Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Szklanka wody


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Szklanka wody

Postprzez Kokos » 15 sie 2015, o 11:21

Dubi napisał(a):Szybkie pytanie- czy sny, które śniły się po technice szklanki wody należy interpretować według sennika?

Najlepiej wg tego z czym dany symbol się Tobie kojarzy. Czy masz dobre skojarzenia.

Kokos
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Dubi » 15 sie 2015, o 11:35

Śniło mi się obcinanie paznokci u nóg, co według sennika zwiastuje kłopoty finansowe, ale mi się wcale negatywnie nie kojarzy. Czemu ufać?

Dubi
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 lip 2015, o 19:22
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez Kokos » 15 sie 2015, o 12:05

Ufasz tylko i wyłącznie SOBIE !!!
Jeśli chodzi o sny, to interpretujesz swoje uczucia na dany temat. Jeśli masz fajne skojarzenia z pazurami, to znak, że czeka Cię miła niespodzianka 8-)

Napisz tu za 2 dni co to było ;)

Kokos
 

Re: Szklanka wody

Postprzez zmijqa » 21 wrz 2015, o 14:16

Mi podczas tej techniki nie śniło się nic za to rano po trzecim dniu dostałam znak w postaci tekstu w horoskopie - odważ się zaproponuj spotkanie. On również jest tobą zainteresowany.

Nie sądziłam że tak szybko dostanę odpowiedź ;)

zmijqa
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7 wrz 2015, o 19:37
Podziękował(a): 2 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez in vino veritas » 13 paź 2015, o 19:46

Od niedawna stosuję tę metodę ale dość nieregularnie, początkowo nie udało mi się jej stosować trzy razy pod rząd, bo zawsze coś wypadało, albo byłam zbyt zmęczona, albo zapomniałam wypić wody przed snem i budziłam się rano a obok pełna szklanka. Spektakularnych odpowiedzi wtedy nie otrzymałam, albo ja nie potrafiłam ich odczytać. Zadawałam pytanie jaką decyzję podjąć w życiu zawodowym. Miałam co prawda sny, ale ich nie rozumiałam, pamiętam, że dwa dni pod rząd śnił mi się las, lecz za pierwszym razem nie byłam w lesie tylko patrzyłam z oddali i słyszałam we śnie stamtąd miałczenie mojego kota, który zaginął rok temu (bardzo mocno to przeżyłam, bardzo długo czekałam i nadal mam nadzieję, że wróci, często go wspominam), ale związku tego snu z pracą nie widzę. Drugi dzień po szklance wody też śnił mi się las, ale tym razem inny, i ja w nim byłam na spacerze z mamą na jakiejś wycieczce i co jakiś czas kursowały autobusy, które ludzi zabierały z tego lasu. Wiem, że skręciłyśmy w prawo podczas spaceru i tak długo zabawiłyśmy na spacerze, że przegapiłyśmy porę odjazdu autobusu ale jak zorientowałyśmy się , że odjechał, to ustaliłyśmy że pojedziemy kolejnym za jakiś czas. W tym śnie nie było stresu ani pośpiechu tylko spokój pewność, że następny autobus nadjedzie. Potem rozmawiałam o tym z koleżanką , mówiąc o tym śnie i dylemacie i ona podsunęła mi myśl, że to oznaczało, żeby odłożyć sprawę na później. Ja też zinterpretowałam to tak, że zawsze znajdzie się kolejna ciekawa oferta, że nie ma straconych okazji, po zawsze nadarza się kolejna. Czyżby to oznaczało, że mam nadal spokojnie czekać na tę właściwą? Chyba tak, ale pewności nie mam. Trzy dni temu znowu wznowiłam szklankę wody i tym razem wytrwałam do końca.Po trzech dniach stosowania "szklanki wody" (nadal to samo pytanie jaką decyzje podjąć w życiu zawodowym) miałam dzisiaj dziwne zdarzenie...Nie wiem, czy mogę powiązać to z tą techniką, ale nastąpił dziwny zbieg okoliczności. W tamtym tygodniu zadzwonili do mnie z jednej firmy, ale jej szefowa była tylko w jeden dzień i chcieli się umówić na rozmowę w tamtym dniu ale mnie nie pasowało wtedy i ustaliliśmy, że zadzwonią jeszcze w tym tygodniu, jak ona wróci. Jeszcze nie zadzwonili i dziś wychodząc z pracy pomyślałam sobie, że może uznali mnie za mało dyspozycyjną , że wtedy mi nie pasowało i że może nie zadzwonią już. Byłam pogrążona w myślach i nagle jakiś impuls kazał mi popatrzyć w stronę drogi i aż mnie zatkało ze zdumienia. Właśnie koło mojej starej pracy przejeżdżał samochód z wielkim logo tej firmy, na której telefon czekam. Po raz pierwszy widziałam ten samochód na mieście. Czy to przypadek, że przejeżdżał właśnie obok mojej pracy w momencie, gdy myślałam o tej firmie i że jakiś impuls kazał mi się w tym momencie popatrzeć. Dziś rano trzeci dzień zastosowałam szklankę wody i taki zbieg okoliczności. Czy to może być znak, że to ma być to idealne miejsce pracy? A może, że przegapiłam tę ofertę?
Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia. Znajduję właściwe miejsce w życiu, uwalniam w sobie geniusza .

in vino veritas
 
Posty: 155
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 18:02
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: Szklanka wody

Postprzez FractalWarrior » 14 paź 2015, o 12:43

Kokoska a jak dorzucisz do szklanki wody kulki to bedzie lepiej ? :D
Tzn. wiem że to i tak Twoja autosugestia w przypadku metody, ale pewnie jakieś masz specjalnie do tego pasujące :P

FractalWarrior
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Kokos » 14 paź 2015, o 14:40

FractalWarrior napisał(a):Kokoska a jak dorzucisz do szklanki wody kulki to bedzie lepiej ? :D
Tzn. wiem że to i tak Twoja autosugestia w przypadku metody, ale pewnie jakieś masz specjalnie do tego pasujące :P

Pewnie, że lepiej :D Zwykłej szklanki wody nigdy nie stosuję. Nie marnuję żadnej okazji do zakulkowania 8-)

Tych idealnie pasujących jeszcze nie mam, obiecałeś mi je przecież kupić na Mikołaja

Kokos
 

Re: Szklanka wody

Postprzez FractalWarrior » 15 paź 2015, o 17:36

Kokos napisał(a):Pewnie, że lepiej :D Zwykłej szklanki wody nigdy nie stosuję. Nie marnuję żadnej okazji do zakulkowania 8-)

Tych idealnie pasujących jeszcze nie mam, obiecałeś mi je przecież kupić na Mikołaja


No ale tamte to chyba nie do szklanki ? :D Czy jednak zmarnujesz tak ? :( :D

FractalWarrior
 

Re: Szklanka wody

Postprzez Kokos » 15 paź 2015, o 17:49

FractalWarrior napisał(a):
No ale tamte to chyba nie do szklanki ? :D Czy jednak zmarnujesz tak ? :( :D

Twoje będę używała zgodnie z przeznaczeniem. 3 razy dziennie po jedzeniu :P
Na pewno nie będą się marnować :D 8-)


A skoro już będziesz zamawiał... może sobie też weźmiesz do wypróbowania ? ;) :lol: :lol:

Kokos
 

Re: Szklanka wody

Postprzez MujerERojon10 » 14 lis 2015, o 16:41

Jak dobrze, że zajrzałam do tego tematu :D Chcę dziś zrobić sobie metodę szklanki wody, A znalazłam o wahadelku. Zadziałamy i tym sposobem i tym. Ale muszę poczekać jak do domu dotre bo w pracy nitki nie mam; )

MujerERojon10
 
Posty: 208
Dołączył(a): 28 lip 2015, o 14:01
Podziękował(a): 18 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 80 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 1 gość