Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Działanie Abraham Banku


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Działanie Abraham Banku

Postprzez ziarenkoryzu » 3 paź 2010, o 20:04

Zabawa w Abraham Bank faktycznie przekłada się na rzeczywistość :)

Wiele z moich wirtualnych zakupów już się zmaterializowało w rzeczywistym Świecie. Dostęp do tego narzędzia wprowadza uczucie luzu i swobody. Coraz rzadziej myślę, że na coś mnie nie stać, i generalnie, coraz mniejszy stres związany jest z samym myśleniem o zakupach. Nie zastanawiam się SKĄD wezmę pieniądze na coś, co chcę kupić - po prostu marzę i wchodzę sobie na internet, żeby wybrać coś, co akurat jest mi potrzebne, albo mam na to ochotę. A potem wychodzę i już więcej o tym nie myślę.. bo prawda jest taka, że nie mam nawet na to czasu ;) A zresztą, po co mam się zastanawiać, w końcu prędzej czy później wszystko czego potrzebowałam pojawiało się w moim życiu :))

Korzystając więc z okazji - pomysłodawcom serdecznie dziękuję i pozdrawiam!
ziarenkoryzu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Działanie Abraham Banku

Postprzez reggina » 3 paź 2010, o 23:39

A wpisywałaś rzeczy, które i tak mogłaś sobie kupić, czy takie, na które nie było Cię stać? Chodzi mi o te, co się zmaterializowały.

Bo moje na razie są w drodze... od maja. ;)
reggina
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Działanie Abraham Banku

Postprzez ziarenkoryzu » 4 paź 2010, o 17:49

Reggina, ja na początku chciałam kupić rzeczy ze szczytu mojej listy, te, które do tej pory uważałam za nieosiągalne. Jako, że środki były ograniczone, a by się zwiększyły musiałam wydać to, co miałam - zaczęłam wydawać pieniądze na rzeczy, które powinnam była kupić w realu, choć nie wiedziałam za co. Trudno mi to opisać, ale stoczyłam z sobą wewnętrzną walkę o umiejętność wydania pieniędzy np. na ubrania.. Gdy zaspokoiłam nasze podstawowe potrzeby, a pieniążków przybywało, mogłam pomysleć o czymś więcej. Dopiero dzięki zabawie tutaj pozwoliłam sobie mieć marzenia typu: extra ciuch, biżuteria ;) A gdy się nazbierała większa sumka, pomyślałam: jak szaleć to szaleć, i kupiłam pierwszą rzecz z listy nieosiągalnych :) I znów - robiłam zakupy typu "umiarkowany luksus", by nazbierać większą kwotę. Czasem, gdy nie miałam pomysłu na zakupy, przelewałam jakąś kwotę na schronisko dla zwierząt albo dla powodzian. I tak powolutku się rozkręcam. Już nie przeżywam stresu związanego z wydawaniem pieniędzy, a był to dla mnie naprawdę problem.

A w międzyczasie, w realu, dostałam sporą podwyżkę w pracy, wyrównanie pewnych zaległości w kwocie całkiem niemałej i jeszcze bonusy finansowe z kilku innych źródeł... Nic takiego mi się wcześniej nie zdarzyło :) Mogłam sobie faktycznie kupić wymarzone rzeczy, a inne po prostu dostałam. W skrócie - to tyle. Magia po prostu ;)
ziarenkoryzu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Działanie Abraham Banku

Postprzez Lambar » 4 paź 2010, o 19:23

Ziarenko! Miód dla mych wnętrzności czytać takie wieści!
Oczywiście mam na myśli te duchowe wnętrzności :-)
Avatar użytkownika
Lambar
Administrator
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57

Re: Działanie Abraham Banku

Postprzez Wai » 4 paź 2010, o 19:44

a ja właśnie dokonałam epokowego odkrycia!!!!!
Jeśli chodzi o dodatkowe efekty uboczne AB.
Bo jest zwykle tak: jak coś muszę szybko w realu zakupić, to na chybcika (oprócz ciuchów, bo tutaj już sobie wypracowałam metodę i po prostu sobie wyobrażam co chcę, a potem mnie coś nagle gdzieś prowadzi i jest) bo jest potrzeba, nie ma czasu na zastanowienie, wybieranie etc. itp...a potem zaraz widzę fajniejsze rzeczy i się wściekam, że nie miałam czasu więcej przed zakupem.

A dziś było tak: marzę od dawna o nowej kuchni. Zawsze wyobrażałam ją sobie jako w starym wiejskim stylu, dziś w końcu w AB uzbierała się potrzebna kwota, więc przeszukuję net w pogoni za kuchnią z marzeń. I co się okazało?
Że wcale nie chcę kuchni wiejskiej, a marzą tak naprawdę o kuchni minimalistycznej (gdzie wmkońcu wszystko będzie miało swoje miejsce), ale za to z miejscem na prawdziwy piec i masę miejsca do siedzenia dla gości, czekających aż się w nim upieką ziemniaczki na ten przykład. I znalazłam to cudo:

no tak, ale go nie wstawię, bo nie wiem jak wstawić fotę z pulpitu

W każdym razie to jest koło, w środku którego są wszystkie sprzęty, a na zewnątrz masa miejsca na moje wymarzone atrakcje.
Nigdy bym na to nie wpadła, gdybym nie musiała przemierzać sieci, żeby dobrze wybrać zakup!!!
Przy okazji człowiek też się dowie, czego naprawdę chce, no i już w realu nie musi czasu tracić.
Jestem z siebie dumna :D

Wai
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Działanie Abraham Banku

Postprzez Lambar » 4 paź 2010, o 19:53

Wai, a co tu jest naskrobane? :-)
http://www.abraham-bank.org/artykul-26- ... gania.html
same dobrodziejstwa ;-)

co do obrazków, to ludki je wklejają wstawiając adresy gdzie one zalegają na serwerach,
czyli klikasz prawym klawiszem na obrazku na stronie
wyskakuje małe menu
w zależności od przeglądarki pozycja w menu może się nazywać właściwości albo pokaż informacje o obrazku czy jakoś podobnie
tam pojawi się adres obrazka, przykładowo:
http://www.abraham-bank.org/theme/default/img/logo.jpg
to jest logo AB
kopiujesz to, po czym tu wklejasz ten kod, znaczy w wiadomości którą tworzysz
ale klikając najpierw w przycisk [ img ] który jest nad tekstem wiadomości
i ważne - ten kod obrazka wklejasz pomiędzy [ img ] a [ / img ]
Avatar użytkownika
Lambar
Administrator
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57

Re: Działanie Abraham Banku

Postprzez Wai » 4 paź 2010, o 20:16

prawdę mówisz :-)
ale toć przecie piszę, że z pulpitu chciałam wstawić...

a z manualami to wiesz jak u mnie jest i poza tym chciałam się podzielić niesłychana radością z odkrycia ;-)
Jakbym manuala czytała, to bym nie mogła być taka dumna teraz

Wai
 
Posty: 9
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Działanie Abraham Banku

Postprzez Lambar » 4 paź 2010, o 20:20

ano ja zakręcony
nawał roboty na głowie
i tak cud, że w końcu AB skończyliśmy :-D

a samozadowolenie dobra rzecz
Avatar użytkownika
Lambar
Administrator
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57

Re: Działanie Abraham Banku

Postprzez ziarenkoryzu » 5 paź 2010, o 20:35

Tak jeszcze mi się nasunęło..

Do niedawna myślałam, że nie bardzo mam się czym dzielić. Teraz uczę się obdarowywać, bez strachu, że nam zabraknie. A przecież o ten brak strachu przecież chodzi. W każdej dziedzinie życia. I z przyjemnością, coraz aktywniej uczestniczę w wymianie energii.

Aloha.
ziarenkoryzu
 
Posty: 3
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21



« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości