Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

O co chodzi w prawie przyciągania?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

O co chodzi w prawie przyciągania?

Postprzez Antek » 24 wrz 2011, o 21:41

tak sobie dzisiaj myślałem i mnie natchnęło
w prawie przyciągania chodzi o nakręcanie się w stronę tego co chcemy
im więcej czytam o czymś, im wiecej myśle czy pisze czy gadam ze znajomymi o tymczymś
tym więcej podobnych rzeczy do tego czegoś pojawia się w moim życiu i w końcu nawet to coś sie pojawi

no więc jak się tak nakręcam żeby odczuwać radoche w danym temacie
to prawo przyciągania coraz bardziej mnie daje więcej powodów do wkręcania się w tą radochę

normalnie dziś to czuje się oszołomiony
bo w ciągu ostatnich dni tego doświadczyłem, udało mnie sie coś ważnego
to osobista rzecz więc nie napisze
ale dokladnie z dnia na dzień coraz mocniej sie wkrecałem w temat i coraz łatwiej mi było się wkręcać
po prostu potem jak o tym myślalem to czułem się rozpromieniony, jakbym magiczne zaklecie mówił służące do poprawy nastroju :-)
no i tak kilka dni sie rozkręcało a potem nagle bęc! no i jest tak niespodziewanie, bo ja nie planowałem kiedy to sie stanie, ja wgóle nie myslałem kiedy, po prosty w to sie wkręcałem
Antek
 
Posty: 134
Dołączył(a): 7 gru 2010, o 09:26

Re: O co chodzi w prawie przyciągania?

Postprzez Kasiczka » 25 wrz 2011, o 21:34

Hmmmm... to jest właśnie jechanie na ekscytacji-o czym mówią w Sekrecie. Początkowo tego nie rozumiałam, ale też tak miałam odnośnie wystąpień publicznych. :D
Kasiczka
 
Posty: 181
Dołączył(a): 20 kwi 2011, o 00:40

Re: O co chodzi w prawie przyciągania?

Postprzez LILITH » 26 wrz 2011, o 08:01

hmmm ajak się nkrecić pozytywnie na ... na to żeby w końcu mieć pomysł na siebie? na jakąs własną aktywność dającą efekty finansowe? no właśnie i brak pomysłu
LILITH
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 13:51
Lokalizacja: Kraków

Re: O co chodzi w prawie przyciągania?

Postprzez Lambar » 26 wrz 2011, o 08:37

Świetna obserwacja Antku, myślę podobnie - nakręcamy się bo...
bo podobne przyciąga podobne.
Hicks w swoich książkach mocno i często to nawet podkreślają - im więcej generujesz myśli na dany temat, tym kolejne podobne do nich tematycznie coraz częściej i łatwiej pojawiają się w umyśle.
To jest jak rozkręcanie koła zamachowego.

Lilith, to jest ten sam mechanizm - zacznij kręcić swoim kołem zamachowym dla "pomysłu na siebie".
Wstawaj rano i podziękuj za to że masz "pomysł na siebie". Za to że ten "pomysł na siebie" jest i czeka i w stosownym czasie się objawi. Jednakże Ty już teraz za niego dziękujesz, bo wiesz, że to jest można powiedzieć tylko formalność aby on zaistniał.
Za dnia rób podobnie - czyli na kilka chwil skieruj myśli w stronę "pomysłu na siebie" i dziękuj, wyrażaj zadowolenie, satysfakcję i inne pozytywne emocje.
Zasypiając działaj podobnie.
Nakręcaj nakręcaj ile się da.
Możesz prowadzić dzienniczek jakiś, to nawet może być plik w komputerze do którego dopisujesz kolejne wersy.
Przeżywaj to w sobie jakie to musi być wspaniałe doznanie mieć "pomysł na siebie" i go realizować.
I nie myśl "kiedy". To właśnie też dobrze Antek wyłapał. Potem sprawa wygląda tak, jakby marzenie spełniło się jak jakaś cudowna niespodzianka, jednakże ono przychodzi w wyniku naszej pracy (we wnętrzu).
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 366
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 22:57

Re: O co chodzi w prawie przyciągania?

Postprzez LILITH » 26 wrz 2011, o 09:13

dziękuje, w zasadzie w innych dziedzinach zycia sprawdziłam sama że działa, chyba nie potrzebnie czasem coś sobie sami utrudniamy - życie jest chyba znacznie prostrze niznam się wydaje :)
LILITH
 
Posty: 35
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 13:51
Lokalizacja: Kraków

Re: O co chodzi w prawie przyciągania?

Postprzez Lambar » 26 wrz 2011, o 11:05

Jako ciekawostkę dodam, od kiedy wpadłem w wir tematyki pod hasłem "oczyszczanie umysłu", im bardziej to mnie frapowało, im bardziej się nakręcałem czując że to coś jest dla mnie, tym więcej spraw związanych z oczyszczaniem umysłu zaczęło wypływać. Przykładowo kilka książek w tym temacie z nienacka wpadło, film, wyjazd na kurs, rozmowy ze znajomymi, ciekawe przemyślenia, a nawet takie różności jak to co Antek zaproponował w wątku metoda Sedony.
No i oczywiście mechanizm turbo do AB, który to już niebawem uruchomimy :-)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 366
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 22:57

Re: O co chodzi w prawie przyciągania?

Postprzez syllaqmadam » 26 wrz 2011, o 20:16

Boszszsz kiedy to" niebawem" :D ?
"Życie jest ze mną w zgodzie.Przyjmuje nowe w każdej chwili dnia.Wszystko w porządku"
syllaqmadam
 
Posty: 42
Dołączył(a): 16 paź 2010, o 20:31

Re: O co chodzi w prawie przyciągania?

Postprzez Antek » 26 wrz 2011, o 20:29

wyjełas mnie to z ust
może skrzynke piwa poślemy aby robota szybciej poszła
:D :-D :-D
Antek
 
Posty: 134
Dołączył(a): 7 gru 2010, o 09:26

Re: O co chodzi w prawie przyciągania?

Postprzez Megis » 26 wrz 2011, o 20:50

Powiem szczerze, że ja też jestem bardzo zaintrygowana tym mechanizmem turbo.
No ale coś musi być na rzeczy, że jeszcze nie został on wprowadzony, bo strona ta jak i sam projekt są według mnie bardzo zadbane. Dziwne dziwne, ale trzymam kciuki! :-)
Megis
 
Posty: 28
Dołączył(a): 14 sie 2011, o 22:55

Re: O co chodzi w prawie przyciągania?

Postprzez Lambar » 27 wrz 2011, o 08:46

Niestety dziwnie pod górkę jest z tym dodatkiem. Pozostała jedna rzecz do zrobienia, i tak jakoś osoba która zgłosiła już dawno chęć wykonania tego, to nie może uporać się z zadaniem. Widać samemu coś mam do oczyszczenie w łepku, aby nie generować wielkich opóźnień :-)
A nie mogę doczekać się na ten dodatek pewnie jeszcze bardziej niż Antek :-D
Normalnie na samą myśl to trzęsę się jak świnia do trufli ;-)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lambar
Administrator
 
Posty: 366
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 22:57

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość