Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Trening/Zabawa PP 48h

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Trening/Zabawa PP 48h

Postprzez Lassiter69 » 9 kwi 2016, o 21:57

Być może miałem nadzieję co do konkretnych dziedzin w których chciałbym aby coś się ruszyło. Kto wie, może tu leży problem. No cóż, muszę testować, eksperymentować, inaczej nie znajdę odpowiedzi.
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
e-motion = energy in motion -z ang. energia w ruchu
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 108 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 85 razy

Postprzez Aliss » 9 kwi 2016, o 22:03

magicmind napisał(a):Zabawa polega na tym aby wysłać intencje do wszechświata i dać mu 48h na dostarczenie czegoś o czym marzyliście, czegoś dużego ale nie określenie co to ma być.

Na czym to polega.
1.Wyznacz termin od kiedy ma to sie wydarzyć, np już teraz
2.Zwróć się do wszechświata/boga/źródła o znak którym potwierdzi jego istnienie w postaci dostarczenia w 48h czegoś o czym marzyliście/ czegoś co jest dla was najwłaściwsze na tą chwile,czegoś dużego ale absolutnie nie określajcie co to ma być.Tutaj chodzi o sam cud manifestacji.
3.Odpuść wszelkie oczekiwania, nic nierób, bądź tylko uważny na pojawiające się sygnały, znaki czy szanse które mogą być spełnieniem twojej intencji.

https://www.youtube.com/watch?v=a-diqid5pWk

Swoją drogą poczytajcie pełno komentarzy pod filmikiem ,że to ludziom zadziałało pięknie :)
Zabawe można powtarzać wielokrotnie.

Magick swietny post :D

Tak wlasnie wyglonda w praktyce AC. Ja juz od dluzszego czasu tak sie bawie a kazdy dzien przynosi niespodzianki i prezety . Drobne , wieksze i ogromne na przemian . :)
W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings
Aliss

Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Postprzez MujerERojon10 » 9 kwi 2016, o 23:44

U mnie tez nic. A nawet było gorzej. Pierwsze 24 godz normalne a drugie klapa :) ale działam dalej. U mnie zawsze wszystko z opóźnieniem także jeszcze moze coś być :)
MujerERojon10
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Postprzez MagdaLooney » 10 kwi 2016, o 02:46

Ja z kolei chciałam napisać, że w sumie to przyciagnelam takie tam dwie rzeczy o których pisałam wczoraj i tyle...Ale właśnie uświadomilam sobie, że przyszło do mnie coś dużo dużo większego. Przyszła ekscytacja. Taka mega ekscytacja! Znacie to uczucie, gdy można aż fizycznie wyczuć chmurę dobrej energii dookoła??? Takie coś czuję. I z każdą minutą uświadamiam sobie, że to było coś czego brakowało mi od tak wielu wielu miesięcy. Ukoronowaniem tego stanu było natrafienie na stronę do której wstawilam odnośnik w drugim wątku.
Przebudzilam się. Witaj Magda,brakowało mi Ciebie :)
MagdaLooney

Postprzez maagdaa160 » 10 kwi 2016, o 08:33

U mnie nic wielkiego się nie wydarzyło, ale zaliczyłam kilka drobnych przyciągnięć :D
- przyciągnęłam konkretną sytuację w pracy, która dała mi szansę się wykazać
- bardzo chciałam z kimś porozmawiać i w piątek też trafiła się okazja do tego ;)
- wczoraj kupiłam pewien sweterek, który chciałam od baaardzo dawna, ale w sklepach już go nie było. Spisałam go już na straty, ale wczoraj na niego trafiłam w dodatku był tańszy niż wcześniej :D

Ogólnie miałam bardzo miłe 2 dni, zwłaszcza piątek :)
Teraz spróbuję tej zabawy z dłuższym deadlinem.. Tak jak inni dam wszechświatowi 7 dni :twisted:
maagdaa160
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 64 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

Postprzez Anka12 » 10 kwi 2016, o 09:56

Ja przyciągnęłam 3 sytuacje, zupełnie niespodziewane - niby drobne sprawy ( o których kiedyś tam, gdzieś przez moment pomyślałam), a dały mi mnóstwo radości ! :)
Ja teraz testuję krótszy termin - 24h.
Anka12
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 283 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Postprzez julala » 10 kwi 2016, o 15:59

A ja chciałabym tu poruszyć inny temat. Załóżmy, że mamy jakiś bardzo ważny duży cel w naszym życiu. I ja wiem, że to się spełni. Jednak nie chcę po prostu czekać tylko chcę wiedzieć co mam zrobić - czy podjąć jakieś kroki życiowe/zachować spokój / zmienić coś w życiu / zmienić siebie itd. Czy jest sposób by dostać jakąś 'PODPOWIEDŹ/ZNAK' co mam zrobić? Czy da się jakoś zadać pytanie by dostać wiadomość od wszechświata co mogę zrobić? Bo podświadomie mam jakieś pomysły typu zadzwoń/pójdź tam itd jednak nie wiem czy to znak czy moja niecierpliwość. Wie ktoś może?
julala
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 13 razy

Postprzez julala » 10 kwi 2016, o 15:59

A ja chciałabym tu poruszyć inny temat. Załóżmy, że mamy jakiś bardzo ważny duży cel w naszym życiu. I ja wiem, że to się spełni. Jednak nie chcę po prostu czekać tylko chcę wiedzieć co mam zrobić - czy podjąć jakieś kroki życiowe/zachować spokój / zmienić coś w życiu / zmienić siebie itd. Czy jest sposób by dostać jakąś 'PODPOWIEDŹ/ZNAK' co mam zrobić? Czy da się jakoś zadać pytanie by dostać wiadomość od wszechświata co mogę zrobić? Bo podświadomie mam jakieś pomysły typu zadzwoń/pójdź tam itd jednak nie wiem czy to znak czy moja niecierpliwość. Wie ktoś może?
julala
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Postprzez maagdaa160 » 10 kwi 2016, o 16:34

Jeśli będziesz miała coś zrobić, gdzieś pójść, do kogoś się odezwać to będziesz wiedziała, że masz to zrobić ;) Poczujesz impuls i będziesz wiedziała, że to jest to, że to Twoja droga :) Nie będziesz miała wątpliwości.

A teraz skoro masz wątpliwości, skoro nie wiesz i skoro się zastanawiasz czy coś powinnaś, czy też nie powinnaś - to tylko głos Twojego umysłu, który się wtrąca i który się zastanawia jak coś osiągnąć.
Musisz się nauczyć odróżniać głos intuicji i podświadomości od głosu świadomego rozumu.
maagdaa160
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 64 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 157 razy

Postprzez julala » 10 kwi 2016, o 16:49

maagdaa160 napisał(a):Jeśli będziesz miała coś zrobić, gdzieś pójść, do kogoś się odezwać to będziesz wiedziała, że masz to zrobić ;) Poczujesz impuls i będziesz wiedziała, że to jest to, że to Twoja droga :) Nie będziesz miała wątpliwości.

A teraz skoro masz wątpliwości, skoro nie wiesz i skoro się zastanawiasz czy coś powinnaś, czy też nie powinnaś - to tylko głos Twojego umysłu, który się wtrąca i który się zastanawia jak coś osiągnąć.
Musisz się nauczyć odróżniać głos intuicji i podświadomości od głosu świadomego rozumu.

a masz jakiś sposób jak to odróżniać? ja bardzo często ma jakieś impulsy jednak tak jak pisałam to pewnie moja niecierpliwość
julala
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Poprzednia stronaNastępna strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień