Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Haginka » 12 mar 2018, o 09:19

I jeszcze jedno pytanie. jak skutecznie wizualizować i przyciągać? Dziękuję.

Haginka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 mar 2018, o 08:54
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Haginka » 12 mar 2018, o 09:26

Witam, Czytam wszystkie posty o przyciąganiu. Bardzo chciałabym przyciągnąć moją miłość,. Niestety, póki moja mama żyje nie mogę opuścić kraju. Moja mama jest po 80. A moja miłość mieszka w Niemczech. Jak długo trzeba wizualizować?Czy latami? I jak to robić skutecznie. Ile minut, godzin dziennie trzeba wizualizować i jak często?Co można jeszcze zrobić oprócz wizualizacji? Tak bardzo chcę być moją miłością? Czy ta metoda pomoże i będziemy razem? Dziękuję

Haginka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 3
Dołączył(a): 12 mar 2018, o 08:54
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Marta69 » 9 kwi 2018, o 12:50

kotk0019 napisał(a):Nie odzywaliśmy się z byłym do siebie kilka miesięcy, nie odpisywał i ignorował moje wiadomości. używałam afirmacji "jestem całkowicie zakochana w sobie..." dzisiaj odnowiliśmy leciuchno kontakt i stąd moje pytanie czy macie jakeiś sugestie afirmacji na ten temat skoro już lekki kontakt jest?


Hej! Mam pytanie, a jak udało Ci się to zrobić? W sensie co to dokładnie za afirmacja - "jestem całkowicie zakochana w sobie..." ??? Też próbuję kogoś przyciągnąć z kim niestety zerwał mi się kontakt chwilowo...
Będę wdzięczna za odpowiedz :)

Marta69
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9 kwi 2018, o 12:46
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Pg.lost » 9 maja 2018, o 23:03

Hej, przeczytałam CAŁE forum. Ogromnie zależy mi na przyciągnięciu konkretnej osoby. Wiem, że to ten jedyny, nie ma innej opcji. Próbowałam z innymi, próbowałam zapomnieć, niic. Wiem, że to osoba, która jest mi przeznaczona... ;) Nasze relacje są ok, ale fizycznie się nie widzimy, mamy kontakt tylko przez email (oczywiście kiedyś go spotkałam, żeby nie było) Raz już prawie ze sobą byliśmy, ale coś nie pykło i teraz to jest jakaś sinusoida uczuć (oczywiście większa z mojej strony) :(
On mnie bardzo lubi, wiem to, ale ostatnio nawet nie odpisuje. Zdarzało się, że nie mieliśmy kontaktu przez 2, max 3 tygodnie, ale teraz strasznie się to dłuży... :( Dodam, że kiedyś to jemu bardziej zależało, mi się na początku w ogóle nie podobał, później się długo nie widzieliśmy, ale mieliśmy intensywny kontakt przez wiadomości właśnie i zmienił mi się stosunek do niego o 180 stopni. Wizualizuję, ale przez to, że nie ma efektów ciągle o tym myślę, tzn o tym jak bardzo chcę. Nie wiem jak nad sobą panować. Tracę cierpliwość i za szybko się poddaję bo tak bardzo chcę ... ;_; Dodam, że coś takiego trwa już 2 lata prawie. :P Nie odczułam jednak tego bardzo bo miałam kilka wyprowadzek i sporo innych rzeczy na głowie.
Weźcie jakoś poratujcie/zmotywujcie. Nie mogę się skupiać na wizualizacjach przez to, bo tylko myślę o tym kiedy się spełnią w rzeczywistości... :cry: Sama się na siebie złoszczę już z tej bezsilności, ale gdy chcę zrezygnować to od razu mi powracają myśli o nim, co robić?
Z góry dziękuję za odpowiedzi ;)

Pg.lost
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 maja 2018, o 22:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Pg.lost » 17 maja 2018, o 13:49

Dlaczego wszystko co napiszę w ogóle nie jest tu publikowane??? O co chodzi adminie? Czy ta strona w ogóle jeszcze funkcjonuje?

Pg.lost
 
Posty: 3
Dołączył(a): 9 maja 2018, o 22:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości