Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Trening/Zabawa PP 48h


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Trening/Zabawa PP 48h

Postprzez MujerERojon10 » 26 kwi 2016, o 12:07

badcrazygirl napisał(a):
MujerERojon10 napisał(a):No chyba tego nie przyciągnęłam, ale się tak niefortunnie złożyło.



I tu się myślisz. Pozwól, że zacytuję Aliss, która odpowiedziała macigmind'owi w wątku o pytaniach kwantowych:

Pewnie tak jak wiekszosc na tym forum ,nie czujesz bo uznales ze tylko rzeczy pozytywne tworzac bedziesz tworca . A to co nie dobre i niechciane poprostu sie przydaza i wtedy zastanawiasz sie dlaczego Cie to spotkalo . Ludzie szukaja dowodow na to ze sa tworcami i kreuja a nie widza ze kreuja kazda sekunde swojego zycia . Przyciagaja non stop ale nie chca uznac ze tworza swoje cialo w calosci codziennie ktore czasami jest za grube , tworza swoje relacje z innymi ktore czasami koncza sie klutnia , tworza swoja prace ktora czesto nie jest ich marzeniem i swojego szefa ktory w ich oczach i przekonaniu jest idiota wiec on zachowuje sie jako idiota itd....... itp..... :D Popatrz na cale Twoje zycie ktore jest jedna ogromna kreacja i uznaj to wszystko , uznaj ze Ty to stworzyles , jednak niczego nie oceniaj bo to przez nasze osady , wyrzuty i oceny tworzymy to co nam sie nie podoba . Tylko uznajac wszystko bez oceny mozemy poczuc ta moc w nas .
Nicki cudnie to opisala tu : prawo-przyciagania-f3/jak-poradzic-sobie-z-bolem-wewnetrznym-pp-t2102.html#p62887


Dla zainteresowanych link do postu: prawo-przyciagania-f3/pytania-kwantowe-t1816-580.html#p62904


Ja wiem, że kreujemy też to co źle i nie chciane. Ba to nawet przyciągamy o wiele szybciej bo jesteśmy raczej pesymistami. Ale wykreować czyjegoś życia nie mozemy. :)

MujerERojon10
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 15:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Re: Trening/Zabawa PP 48h

Postprzez Herbata_z_cukrem » 13 maja 2016, o 16:46

Wchodzę do zabawy.
Walnęłam zamówienie 1h temu i od razu nastrój się poprawił. Nie mogę sie doczekać manifestacji :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Herbata_z_cukrem
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 80
Dołączył(a): 8 sty 2016, o 15:58
Podziękował(a): 16 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 18 razy

Re: Trening/Zabawa PP 48h

Postprzez rogue » 23 maja 2016, o 09:05

Zrobiłam to ćwiczenie zaraz po opublikowaniu tego wątku - udało mi się przyciągnąć nagrodę pieniężną :).

rogue
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 8 maja 2016, o 22:31
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Trening/Zabawa PP 48h

Postprzez Vilandra » 25 lip 2016, o 17:03

Super pomysł! Wchodzę w to :) Czas strat. Wszechświecie czekam do środy do godziny 18, postaraj się. :)
Każdego dnia czuje się lepiej i doświadczam coraz więcej dobra i miłości.

Vilandra
 
Posty: 825
Dołączył(a): 10 lut 2012, o 22:36
Lokalizacja: Łódzkie
Podziękował(a): 177 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 149 razy

Re: Trening/Zabawa PP 48h

Postprzez Tara » 3 sie 2016, o 11:32

Działa :D Zastosowałam z czasem 3h i odpuszczeniem. Praktycznie już minutę po złożeniu zamówienia otrzymałam bardzo miłą niespodziankę :) Przedmiot, który chciałam kupić dawno temu i całkowicie o tym zapomniałam. Po upływie tych 3h też przydarzyła mi się bardzo miła sytuacja, której bym się nie spodziewała.
Czas ponownie poprosić :)
Tara
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3 sie 2016, o 09:38
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Trening/Zabawa PP 48h

Postprzez SzczesliwaKobieta » 8 sie 2016, o 22:35

Dawno mnie tutaj nie było. Szczerze mówiąc bez praktykowania PP jest jakoś smutniej i depresyjnie.
Dlatego wracam :D zaciekawił mnie ten watek. Do dzieła :)
Zasługuję na MIŁOŚĆ i SUKCES, więc je OTRZYMUJĘ :)

SzczesliwaKobieta
 
Posty: 138
Dołączył(a): 24 cze 2015, o 09:18
Podziękował(a): 248 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 39 razy

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Bing [Bot], , Majestic-12 [Bot] i 6 gości