Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Haginka » 12 mar 2018, o 09:19

I jeszcze jedno pytanie. jak skutecznie wizualizować i przyciągać? Dziękuję.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Haginka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Postprzez Haginka » 12 mar 2018, o 09:26

Witam, Czytam wszystkie posty o przyciąganiu. Bardzo chciałabym przyciągnąć moją miłość,. Niestety, póki moja mama żyje nie mogę opuścić kraju. Moja mama jest po 80. A moja miłość mieszka w Niemczech. Jak długo trzeba wizualizować?Czy latami? I jak to robić skutecznie. Ile minut, godzin dziennie trzeba wizualizować i jak często?Co można jeszcze zrobić oprócz wizualizacji? Tak bardzo chcę być moją miłością? Czy ta metoda pomoże i będziemy razem? Dziękuję
Haginka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Postprzez Marta69 » 9 kwi 2018, o 12:50

kotk0019 napisał(a):Nie odzywaliśmy się z byłym do siebie kilka miesięcy, nie odpisywał i ignorował moje wiadomości. używałam afirmacji "jestem całkowicie zakochana w sobie..." dzisiaj odnowiliśmy leciuchno kontakt i stąd moje pytanie czy macie jakeiś sugestie afirmacji na ten temat skoro już lekki kontakt jest?

Hej! Mam pytanie, a jak udało Ci się to zrobić? W sensie co to dokładnie za afirmacja - "jestem całkowicie zakochana w sobie..." ??? Też próbuję kogoś przyciągnąć z kim niestety zerwał mi się kontakt chwilowo...
Będę wdzięczna za odpowiedz :)
Marta69
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Postprzez Pg.lost » 9 maja 2018, o 23:03

Hej, przeczytałam CAŁE forum. Ogromnie zależy mi na przyciągnięciu konkretnej osoby. Wiem, że to ten jedyny, nie ma innej opcji. Próbowałam z innymi, próbowałam zapomnieć, niic. Wiem, że to osoba, która jest mi przeznaczona... ;) Nasze relacje są ok, ale fizycznie się nie widzimy, mamy kontakt tylko przez email (oczywiście kiedyś go spotkałam, żeby nie było) Raz już prawie ze sobą byliśmy, ale coś nie pykło i teraz to jest jakaś sinusoida uczuć (oczywiście większa z mojej strony) :(
On mnie bardzo lubi, wiem to, ale ostatnio nawet nie odpisuje. Zdarzało się, że nie mieliśmy kontaktu przez 2, max 3 tygodnie, ale teraz strasznie się to dłuży... :( Dodam, że kiedyś to jemu bardziej zależało, mi się na początku w ogóle nie podobał, później się długo nie widzieliśmy, ale mieliśmy intensywny kontakt przez wiadomości właśnie i zmienił mi się stosunek do niego o 180 stopni. Wizualizuję, ale przez to, że nie ma efektów ciągle o tym myślę, tzn o tym jak bardzo chcę. Nie wiem jak nad sobą panować. Tracę cierpliwość i za szybko się poddaję bo tak bardzo chcę ... ;_; Dodam, że coś takiego trwa już 2 lata prawie. :P Nie odczułam jednak tego bardzo bo miałam kilka wyprowadzek i sporo innych rzeczy na głowie.
Weźcie jakoś poratujcie/zmotywujcie. Nie mogę się skupiać na wizualizacjach przez to, bo tylko myślę o tym kiedy się spełnią w rzeczywistości... :cry: Sama się na siebie złoszczę już z tej bezsilności, ale gdy chcę zrezygnować to od razu mi powracają myśli o nim, co robić?
Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)
Pg.lost

Postprzez Pg.lost » 17 maja 2018, o 13:49

Dlaczego wszystko co napiszę w ogóle nie jest tu publikowane??? O co chodzi adminie? Czy ta strona w ogóle jeszcze funkcjonuje?
Pg.lost

Postprzez renata17031 » 5 cze 2018, o 21:55

Nie sądzę
renata17031
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 231 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 300 razy

Postprzez renata17031 » 5 cze 2018, o 21:58

Nie sądzę
renata17031
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 231 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 300 razy

Postprzez gosc12345 » 21 lip 2018, o 14:07

Hej, od dłuższego czasu (jakieś 3 lata) boryka się z pewnym problemem. Prosiła bym o to żeby udzielały się tylko osoby ktore wierzą w prawo przyciągania.
A więc może tak w skrócie.
3 lata temu byłam z chłopakiem którego bardzo kocham do dzisiaj. Przez dłuższy czas wierzyłam że do siebie wrócimy lecz zawsze to wyglądało tak że sypialismy że sobą raz na jakiś czas A potem kontakt się urywał. męczę się z tym od 3 lat lecz od roku sytuacja wygląda nieco inaczej i nie potrafię tego zrozumieć. chce już zamknąć ten etap w moim życiu lecz nie mogę. dlaczego? bo za każdym razem jak już mówię dość to później mam ciągle PRZECZUCIE (nie to nie jest żadna wiara ani widzi misie) że jest szansa, nie teraz ale jest. Dodam że zazwyczaj kontakt na nowo zaczyna się utrzymywać kiedy mam już dosyć mojej dziennej rutyny i chce coś zmienić w swoim życiu. Obecnie chce rzucić pracę i wyjechać na jakoś czas żeby zapomnieć i uzbierać na mieszkanie. czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego miewam takie przeczucia? odpuszczam chce zapomnieć A tu coś takiego.
gosc12345
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Postprzez agatap » 4 sie 2018, o 20:03

Witam wszystkich bardzo serdecznie,
Jestem tutaj nowa... Mam trzy pytania i z gory bardzo przepraszam jezeli zostale one juz kiedys zadane...
1. Dlaczego tak jest, ze gdy mysle, ze wszystko sie uda - jest dokladnie odwrotnie?
Gdy mysle pozytywnie tez tak jest. Postaram sie to wyjasnic...
Przyklady: egzamin(y), studia. Mysle, ze egzamin poszedl mi zle. Rycze, placze, ze nie zdalam. Wszystkim o tym mowie.
Boje sie poprawki itd. Wkrecam sobie, ze zawale teraz studia, "widze", ze dostaje ocene negatywna itp.
Mysle, ze wiecie o co chodzi... Po paru dniach, okazuje sie, ze zdalam z bardzo dobrym wynikiem.
Przedstawiony przyklad nie dotyczy tylko egzaminow ale rowniez innych sytuacji - pracy, dzieci.
Gdy sie czegos boje (np.: wynikow badan, wynikow egzaminow, mam czarne wizje dotyczace innych lub pracy) wszystko jest OK. I odwrotnie. Gdy mysle, ze wszystko jest OK - przewaznie nie jest.
Gdy jestem z siebie zadowolona, czuje, ze wszystko sie uklada, ze jest dobrze, ze cos mi dobrze poszlo, ze nie mam sie czego bac - jest przewaznie odwrotnie.
Dlaczego tak jest?
2. Czy mozna sie podzielic swoim marzeniem/wizualizacja?
Mam na mysli tutaj konkretnie milosc/wyobrazenie idealnej osoby.
Czy moge powiedziec mojej przyjaciolce, kolezance - chce takiego i takiego faceta.
Mam na mysli konkretna, zywa osobe ale DOPUSZAM do siebie mysl, ze moze to byc inna osoba ale z tymi konkretnymi cehcami. Pytanie jest proste - czy mozna sie tym z kims podzielic?
3. Dlaczego, gdy "odpuszczam" myslenie o KONKRETNYM mezczyznie on mnie chce?
Zdarzylo ie tak dwa razy.
W zeszlym roku, myslalam intensywnie o M., wizualizowalam, marzylam itd.
Gdy zupelnie odpuscilam on zaczal przyjezdzac, pisac - a ja juz go nie chce.
Kiedy indziej, bylam w bardzo burzliwym zwiazku - 8 lat.
Przez 8 lat myslalam o oswiadczynach, byciu razem itd.
Gdy odpuscilam - on sie oswiadczyl, ale dla mnie bylo juz za pozno.
Nie jestesmy razem i nie zaluje.
Gdyby ktos moglby mi to "rozjascic" bylambym bardzo wdzieczna.
agatap
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Postprzez Weroniczka » 7 sie 2018, o 07:33

Jeśli chodi o rytuały miłosne, zapraszam na bloga: http://www.rytualy-milosne.pl/blog-rytualy-miosne-spetania-uroki/. Świetnie prowadzony, do tego sama pani robi skuteczne rytuały.
Weroniczka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Poprzednia strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień