Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

KAIZEN-metoda małych kroków


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: KAIZEN-metoda małych kroków

Postprzez Anielka » 21 mar 2014, o 13:47

Bushido napisał(a):ehhhhhh
Chodzilo mi o przekonanie ? Helołłłłłł : ) ?
Nie wtryniam sie
Rozwijajcie sie dziewczynki kochane ; )


Aha, DYN DYN, czyli czy nie wyszło mi przekonanie... Wiem, że to sprawka przekonania, ale jak je nazwać to juz nie wiem... Musze cos ogólnego zastosować, jakiś może odstraszacz na psy... ;)

Anielka
 
Posty: 1968
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 452 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 835 razy

Re: KAIZEN-metoda małych kroków

Postprzez czynnik_omega » 21 mar 2014, o 14:20

Anielka napisał(a):wywoływali u mnie te same uczucia, czyli mieli coś paskudnie wspólnego...


"Mieli coś wspólnego". A może za każdym razem odtwarzasz jakiś schemat ?

Dlaczego akurat Ci a nie inni byli obok Ciebie ? Może chodziłaś "poznawać" w określone miejsca, może byłaś w określony sposób ubrana, może sama zagadywałaś określony typ człowieka, może odpowiadałaś na zaczepki __tylko__ określonych typów ludzi, może jak Ci się zaczynał podobać ktoś z poza kręgu ludzi z określonego typu, to wewnętrznie negowałaś szanse powodzenia, i - o paradoksie - robiłaś wszytko aby się __nie__ udało ?

Pytania można mnożyć. Przepracuj to. Zacznij od prostych pytań: "W co musiałabym wierzyć, żeby prawdą było, że przyciągam tylko takich a takich ?"

Zracjonalizuj każdą odpowiedź jaką wymyślisz. Odważ się zadawać sobie niewygodne pytania i dawać sobie niewygodne odpowiedzi i bądź uczciwa względem siebie ! Może namierzysz coś co jest niechcianym wzorcem.

Pozdrawiam.

Marek.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.

czynnik_omega
 
Posty: 1888
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 664 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 927 razy

Re: KAIZEN-metoda małych kroków

Postprzez mademoiselle » 21 mar 2014, o 16:35

magicmind napisał(a):
Albo wystaw wywieszkę na furtce "Zakaz zbliżania się facetom marnej jakości " :)


przepraszam za spam, ale rozwaliło mnie to
dobry patent
"Błogosławieni, którzy nie oczekują niczego, albowiem nigdy się nie rozczarują"

Life is a playground or nothing

mademoiselle
 
Posty: 701
Dołączył(a): 27 cze 2013, o 15:02
Podziękował(a): 280 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 396 razy

Re: KAIZEN-metoda małych kroków

Postprzez makata » 21 mar 2014, o 16:37

....acha a jak Kaizen( które prywatnie bardzo lubię) zastosować do zrzucenia wagi po karnawale ...?Trochę tego za dużo nosze na sobie ...
P.s. nagrań MacKenna słuchałam i nic na razie nie dały..
makata
 
Posty: 1362
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 757 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 406 razy

Re: KAIZEN-metoda małych kroków

Postprzez alice » 21 mar 2014, o 21:00

Anielko to nie oni są "tacy" tylko Ty jesteś "taka" - już wyjaśniam (to nie była obelga :) )

Świat jest lustrem, tak? Więc to że oni są przy Tobie nie oznacza, że "oni są źli", ale że "Ty pozwalasz się źle traktować". Trzeba pójść w stronę skrajnego egoizmu, żeby to przełamać. Nie bój się że przesadzisz, nie tak łatwo zostać skrajnym egoistą, na skali od 1 do 10, gdzie 10 to skrajność, najpewniej dojdziesz max do siódemki, a to jest że tak powiem standard i normalność :) Myśl TYLKO o sobie a będzie dobrze :)

alice
 

Re: KAIZEN-metoda małych kroków

Postprzez Anielka » 21 mar 2014, o 22:16

mademoiselle napisał(a):
magicmind napisał(a):
Albo wystaw wywieszkę na furtce "Zakaz zbliżania się facetom marnej jakości " :)


przepraszam za spam, ale rozwaliło mnie to
dobry patent

Z taką wywieszką to zgodnie z PP przyciągnełabym tłumy popapranych popaprańców
Musiałaby ona raczej brzmieć "nakaz podchodzenia do furtki tylko normalnym...i bez problemów "

Anielka
 
Posty: 1968
Dołączył(a): 19 lut 2012, o 19:59
Podziękował(a): 452 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 835 razy

Re: KAIZEN-metoda małych kroków

Postprzez dariaanna » 22 mar 2014, o 08:17

Mysle, ze to dobra metoda, zwlaszcza to zadawanie sobie pytan. Skupiasz sie wtedy nie na problemie, a na znalezieniu rozwiazania. Male kroki to juz raczej nie dla mnie.
Edit: chyba jednak jest sfera, w ktorej u mnie metoda malych krokow dziala, to jest cwiczenie bycia tu i teraz. Bo tego nie da sie zrobic od tak, na zawolanie. Malymi krokami zyskuje sie coraz wieksza swiadomosc :). Odzyskanie swiadomosci to duzy szok dla podswiadomosci dlatego trzeba to robic stopniowo ;).

dariaanna
 

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], caate, , Herbata_z_cukrem, poziomka1, Wenus21 i 32 gości