Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Trening/Zabawa PP 48h

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Trening/Zabawa PP 48h

Postprzez Monika22 » 10 kwi 2016, o 17:13

julala napisał(a):a masz jakiś sposób jak to odróżniać? ja bardzo często ma jakieś impulsy jednak tak jak pisałam to pewnie moja niecierpliwość

Medytuj! Aby rozpoznać głos intuicji.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Monika22

Postprzez magicmind » 10 kwi 2016, o 18:07

Ja sie przyznam ,że i mi żadna niespodzianka przez te 48h sie nie pojawiła ale stało sie coś dziwnego bo zaliczyłem mega zjazd psychiczny i wibracyjny na te pare dni a w ostatnim czasie od dość dawna miałem dobry nastrój a momentami świetny.
I ten zjazd wręcz był nienaturalny i aż mnie to dziwi czemu tak.
No trudno , może innym razem.
magicmind

Postprzez Monika22 » 10 kwi 2016, o 18:44

Wyznaczyłam Wszechświatowi 48h na realizację czegokolwiek, co sprawi, że mój rozwój osobisty pójdzie dalej. W ciągu pierwszych 24h dowiedziałam się o warsztatach dotyczących jednej z moich opcji na przyszłość. Zobaczyłam ogłoszenie w miejscu, obok którego przechodzę 3 razy w tygodniu i nigdy tam nie patrzę.
Monika22

Postprzez olator » 10 kwi 2016, o 19:49

Monika22 napisał(a):
julala napisał(a):a masz jakiś sposób jak to odróżniać? ja bardzo często ma jakieś impulsy jednak tak jak pisałam to pewnie moja niecierpliwość

Medytuj! Aby rozpoznać głos intuicji.

też chciałabym się dowiedzieć jak rozpoznawać znaki od wszechświata. staram się medytować, ale póki co nie poznałam prawdy jak to jest. dużą uwagę zwracam na sny jednak interpretowanie ich jest skomplikowane. może ktoś jeszcze ma jakiś sposób jak rozpoznawać wskazówki i znaki? :)
olator

Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Postprzez Lassiter69 » 10 kwi 2016, o 20:31

Jak Wy składacie te zamówienia. Mówicie coś w stylu "wszechświecie masz 48 godzin na zrealizowanie... i tu mówicie co tam chcecie ..."? Czy robicie jakieś większe czary mary? :D
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
e-motion = energy in motion -z ang. energia w ruchu
Lassiter69
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 108 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 85 razy

Postprzez maagdaa160 » 10 kwi 2016, o 20:58

Ja po prostu powiedziałam tak:

Wszechświecie jeśli istniejesz i działasz na moją korzyść, to spełnij w ciągu 48 godzin jakieś moje duże marzenie.

Jak już pisałam wcześniej, duże marzenie się nie spełniło żadne, ale kilka drobnych - tak.
Co ciekawe podświadomie wypowiadając powyższe słowa chciałam dostać od kogoś wiadomość... Zadałam nawet pytanie kwantowe: Jaką miłą wiadomość dostanę w ciągu 48 godzin? - niby bez oczekiwania i myślenia o czymś konkretnym, ale gdzieś w środku chciałam tej jednej wiadomości...
Nie dostałam jej w ramach czasowych, ale dostałam ją dzisiaj. Także jeden dzień poślizgu, ale za to jej treść była dla mnie wyjątkowo zaskakująca... pozytywnie :D
Czyli wracamy do punktu wyjścia - napięcie i oczekiwanie oddalają nas od tego co chcemy. Ale kiedy odpuścimy (po 48 h stwierdziłam, że koniec gry, więc odpuściłam oczekiwania) to się dzieje :)
maagdaa160
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 64 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

Postprzez Monika22 » 10 kwi 2016, o 21:07

Lassiter69 napisał(a):Jak Wy składacie te zamówienia. Mówicie coś w stylu "wszechświecie masz 48 godzin na zrealizowanie... i tu mówicie co tam chcecie ..."? Czy robicie jakieś większe czary mary? :D
Moja formułka brzmiała: "Jak by to było, gdyby spełniło się dla mnie coś niesamowitego, co sprawi, że pójdę naprzód, będę czuć się lepiej? Daję Ci, wszechświecie 48h". Powiedziałam to raz na spokojnie. Ale! Każdy jest inny. Musisz czuć swój sposób. Czuć, że jest Twój.
Monika22

Postprzez abrahamowa1 » 10 kwi 2016, o 22:21

Chyba jakiś kryzys mnie dopadł. 48 godzin mija u mnie równo o północy. I nic. Niniejszy walę oficjalnego focha na Wszechświat!!!! Mam dość! :x
abrahamowa1
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 4 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 16 razy

Postprzez koniczynka » 11 kwi 2016, o 05:21

po mojej pierwszej udanej probie sprobowalam drugi raz, tym razem w konkretnej dziedzinie.chodzilo o relacje z bliska osoba. i tez sie udalo. tylko nie wiem czy sama swiadomie nie doprowadzialam do tego (znaczy pomoglam)? ;) nie mniej jednak efekt koncowy zadawalajacy wiec chyba na plus, co?
tym razem sprobuje z pytaniami kwantowymi, zobaczymy co bedzie.
koniczynka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 6 razy

Postprzez magicmind » 11 kwi 2016, o 13:41

No to nic takiego ale pisałem już na forum ,że jakieś 3 tygodnie temu wizualizowałem czekoladę dla zabawy i faktycznie dostałem manifestacje po 2-3 dniach.
Z tym że w zamyśle była to czekolada Studencka, taka słowacka na wypasie a mi z manifestowała się o podobnym smaku ale inna.
Nie wiem czy to ma być ta niespodzianka ale dzisiaj mama mi oznajmia Hej mam czekoladę Studencką!
Oznajmiła to tak spontanicznie jakby faktycznie zdobyła coś wyjątkowego :D :)
I poczułem tak przez chwile jakby Wszechświat mówił Hej mam dla Ciebie manifestacje!
Mama otrzymała ją od znajomej.
No z dwa tygodnie temu to bym zrobił łał :shock: ale manifestacja a dzisiaj to sobie myślę ze jak Wszechświat taką mi niespodziankę chciał zrobić to troche słabo... chociaż miała być manifestacja jakaś , no to jakaś jest ;)
No ale liczyłem jednak na coś w kwestii marzeń lub coś większego a nie manifestacje po najmniejszej linii oporu ;)
magicmind

Poprzednia stronaNastępna strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień