Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - MOTYWATORNIA

Postprzez Scarlett » 6 wrz 2015, o 20:01

Chce ten hełm :D Robimy zrzute? :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Scarlett

Postprzez Bialy Krolik » 6 wrz 2015, o 20:08

juz go masz :D
Bialy Krolik

Postprzez Scarlett » 6 wrz 2015, o 20:17

Wymaga trochę ulepszeń, ale trenuje co wieczór :D
Scarlett

Postprzez MagdaLooney » 6 wrz 2015, o 20:28

Witajcie. Czekam na Was i czekam w poprzednim wątku a Wy tu się ukryliscie.
Po dwóch dniach lektury Transerfingu i mega dobrym samopoczuciu, nadszedł spadek formy.
MagdaLooney

Postprzez Scarlett » 6 wrz 2015, o 20:36

Bo tutaj kontynuujemy :P tam zrobiliśmy offtop na maxa, a tutaj mamy tyle miłości i niemiłości, że szok :D Black, pozwoliła nam tu pisać o wszystkim (dzięki :D)

Dlaczego spadek? Ja tam mam się mega dobrze od kilku dni, szcześliwa :P "Przeleć" wątek, zobacz co się dzieje :D 5 nocy z techniką za mną, budzę się ładnie. Raz w środku nocy, raz nad ranem. Idzie jak z płatka. Nastrój dobry, a jak coś mnie najdzie smutniejszego to staram się to zmienić. Ogólnie szczęście dominuje. To dobrze.
Ale do Zelanda póki co nie mogę się przekonać. Utknęłam po drugim rozdziale :P
Scarlett

Postprzez makata » 6 wrz 2015, o 20:42

a ja mam problem z emocjami takimi intymnymi typu czuje blogosc?jak mnie przytula facet mam z tym problem bo nie wiem jak to bylo bo na wspomnienia odlegle nalizyl sie zal i smutek jak zostslam wykorzystana ...i kurka nie pamietam jak to jest byc w xudownym zwiazku
makata

Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Postprzez MagdaLooney » 6 wrz 2015, o 20:52

Ech Scarlett,nie wiem, pisałam w piątek że nareszcie uwolnilam emocje,nawrzeszczalam na tego mojego Łosia. Tylko mijają dwa dni i nic więcej się nie dzieje. A ja już w wyobraźni widziałam powrót dobrych chwil. A może PP działa?może po tych miesiącach moich nadskakiwań nadszedł czas na to żebym się wkurzyla i pokazała rogi,skoro nadskakiwanie troska i upierdliwość nie działały? Może to jest to?
No nie wiem. Staram się utrzymywać w stanie szczęśliwości ale nadchodzi moment taki jak teraz i znów strach i zwątpienie.
MagdaLooney

Postprzez Bialy Krolik » 6 wrz 2015, o 21:46

Magda zwroc uwage co piszesz :P
jak ma sie dziac jak szarpiesz sie z tym jak slepy z niewidomym .....
Ty masz tylko zdecydowac , wybrac i sie rozluznic
Przykro mi dziewczyny ale napisze wam to jako pierwszy na forum i nie jest to ocena z mojej strony
Wiekszosc z was pisze np: chce go , chce tego konkretnego a pozniej piszecie robie to i to ale cos niedziala , albo ja juz sama niewiem co robic bo to czy tamto czy siamto sramto :D Rozumiecie ?????????
Wyluzujcie wrzuccie na luz nie wolno pisac nakrzyczalam na niego czuje sie wspaniale a po 2 dniach to nie dziala
Jak to nie dziala ... Prawo zawsze dziala i zawsze dostajecie co chcecie czyli w tym konkretnym przypadku Magda dostanie to co "nie dziala"- bo takie jest prawo ale nie o Madzie tu chodzi ale o wasz tok rozumowania.
Jest mysl , pragniemy czegos wizualizujemy , dostrajamy wibracje i wierzymy ze to juz jest nasze po czym puszczamy , czyli odpuszczamy i nie mam tu na mysli zapomnienia o tym mozna wizualizowac ale i nie trzeba, odpuszczenie to totalny brak oczekiwan, jak to przyjdzie? i czy przyjdzie?... no i co dalej?... dalej zyjemy w tit i nie beczymy po tygodniu znowu ze cos nie dziala a zajmujemy sie Soba
Bialy Krolik

Postprzez MagdaLooney » 6 wrz 2015, o 21:54

Króliczku, otóż to, szarpię się jak rybka w sieci. O strachu już pisać nie będę bo już mi się nie chce. Ja wiem czego chcę ale mój odwieczny problem,krzyczę w eter JUŻ TERAZ NATYCHMIAST. A tu doopa. To może trzeba dać sobie spokój? W sensie wyluzowac? Może czas działa na korzyść? Uchhh. Tupię nóżkami.
MagdaLooney

Postprzez Bialy Krolik » 6 wrz 2015, o 22:06

Dla wszystkich ktorzy uwazaja ze PP to magiczna rozdzka ze za jej dotknieciem w ciagu sekundy bede go miala czy ja mial czy miala milion na koncie !!!!
Tak jest taka ewentualnosc moim zdaniem i jest to mozliwe byc moze nie teraz ale dla mnie jak najbardziej .. Cos w stylu jak w filmie "atlas chmur " Jak gosciu pilotem zmienial wszystko
W pp jest potrzebna systematycznosc , wiara , i rozwoj
Przez kilkanascie lat czy kilkadziesiat wmawiano nam ze zycie to SHIT ze bogaci sa zli ze pieniadze szczescia nie daja , ze masz cale zycie pracowac jak beduin ze prawdziwa milosc nie istnieje ....
Ja mowie chrzanic to .
Teraz jak sie ktos budzi ze faktycznie mysli Sobie swiat jest inny to jest jak najbardziej wporzadku i o to chodzi na wstepie ale trzeba sie nauczyc zyc i myslec inaczej dopiero wtedy PP bedzie pomagac
Pamietacie scene jak neo w Matrixie sie obudzil ? byl slaby nie mial miesni , bolaly go oczy bo pierwszy raz widzial
Co by bylo gdyby wtedy Neo rzucil sie na agenta??????????????????
Nie musze nikomu mowic ale On sie uczyl jak zyc uczyl sztuczek i dopiero pozniej ogarnela go wiara
To metafora ale bardzo sluszna , kto nie ogladal Matrixa niech obejrzy tam jest mnostwo metaor a kto naprawde bedzie chcial miec ta rozdzke skupi sie na Sobie i na prawdziwym pieknie
Nie jestesmy wstanie nauczyc sie biec nie umiac stac , Umiejetnosc Stania dla MNIE ! w PP to umiejetnosc zycia w tit , to umiejetnosc dostrzegania swoich emocji i kierowania mysli poprzez nie na wlasciwy tor to pierwsza umiejetnosc ktora nalezy pojac
To niewazne ze dzis 06.09.2015 roku o godzinie 23:02 nie mam miliona na koncie nie moge o tym napisac ale jutro tez jest dzien a moje emocje i moje wibracje rosna kazdej minuty , podczas gdy wiele osob zastanawia sie jak cos przyciagnac Ja zastanawiam sie jak moge byc jeszcze szczesliwszy, jak moge miec silniejsze nogi lepsza kondycje i wytrzymalosc aby biec jak najdluzej i jak najszybciej .
Uwierzcie w Siebie !!! jestescie odpowiedzia na wszystko i idealni w kazdym momencie Swojego pieknego zycia !!!!Nie karćcie sie za wszystko badzcie wyrozumiali i czuli dla Siebie , wszystko przyjdzie na wszystko jest czas a czas i kazde zdarzenie gra na wasza korzysc w tej wlasnie chwili
Bialy Krolik

Poprzednia stronaNastępna strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień