Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Robienie prezentów dla innych graczy - jak ich namierzyć?


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Robienie prezentów dla innych graczy - jak ich namierzyć?

Postprzez Lambar » 3 paź 2010, o 22:01

Jeśli sprawia mi radość obdarowywanie innych, to prócz tych osób z mojego otoczenia, z którymi mam kontakt i które dały mi znać że też grają, to mogę także zrobić niespodziankę innym graczom.
Jak? Bardzo prosto :-)
Wystarczy popatrzeć na nazwy użytkowników na forum,
to są nazwy grających, których możemy dodać do Listy przyjaciół aby następnie coś dla nich kupić.

I tu od razu istotna uwaga.
Jeśli zdarzy się, że otrzymamy jakiś prezent od spamera to:
1. dodajemy go na swoją czarną listę - tak na wszelki wypadek jakby chciał dalej nas dręczyć, poza tym warto mieć takiego typka odnotowanego.
2. i w osobnym wątku na forum opisujemy tą sytuację podając nazwę tego użytkownika oraz treść wiadomości jaką nam przesłał. Z treści usuwamy linki do zakazanych stron oraz niecenzuralne zwroty, ale informujemy że takie padły.

Nadawca takiej wiadomości będzie miał możliwość wytłumaczenia się, a jeśli to nie nastąpi bądź będzie ono niewystarczające, to jego konto w AB zostanie zablokowane.
Avatar użytkownika
Lambar
Administrator
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57

Re: Robienie prezentów dla innych graczy - jak ich namierzyć

Postprzez reggina » 3 paź 2010, o 23:44

Czy ja dobrze widzę, że lista przyjaciół w grze i lista na forum to dwie różne listy?

Bo już się ucieszyłam, że jest dodanie do przyjaciół przez kliknięcie, ale jednak nie ma, bo do gry się to nie przenosi.

Ja bym prosiła o możliwość dodawania przyjaciela w grze przez wybór z listy użytkowników chociaż.
reggina
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Robienie prezentów dla innych graczy - jak ich namierzyć

Postprzez Lambar » 4 paź 2010, o 06:55

Tak, to dwie różne listy. Forum z grą łączy tylko wyświetlanie loginów z gry.

Nie będzie możliwości wybierania użytkowników z listy. Przynajmniej nie w tej chwili.
Avatar użytkownika
Lambar
Administrator
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57

Re: Robienie prezentów dla innych graczy - jak ich namierzyć

Postprzez reggina » 4 paź 2010, o 12:49

Ale z wyświetlaniem użytkowników to chyba coś jest nie tak.

Po kliknięciu "Użytkownicy" mamy opis "Użytkownicy: 2 • Strona 1 z 1" i wyświetloną pełną stronę ludzi.
Klikanie "Wszystkie" nie zmieniło wyglądu listy.

Myślałam, że to wszyscy, dopóki nie kliknęłam na porządkowanie wg ilości postów i zgłupiałam, bo się wyświetliły zupełnie inne osoby. Okazuje się, że pod każdą literą jest pełno ludzi.

Co więc wyświetla przycisk "Wszystkie"?
reggina
 
Posty: 10
Dołączył(a): 29 wrz 2010, o 14:21

Re: Robienie prezentów dla innych graczy - jak ich namierzyć

Postprzez Lambar » 4 paź 2010, o 15:29

Co więc wyświetla przycisk "Wszystkie"?


Wyświetla wszystkie ludki :-)
znaczy wyświetlał, ponieważ nie chcemy aby była dostępna lista wszystkich użytkowników,
a to z tego prostego powodu, że tylko mała część użytkowników bierze udział na forum, pozostali rejestrują się i albo grają i nie chcą się ujawniać, albo tylko testują grę.
Czyli podstawowa zasada - uszanowanie woli użytkownika, jeśli będzie chciał się ujawnić, to napisze coś na forum lub powiadomi o tym swoich znajomych (w rozmowie, pocztą elektroniczną, komunikatorami etc.).
Poza tym taka lista to łatwy łup dla spamerów. Nie muszą kombinować z wynajdowaniem namiarów na użytkowników.
Choć jest ograniczenie w ilości wysyłania różnych danych przez użytkowników w grze, to automaty spamerskie mogłyby zrobić niemiłą niespodziankę niektórym użytkownikom.
Przy okazji - dzięki za namierzenie tej listy, wyleciało nam to z głowy :-)
Avatar użytkownika
Lambar
Administrator
 
Posty: 43
Dołączył(a): 20 sty 2010, o 21:57

Re: Robienie prezentów dla innych graczy - jak ich namierzyć

Postprzez seenna » 4 paź 2010, o 17:54

Witam serdecznie. Właśnie tak wczoraj kombinowałam skąd zdobyć namiary na innych uczestników gry i pozwoliłam sobie dodać do listy przyjaciół te osoby, które znalazłam na forum. :D
seenna
 
Posty: 2
Dołączył(a): 30 wrz 2010, o 17:12



« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości