Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Szklanka wody


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Szklanka wody

Postprzez Tajemnicza » 18 maja 2013, o 15:59

Wczoraj po raz pierwszy wykorzystałam metodę ze szklanką wody. Przed snem wypowiedziałam konieczne słowa pijąc pół szklanki wody i zadał pytanie- "Czy nadal powinnam kontaktować się z ...(konkretna osoba)?". Nie wierzyłam zbytnio, że to coś da, bo choć wierzę w PP, to nigdy nie udało mi się nic przyciągnąć konkretnego, więc w to trochę zwątpiłam, ale do rzeczy. Miałam sen, który baaaardzo słabo pamiętam, nie pamiętam uczuć, jakie mi towarzyszyły w trakcie jego trwania. Pamiętam tylko to, że w czasie snu ktoś powiedział, że przecież bardzo fajnie rozmawia mi się z tą osobą, ale mama mówiła, że nie wie, czy powinnam, bo ta osoba jest trochę niepewna. Sama nie była pewna. Nie powiedziała, że powinnam przestać, ale nie powiedziała też, że powinnam dalej z nią rozmawiać. Jak to interpretować? Czy dalej powinnam próbować pytać o to?
Tajemnicza
 
Posty: 133
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 21:18
Lokalizacja: Opole
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Szklanka wody

Postprzez magicmind » 18 maja 2013, o 16:01

Czemu nie? Drąż temat aż uzyskasz jeszcze więcej informacji :)

magicmind
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Tajemnicza » 18 maja 2013, o 16:05

Po tym śnie zaczęłam bardziej w to wierzyć, bo nie sądziłam, że przyśni mi się w ogóle z tym związanego. Wiem, że wiele zależy od nastawiania, ale czy długo czekacie na swoje odpowiedzi, rozwiązania problemów? Myślicie, że można tak uzyskac odpowiedź na dosłownie każde pytanie? Nie wydaje wam się, że może być tak, w moim wypadku, że odpowiedź w snach będzie adekwatna do tego, co osobiście odczuwam, a nie do tego, co chce przekazać mi podświadomość?
Tajemnicza
 
Posty: 133
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 21:18
Lokalizacja: Opole
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Szklanka wody

Postprzez magicmind » 18 maja 2013, o 16:08

nie wiem , ja nie stosowałem tej techniki nigdy ale pewnie tez bym sie tego obawiał :) Sny często pokazują nasze ukryte pragnienia i obawy wiec ciężko sie w tym połapać ;)
A dlaczego po prostu nie spróbujesz tego sprawdzić w realu i faktycznie sie nie skontaktujesz z tą osobą?

magicmind
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Tajemnicza » 18 maja 2013, o 16:12

hmm...to jest bardzo skomplikowana sprawa...
Ostatnio edytowano 22 maja 2013, o 09:02 przez Tajemnicza, łącznie edytowano 1 raz
Tajemnicza
 
Posty: 133
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 21:18
Lokalizacja: Opole
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Szklanka wody

Postprzez alice » 18 maja 2013, o 16:37

Tajemnicza ja testuję i szklankę wody i sny, moge coś podpowiedzieć. Sen może pokazywać Twoje przekonania, ale nie w takim przypadku, gdy dajesz podświadomości temat do przerobienia. Wtedy sytuacja wygląda następująco: na wierzch wydobywają się te szczegóły które przeoczyłaś i składają w odpowiedź. Przykłady:
- starałam się o pracę w pewnej firmie, zadałam pytanie co jeszcze mam zrobić żeby się udało, o czym mam wiedzieć;
odpowiedź ze snu (chyba drugiej nocy dopiero): widzę nazwę tej firmy i dwie inne obok niej, ta sama branża;
podsumowanie: pracuję w innej firmie, aczkolwiek furtkę w tamtej nadal mam otwartą - jednym słowem ten sen powiedział mi "pamietaj że w razie czego nie jest to jedyna firma w tej branży, pracę i tak dostaniesz"

Drugi sen - i tu nawet właściwie chciałabym sie skonsultować z Wami, bo nie do końca wiem czy dobrze interpretuję:
Sytuacja - rozstałam się z chłopakiem, pytanie: "co mam zrobić żeby było dobrze, o czym mam wiedzieć?"
Sen: jesteśmy razem od dawna, skonczyło się przyjecie które urządziliśmy dla znajomych. Było super, ale na ziemi leżały rozbite butelki. Weszłam na jedną bosą stopą, wbijając sobie ogromny kawałek prawie do kości. We śnie nie czuję bólu, raczej słabnę. On wyciąga ten kawałek z mojej nogi, leje się mnóstwo krwi, ale trwa to tylko chwilę. Koniec snu.
Moja interpretacja do wczoraj jeszcze byla taka, że on rozwiąże ten problem miedzy nami, dziś już wydaje mi się, że raczej chodzi o to, że on odchodząc usunie ten ból ze mnie, że pokrwawię, ale przejdzie.

Co do Twojego snu, Tajemnicza, to kim jest tu mama? Moim zdaniem głosem rozsądku i ja zrozumiałabym ten sen jako "lepiej się odciąć". Dla pewności powtarzaj pytanie kolejne noce aż do skutku.

alice
 

Re: Szklanka wody

Postprzez magicmind » 18 maja 2013, o 17:36

Przetestuję to niebawem bo chce wiedzieć co jedna dziewczyna do mnie czuje lub o mnie myśli .

Sam pewności nie mam i nie miałem i dlatego kontakt nam sie zerwał :) A racjonalnie tez nie potrafię sobie na to odpowiedzieć bo to dziwna sytuacja była :) Mam nadzieje ,że podświadomość mi to wyśni :)
Ale to dopiero w środę jak skończę moja technikę nocną :mrgreen:

magicmind
 

Re: Szklanka wody

Postprzez M3chocolate » 18 maja 2013, o 19:27

Tajemnicza napisał(a):Po tym śnie zaczęłam bardziej w to wierzyć, bo nie sądziłam, że przyśni mi się w ogóle z tym związanego. Wiem, że wiele zależy od nastawiania, ale czy długo czekacie na swoje odpowiedzi, rozwiązania problemów? Myślicie, że można tak uzyskac odpowiedź na dosłownie każde pytanie? Nie wydaje wam się, że może być tak, w moim wypadku, że odpowiedź w snach będzie adekwatna do tego, co osobiście odczuwam, a nie do tego, co chce przekazać mi podświadomość?



Słuchaj ,mnie ani razu nie zawiodła tez sie ostatnio zapytałam : Czy (imie i nazwsiko) bysmy byli dobrą parą? Wyszło ze nie bo sama swiadosmc tego ze chlopak z którym mogłam być zdradzał by mnie .

Ten chłopak który mnie by zdradzał tez sie zapytałam po tym jak doiwedziałam się od jego bylej jak ja zdradza itp. na pocatku nie chcialam jej uwierzyc bo kazda byla ma jakas uraze i wiesz co mówila prawdę !!!!!! Przysniło mi sie.


Dzisiaj tez sprobuje rozwiazac jeden problem ,bo sama nie wiem czy pewna osoba mnie obrazila na FB.

To były symbole we śnie ,ale po zadaniu pytania na w ponedziałek dostalam odpowiedzc poprzez człowieka. I to była prawda , ostanio musialm czekac na odpowiedzć na druga noc -wtedy dostałam odwpoiedzć -czekasz maksymalnie 3 dni .I sie sprawdziło ;)
M3chocolate
M3chocolate
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 18:14
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez kasia7xd » 18 maja 2013, o 20:08

A czy to musi być zwykła woda, czy nie ma to różnicy co wypijemy ?

kasia7xd
 
Posty: 192
Dołączył(a): 31 sie 2011, o 17:46
Podziękował(a): 8 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez M3chocolate » 18 maja 2013, o 20:21

mineralna niegazowana najlepiej albo przegotowana z kranowy zeby sie pozbyc nie chcianych ''wirusów'' i najlepeij zimna lub chłodna
M3chocolate
M3chocolate
 
Posty: 1105
Dołączył(a): 13 lis 2012, o 18:14
Podziękował(a): 43 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości