Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Pytania Kwantowe


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez in vino veritas » 1 cze 2016, o 17:15

Żeby spełniały się tylko nasze dobre myśli z gatunku "co by było gdyby" i na pohybel tym złym, warto wypracować w sobie przekonanie, że tylko nasze dobre myśli się materializują a te złe zostają unicestwione w zarodku. :) To jedno z takich cennych przekonań, które procentuje, podobnie jak przekonanie o zasługiwaniu na wszystko, co najlepsze oraz o byciu skazanym na sukces . :mrgreen:
Moje ulubione pytanie kwantowe brzmi " jak może być jeszcze lepiej". Zadaje je sobie od niechcenia i bez parcia w każdej wolnej chwili i to działa, także na podniesienie wibracji i zwiększenie energii. Od dzisiaj testuję też pytanie "co tu jest jeszcze możliwe" w sferze zawodowej, ponieważ chcę otworzyć przed sobą nową obiecującą i opłacalną ścieżkę kariery i czuć się spełniona zawodowo, a za bardzo nie wiem, jak się do tego zabrać i w którym kierunku działać, dlatego liczę na to, że to pytanie otworzy przede mną nowe możliwości.
Wszystko mogę w Chrystusie, który mnie umacnia. Znajduję właściwe miejsce w życiu, uwalniam w sobie geniusza .

in vino veritas
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 155
Dołączył(a): 13 paź 2015, o 19:02
Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 47 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 1 cze 2016, o 17:34

Takk invino tylko podswiadomosc nie wie co jest dobre a co zle realizuje wszystko
Mi niestety realizuja sie rzeczy typu co by ''bylo gdyby'' na czym lape sie dopiero po fakcie madry Polak po szkodzie

emilia87
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 21:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Black » 2 cze 2016, o 23:32

serena napisał(a):Teraz odkreuje, zniszcze moja relacje z .... i kazda projekcje, oczekiwanie,odrzucenie i osad, ktore kazde z nas ma na temat drugiego i na temat naszej relacji, z przeszlosci, terazniejszosci i przyszlosci.
I zdanie odkreowujace.
I tak PRZEZ 30 DNI


Serenko kochana, muszę Ci bardzo podziękować za podsunięcie tego pomysłu :D
Odkreowań używam od ho ho i jeszcze troszkę, razem z pytaniami kwantowymi. Teraz postanowiłam spróbować Twojej propozycji odkreowywania, czyli zdanie oznajmujące + formułka, do tego przez cały miesiąc.
Nie robię tego odnośnie relacji międzyludzkich tylko w innej sprawie. Wybrałam się na długą kąpiel do wanny i pomyślałam co by tu odkreować :D Zaczęłam 4 dni temu, zdanie dopasowałam odpowiednio do potrzeby i sytuacji odkreowywanej. I co? Jestem zachwycona! podjęłam się wyzwania 30-dniowego więc je dokończę z przyjemnością bo już po 4 dniach czuję się w tej sprawie lekka jak piórko, zaczęło być idealniej niż może być :)
Super sprawa, polecam :)
Kocham to piękne, cudowne życie! :D

Black
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Tajemnicza » 3 cze 2016, o 07:36

Jakiś czas temu rozstałam się z facetem, czy na podstawie tych pytań mogę uzyskać odpowiedź czy jest szansa powrotu do siebie? Jak to zrobić, żeby to była odpowiedz intuicji, a nie przekonań wewnętrznych?
Tajemnicza
 
Posty: 133
Dołączył(a): 2 kwi 2013, o 22:18
Lokalizacja: Opole
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Anka12 » 3 cze 2016, o 08:17

Tajemnicza : pytania kwantowe poruszają energię i otwierają możliwości. Zadając je nie czekamy na odpowiedzi.

Anka12
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 34
Dołączył(a): 31 mar 2015, o 08:33
Podziękował(a): 283 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 28 razy

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez Nicky » 3 cze 2016, o 12:52

Dokładnie... tak, jak pisze Anka. Zadajemy pytanie - np. "Co tu jest jeszcze możliwe?" albo "Jakie miłe niespodzianki przyniesie mi dziś świat?" albo po prostu: "Jak może być jeszcze lepiej?" i... czekamy na to, co się będzie działo :) :) :) Nie ma nic cudowniejszego niż obserwowanie, jak pytania kwantowe mogą przynosić nam coraz to wspanialsze i wspanialsze niespodzianki, doświadczenia, nieograniczone możliwości. Zadając te pytania otwieramy się na te wszystkie nieskończone możliwości. Zadajemy je z ciekawością dzieciaka... zadajemy nie mając pojęcia, co się będzie działo i to jest NAJLEPSZE, co może nas spotkać ponieważ w sytuacji, gdy oczekujemy czegoś konkretnego często sami siebie blokujemy tymi oczekiwaniami. Natomiast pytania kwantowe, które są z zasady otwarte na wszelkie nieograniczone możliwości, sprawiają że nasz mózg głupieje bo... nie wie CZEGO ma oczekiwać, a zatem milknie, zamyka swoją rozgadaną japę i przestaje nam przeszkadzać! I to jest najlepsze co może być bo przestajemy siebie BLOKOWAĆ, przestajemy sami siebie sabotażować, przymknięty mózg siedzi cicho i czeka na niespodzianki, nie przeszkadzając w ich nadejściu.
Dla mnie pytania kwantowe okazały się w wielu kwestiach istnym wybawieniem, w tych kwestiach gdzie "zwykłe" PP nie działało jak trzeba bo chciałam czegoś zbyt mocno i sama siebie blokowałam (oczekując, planując - nieświadomie!, układając w myślach drogi realizacji życzeń itd.), dlatego też polecam pytania kwantowe każdemu kto ma "rozgadany" i wiecznie planujący i kombinujący umysł. Pytania kwantowe sprawią, że nasz umysł się nareszcie zamknie i przez to pozwoli działać podświadomości i wszechświatowi :)

Nicky
 

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 3 cze 2016, o 14:25

Ja teraz stosuję kwantowe teraz swiadomie bo do tej pory nie n swiadomie I dzialaly Teraz trzeba je odkrecac
Dziesiatki zeszyty w zapisalam afirmacja mi ale teraz jakos do aformowania mnie nie ciagnie a kupilam nowe zeszyty...Nie wiem co to znaczy???
Mowie do siebie w drugiej,trzciej osobie I kwantowo Co by bylo gdyby..Co jest mozliwe dla mnie kiedy jestem w zwiazku z X /Mieszkam z X

emilia87
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 21:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 3 cze 2016, o 14:25

Ja teraz stosuję kwantowe teraz swiadomie bo do tej pory nie n swiadomie I dzialaly Teraz trzeba je odkrecac
Dziesiatki zeszyty w zapisalam afirmacja mi ale teraz jakos do aformowania mnie nie ciagnie a kupilam nowe zeszyty...Nie wiem co to znaczy???
Mowie do siebie w drugiej,trzciej osobie I kwantowo Co by bylo gdyby..Co jest mozliwe dla mnie kiedy jestem w zwiazku z X /Mieszkam z X

emilia87
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 21:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez emilia87 » 3 cze 2016, o 14:28

Nie raz przyciagnelam nie jedna sytuacje w zyciu I to Dojladnie tak jak Chcialam chyba przez zapominanie. Ale teraz gdy tak wazne tak trudno zapomniec.......

emilia87
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 152
Dołączył(a): 29 maja 2016, o 21:16
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Pytania Kwantowe

Postprzez makata » 10 cze 2016, o 21:48

Aliss napisał(a):
Zgodze sie z tym ze punkty widzenia kreuja rzeczywistosc, ale juz nie z tym zeby cokolwiek wykreowac w tej rzeczywistosci potrzebny jest punkt widzenia.
Wystarczy pytanie!
Wlasnie o to chodzi w access, ze pytaniem, ktore nie jest punktem widzenia mozna wykreowac fenomenalene rzeczy w zyciu!
Ja moze byc jeszcze lepiej?!??!


Pytania niczego nie kreuja , pytania poruszaja energie i rozwalaja sciany , Jesli zamiast oceniac cokolwiek zadasz pytanie kwantowe ,(nie ma znaczenia ktore ) wszechswiat dostarczy Ci zmiane jednak zgodna z Twoim punktem widzenia . :)
Gdyby same pytania kreowaly to zmiany bylyby kolosalne i kazdy by dostawal to co chce na kiwniecie palcem ,a jednak tak nie jest .

Ja tez znam bardzo dobrze AC. i z powodzeniem stosuje na codzien :) AC jest zbiorem pragmatycznych narzedzi do zmiany i poruszania energji w tych dziedzinach zycia ktore chcemy zmienic . Wynik koncowy jest zawsze zalezny od punktow widzenia ktore mamy . :)

Aliss właśnie po przesluchaniu kilka razy Elizy pojęłam o czym piszesz ...tam wyraxnie padają slowa ...PUNKT WIDZENIA KREUJE RZECZYWISTOŚĆ ....i ok możemy sobie zadać pytanie i odkreować energia zostaje wprawiona w ruch ...tylko to odkreowanie brzmi i wszystko co mi na to nie pozwala ...czyli zostaje to co mi na to pozwala ...a skoro sobie nie za dużo pozwalam to i za dużo nie dostanę ..czyli mogę sobie pytać i pytać i pytać a jak nie mam w sobie pozwolenia by otrzymać to nie dostanę ...to jak w Zelandzie ten zewnętrzny zamiar ...
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1439
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 17:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], i 2 gości