Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Ivi » 4 sty 2017, o 16:31

Hej. A czytałeś o pytaniach kwantowych. Jest tam też sposób na odkreowanie właśnie takiego oporu czy myli negatywnych. Poczytaj tamten temat. Spróbuj odkreowac te negatywne myślenie

Ivi
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31 gru 2016, o 11:19
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MasterOfAttraction » 5 sty 2017, o 16:04

Czemu link o technikach wizualizacji itp na głównej stronie nie działa? :(

MasterOfAttraction
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 16:17
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Avilka » 5 sty 2017, o 16:21

MAter, poprostu jak zauważasz że rozkminiasz jak, gdzie, po co natychmiast zmieniaj myśli na inne, zajmij umysł czymś innym.

Avilka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2 paź 2015, o 09:08
Podziękował(a): 1 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 9 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MasterOfAttraction » 6 sty 2017, o 17:50

Mam jeszcze jedno pytanie: W "Sekrecie" piszą, że ludzie którzy oczekują dobrych rzeczy dostają je, np. wygranej. A na forum czytam, żeby nie oczekiwać bo to wszystko psuje, więc jak to w końcu jest? Proszę o odpowiedź <3

MasterOfAttraction
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 16:17
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 7 sty 2017, o 12:31

MasterOfAttraction napisał(a):Czemu link o technikach wizualizacji itp na głównej stronie nie działa? :(


A który dokładnie link ?
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1985
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MasterOfAttraction » 7 sty 2017, o 15:27

O ten: forum-pl/prawo-przyciagania-f3/biblioteka-prawa-przyciagania-t1464.html Ale tak naprawdę żadne się nie otwierają, np. w wypowiedziach innych użytkowników, nie wiem czy tylko mi?

MasterOfAttraction
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 16:17
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez czynnik_omega » 7 sty 2017, o 15:29

MasterOfAttraction napisał(a):O ten: forum-pl/prawo-przyciagania-f3/biblioteka-prawa-przyciagania-t1464.html Ale tak naprawdę żadne się nie otwierają, np. w wypowiedziach innych użytkowników, nie wiem czy tylko mi?


Tak, bo została zmieniona ścieżka do forum. Trzeba z każdego adresu usunąć "forum-pl/" np.: http://www.abraham-bank.org/prawo-przyciagania-f3/biblioteka-prawa-przyciagania-t1464.html ten link już będzie działał.

Spróbuję to jakoś ogarnąć masowo, a póki co trzeba sobie radzić ręcznie.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1985
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 08:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MasterOfAttraction » 7 sty 2017, o 17:55

Nicky napisał(a):
MagdaLooney napisał(a):Nicky,pamiętam jak kiedyś o tym pisałaś! Bardzo podoba mi się ten sposób :)


Oj, tak, mówię Wam! To jest sposób stary jak świat, stosowałam go jeszcze w liceum hehe, czyli w zamieeeerzchłych czasach, ale działał w zadziwiający sposób :D Aż sama byłam w szoku, jak mocno to działało :lol: Polecam ten sposób serdecznie... każdej kobiecie :) Tylko trzeba mieć dobrą wyobraźnię, taką wiecie - żeby samą siebie przekonać, że coś jest prawdą. Uwierzyć w coś na 100%. Jak sama zaczniesz w to wierzyć to... kurcze, cuda się zaczną dziać.


O jaki sposób chodzi bo nie wyłapałam? :D :roll:

MasterOfAttraction
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 16:17
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez MasterOfAttraction » 9 sty 2017, o 20:58

Avilka Tak właśnie próbuję robić, ale wtedy nadchodzi mnie lęk, że ta negatywna myśl, która już zaistniała w moim umyśle zepsuła mi całe moje afirmowanie :( No bo za nim pomyślę o czymś innym to przecież ona już się pojawiła. :/

MasterOfAttraction
 
Posty: 14
Dołączył(a): 7 gru 2016, o 16:17
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez lisek_chytrusek7 » 25 sty 2017, o 23:08

Witam wszystkich. Dzisiaj zarejestrowałam się na forum ,ale czytałam dokładnie ten wątek już w wakacje. Teraz bardziej skupiam się na pytaniach kwantowych, ale pomyślałam ,że opowiem Wam moją historię z przyciągnięciem idealnego partnera.

To było gdzieś w lipcu,po rozstaniu z narzeczonym i kilku innych przygodach- weszłam z ciekawości na to forum-nawet nie z zamiarem znalezienie partnera.Zaczęłam czytać te pozytywne historie i pomimo tego,że nawet nie próbowałam szukać partnera bo wyszłam z przekonania ,że a) mam już 28 lat i będzie ciężko znależć kogoś wolnego b) wszyscy wolni mężczyzni w mojej okolicy to albo pijaki albo po przejściach stwierdziłam," a co mi tam przetestuje tą technikę na przyciągnięcie partnera"

I tak przez mniej więcej 21 wieczorów/nocy robiłam tą technikę ( nie wiem jak to się nazywa) ale polegało na budzeniu się w nocy w moemncie kiedy jak największa liczba partnerów będzie podatna na moje sugestie i wyobrażanie sobie mojego wymarzonego. Budziłam się automatycznie zawsze po 2-nawet nie wiem czy siadając na łózku zdążyłam sobie wszystko zwizualizować co wypisałam sobie wcześniej bo odnosiłam wrażenie że od razu usypiałam. Po zakończeniu techniki jakoś nie czekałam na moment ,że zjawi się koleś na białym rumaku tylko odpuściłam.I dosłownie parę dni po tym wszystkim przychodzi do mnie kuzynka na paznokcie i zaczyna mówić,że przyjaciel jej męża chce do mnie numer-i pokazuje mi jego zdjęcie. Ja patrzę i nie wierzę - 3 lata temu byłam na weselu wtedy jeszcze z innym partnerem u mojej koleżanki-której mąż to brat właśnie tego pana T. i wtedy pamiętam była taka sytuacja ,że popatrzyłam sobie na tego brata Pana Młodego -zawiesiłam tylko oko bo byłam w związku i pomyślałam " jaki przystojny i męski facet" i zapomniałam o nim. Potem ja pierwsza w końcu się do niego odezwałam- zakochaliśmy się w sobie po prostu po uszy- dodam ,że on jest z moich okolic ale mieszka w Anglii- tez go życie też tak doświadczyło ż enie trafiał na odpowiednie osoby. Jak rozmawiałam z nim przez skype otworzyłam przez przypadek tą stronę z tymi moimi zapiskami jaki powinien być mój idealny partner i wszystko się zgadzało -nawet to że chciałam bruneta z niebieskimi oczami -a teraz już wiem że otrzymałam znacznie więcej.Najlepsze jest to -że on na tym weselu też zwrócił na mnie uwagę,ale wiadomo odpuścił .To tak po krótce bo naprawdę wszystko działo się jak z bajki.

lisek_chytrusek7
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 2
Dołączył(a): 25 sty 2017, o 17:54
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], i 1 gość