły

Pobrało dwukrotnie pieniędze z konta

Postprzez Madziarek » 5 paź 2010, o 10:15

Witam wszystkich, wczoraj czułam ogromną radość :D z wydawania pieniędzy i z tego, że mam pieniądze (faktycznie jest trochę inaczej) jeszcze przez kilka godzin po wydaniu całej sumy. Czuję, że z tej radości wyniknie coś dobrego! A dzisiaj pobrało mi dwukrotnie pieniądze z konta za ten sam zakup i poczułam się jak w realu - znowu trzeba składać reklamacje - i już nie czułam takiej radości. Oczywiście mogę jeden sprezentować, ale nie o to chyba chodzi... I tak wydałam dużą kwotę dzisiaj na prezenty. Czy reklamacja zostanie uwzględniona Pozdrawiam serdecznie - Magda
Madziarek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 08:16

Re: Pobrało dwukrotnie pieniędze z konta

Postprzez Lambar » 5 paź 2010, o 11:51

A możesz wrócić pamięcią do tego co się wtedy działo?
Chodzi o znalezienie przyczyny.
Robiliśmy próby aby szybko kilka razy klikać w zatwierdzenie przelewu, i nic to nie dało.
Najprawdopodobniej stało się to w wyniku kliknięcia wstecz w przeglądarce po tym, jak wykonałaś przelew.
Możliwe że następnie kliknęłaś do przodu w przeglądarce i system zgłupiał.
Ale to tylko przypuszczenia, napisz proszę co wtedy robiłaś, to znajdziemy rozwiązanie problemu.

Pisz proszę w tym wątku, ponieważ AB to dziecko które się dopiero co narodziło, więc może gdzieś jakiś szkopuł jest do poprawienia. No i może ktoś innym miał podobną sytuację, więc będzie można problem łatwiej namierzyć, a tym którym coś brakło w wyniku błędu, zwrócić stan konta (i to z nawiązką! :-) )
Avatar użytkownika
Lambar
Administrator
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57

Re: Pobrało dwukrotnie pieniędze z konta

Postprzez Madziarek » 5 paź 2010, o 13:29

Hej, rzeczywiście tak było , człowiek uczy się na własnych błędach. Te "pieniędze" to oczywiście tzw. czeski błąd.
Przy okazji zapytam czy można dokonać przelewu wirtualnego z własnego konta na konto innego gracza? Chciałabym obdarowywać nie tylko prezentami, ale pieniędzmi też. Pozdrawiam
Madziarek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 08:16

Re: Pobrało dwukrotnie pieniędze z konta

Postprzez PeBek » 5 paź 2010, o 14:43

Madziarek napisał(a):Hej, rzeczywiście tak było , człowiek uczy się na własnych błędach. Te "pieniędze" to oczywiście tzw. czeski błąd.
Przy okazji zapytam czy można dokonać przelewu wirtualnego z własnego konta na konto innego gracza? Chciałabym obdarowywać nie tylko prezentami, ale pieniędzmi też. Pozdrawiam

Wprowadziłem modyfikację uniemożliwiającą wysłanie ponownie tego samego przelewu poprzez np. odświeżenie strony. Tak więc problem nie powinien się więcej powtórzyć.
Jeśli chodzi o przelewy pomiędzy użytkownikami, to niestety nie jest to możliwe. W początkowych rozmyślaniach miała być taka możliwość. Jednak po zastanowieniu się, zrezygnowaliśmy z tego. A to dlatego, że ideą AB ma być cieszenie się z przedmiotów, usług i innych zakupionych dóbr a nie z pieniędzy.

P.S. Tak jak pisał Lambar stan konta został zwrócony z nawiązką :).
PeBek
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Pobrało dwukrotnie pieniędze z konta

Postprzez Madziarek » 5 paź 2010, o 15:18

Dziękuję, moja radość nie zna granic i cieszę się, że MAM PIENIĄDZE - nie z samego faktu ich posiadania, ale dlatego, że mogę je wydać, lub obdarować nimi kogoś. :)
Madziarek
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 08:16



« Powrót do Odnośnie projektu


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości