Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Trening/Zabawa PP 48h

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Trening/Zabawa PP 48h

Postprzez Treasure » 7 kwi 2016, o 14:13

Hehe, dzięki magicmind. Robiłem kiedyś to już, ale na termin jednego dnia, znaczy tego co jest dziś - do wieczora. I zawsze się udawało coś co odwzorowywalo emocje z intencji. Myślę, że jeden dzień to mniejsza niespodzianka, a dwa to większa. Można dać na tydzień i zobaczyć jak bardzo się zwiększa. No bo mówcie co chcecie, ale zazwyczaj wierzymy, że potrzeba na coś większego więcej czasu, łatwiej jest uwierzyć, że dostaniemy duże pieniądze w dwa tygodnie niż w dwa dni. :D Dzięki, że przypominasz mi o tym i pobawię się trochę. Najpierw jeden dzień, potem dwa, siedem, czternaście i zdam raport. :D
Treasure
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

Postprzez Nicky » 7 kwi 2016, o 14:25

Niespodzianki są super!! Czy może być coś lepszego??
A zatem, czekamy na wspaniałe niespodzianki :) :) :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Nicky

Postprzez Treasure » 7 kwi 2016, o 14:29

Nicky napisał(a):Fajna zabawa! Wchodzę w to :) :) :)

Jeszcze nie obejrzałam załączonego filmiku ale tak na chłopski rozum, to powinno wspaniale zadziałać właśnie dlatego, że nie określamy CO konkretnie chcemy a zatem... umysł nie wie, czego oczekiwać ;) A jak nie wie czego oczekiwać = nie ma oczekiwań = umysł niczego nie psuje i wszystko może się wydarzyć. Bo zamiast oczekiwań, pozostaje tylko ciekawość typu "O kurczę, ciekawe co się wydarzy?? Co super mnie czeka?? Co wspaniałego może się zdarzyć? A jakby to było, gdyby moje wielkie marzenie zostało spełnione? Ciekawe które z moich marzeń mogłoby się spełnić?" Same pytania, i ciekawość: co się wydarzy. Takie coś powinno mieć działanie bardzo podobne do pytań kwantowych: ogromna moc poruszania materii. Nie ma bata żeby przy takim nastawieniu nic fajnego się nie wydarzyło. Wydarzy się na bank!

WOW, Nicky, petarda! Wyjasnilaś teorie w oparciu o pytania kwantowe, tego właśnie mi brakowało w tej układance, dzięki. :D
Treasure
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Postprzez magicmind » 7 kwi 2016, o 14:35

Treasure napisał(a):Hehe, dzięki magicmind. Robiłem kiedyś to już, ale na termin jednego dnia, znaczy tego co jest dziś - do wieczora. I zawsze się udawało coś co odwzorowywalo emocje z intencji. Myślę, że jeden dzień to mniejsza niespodzianka, a dwa to większa. Można dać na tydzień i zobaczyć jak bardzo się zwiększa. No bo mówcie co chcecie, ale zazwyczaj wierzymy, że potrzeba na coś większego więcej czasu, łatwiej jest uwierzyć, że dostaniemy duże pieniądze w dwa tygodnie niż w dwa dni. :D Dzięki, że przypominasz mi o tym i pobawię się trochę. Najpierw jeden dzień, potem dwa, siedem, czternaście i zdam raport. :D

Tak to już kwestia jak sie tam ustala i samemu czuje aczkolwiek ja proponuje tak jak w filmiku na 48h w formie zabawy ;)
magicmind

Postprzez Lassiter69 » 7 kwi 2016, o 14:38

Świetna ta zabawa... piszę się na to bez dwóch zdań, jednak nie wiem kiedy przetestuję, ale o wynikach na pewno dam znać :D
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
e-motion = energy in motion -z ang. energia w ruchu
Lassiter69
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 108 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 85 razy

Postprzez lawendaa » 7 kwi 2016, o 14:52

wchodzę ! :D
lawendaa
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Otrzymał(a) podziękowań: 58 razy

Postprzez Treasure » 7 kwi 2016, o 14:54

Lassiter69 napisał(a):Świetna ta zabawa... piszę się na to bez dwóch zdań, jednak nie wiem kiedy przetestuję, ale o wynikach na pewno dam znać :D

A czemu nie teraz? 8-) Przeciez to chwila roboty. :D
Treasure
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Postprzez Lassiter69 » 7 kwi 2016, o 15:00

No właśnie ja tak mam, że jak znajdę coś fajnego jeśli chodzi o PP to lubię to odkładać na drugi dzień :D
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
e-motion = energy in motion -z ang. energia w ruchu
Lassiter69
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 108 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 85 razy

Postprzez Treasure » 7 kwi 2016, o 19:25

OMG! Tak jak mówiłem, zrobię to na dziś, do wieczora i WOW, nie mogę uwierzyć, że tak pięknie zadziałało. Jeszcze dwadzieścia minut temu myślę, że już 20, a dałem termin realizacji na dziś do wieczora, więc zostały 4h i myślę jaka będzie ta niespodzianka, co takiego fajnego się wydarzy jeszcze dziś, skoro zostały tylko 4h i nie mam w planach nawet wyjścia z domu. A tu Przed chwilą stało się coś tak fajnego, że śmiałem się chyba dwie minuty, że taka niespodzianka. W dodatku myślałem o niej wczoraj chwilę, ale nie myślałem, że tak będzie, a tu jest, tak samo jak myślałem. Hahaha. Nie piszę na publicznym, bo tak jakoś dziwnie by było. Ale jak ktoś chce to na PW niech napisze. :D

Magicmind, zdane. Teraz robię na dwa dni, tak jak mówiłem. I wiem, że będzie większa niespodzianka. :D
Treasure
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Postprzez Anka12 » 7 kwi 2016, o 20:35

Ja też przyłączam się do zabawy!
Anka12
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank