Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Mroczna » 2 lip 2016, o 13:53

Czy można przyciągnąć dawną miłość? Rozstałam się z chłopakiem jakiś czas temu(on zerwał). Wiem, że on ciągle mnie szanuje, może czuje nawet pewnego rodzaju pociąg do mnie, czasami mam wrażenie, że cały czas kocha. Ale nie chce powrotu :( Czy mogę go przyciągnąć do swojego życia ponownie?

Wiem, że się da... Kiedyś stara miłość pojawiła się w moim życiu ponownie po kilku latach... Ale to była inna sytuacja. Zarówno on jak i ja tego chcieliśmy.
Mroczna
 
Posty: 21
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 15:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Wiktoria » 26 lip 2016, o 09:38

cześć wszystkim! widzę że tu cisza od jakiegoś czasu :) Chciałabym podzielić się z Wami moją historią.
Otóż na początku roku obejrzałam "Sekret" i od tego czasu zainteresowałam się PP. Szybko znalazłam to forum i namiętnie dzień w dzień, nawet po kilka godzin czytałam co tutaj piszecie :D bardzo mnie to wciągnęło i dawało duże nadzieje :) Szczególnie ten wątek i kwestie przyciągnięcia konkretnej osoby, wolna wola itp.
Ale może od początku. 2 lata temu poznałam chłopaka, spotykałam się z nim, lubiłam go, ale nic więcej. Po 2 miesiącach znajomości miałam wyjechać na studia, więc zerwałam bez żadnych skrupułów.. chłopak sporo wycierpiał, bardzo mi było go żal i byłam wściekła na siebie że zrobiłam coś takiego... ale to wszystko wymknęło się spod kontroli. Oczywiście po miesiącu na studiach okropnie za nim zatęskniłam. To był moment, sekunda, kiedy NAGLE zaczęło mi na nim zależeć. Niestety było już za późno. Wypisywałam do niego jak wariatka, błagając o spotkanie, a on po jakimś czasie przestał mi odpisywać. Dowiedziałam się że poznał moją koleżanką (o ironio, bardzo bardzo podobną do mnie... :? )i szybko zaczęli się spotykać. Ja już wtedy nie miałam najmniejszych szans. (Dużo później poznając PP zrozumiałam że swoim myśleniem, panikowaniem, sama ich do siebie zbliżyłam.) Byłam pewna że pokochają sie, a ja będę na straconej pozycji. i tak właśnie było. Strasznie płakałam, przeżywałam. Wiele razy próbowałam zapomnieć, udawało się tylko na chwilę. Zawsze albo gdzieś go zobaczyłam i wszystko wracało, załamka na nawet kilka tygodni. Początkowo próbowałam go przyciągnąć Prawem Przyciągania, potem dałam sobie spokój. Ale ostatnio jednak, po 2 latach od wszystkiego, nadal próbuję i mam wielkie nadzieje ze tym razem się uda, bo jeszcze nigdy na nikim tak mi nie zależało....
Z przyciąganiem radzę sobie całkiem nieźle, mogłabym bardzo długo wymieniać co udało mi się sciągnąć. i jest to nawet masa KONKRETNYCH osób! Chłopaków przyciągam cały czas, ciągle jest ktoś przy mnie i nawet jak już wydaje mi się ze się w kimś zakocham to nagle trach! i znowu przyśni mi się ten chłopak i znowu nie chcę nikogo innego....
Teraz nadal jestem nastawiona że chce o niego zawalczyć.. wiele razy go trochę przyciągnęłam - studiuje na tej samej uczelni, w tym samym mieście. Ileś razy prawie się z nim zderzyłam na ulicy, czy na korytarzu (idealny przykład PP).
Kilka dni temu nawet spotkałam się z nim w sklepie w mojej miejscowości (możliwe ze bedzie tam pracować) co było praktycznie niemożliwe! bo myślałam że mieszka z dziewczyną jakieś 150km ode mnie. Uważam że to jest przyciąganie, co jakiś czas na siebie wpadamy.. tylko nie wiem co mam zrobić, albo co robie źle, żeby w końcu mi się udało!
Mogłabym jeszcze bardzo długo pisać na ten temat, ale już i tak przesadziłam z długością tej wiadomości.. :roll: mam nadzieję że ktoś znajdzie chwilkę żeby przeczytać i podzielić się spostrzeżaniami ;)
Pozdrawiam!
Wiktoria
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 08:55
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Wiktoria » 26 lip 2016, o 09:42

Pewnie że można! Jest pełno ludzi którzy nawet po latach do siebie wracają. Jeśli nadal Ci zależy, uważam że powinnaś próbować :) Łatwo powiedzieć, wiem... ale nie masz nic do stracenia, możesz tylko zyskać! ;)
Wiktoria
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 08:55
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Felicity » 26 lip 2016, o 13:20

No Marek, widzę, że nieźle kombinujesz :lol:
Toż to dałeś Wiktorii rozdwojenie jaźni skoro odpowiada sobie sama na swój post :D
Aż musiałam zrobić screen :)

Felicity
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 8
Dołączył(a): 14 cze 2016, o 07:52
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Mroczna » 26 lip 2016, o 17:21

Ja wiem też, że swojego ex raz przyciągnęłam i było to typowe PP. Denerwowałam się, że muszę stać w kolejce, recepcjonistka jak na złość ciągle gadała przez telefon, cofnęłam się nawet po paragon, których nigdy nie biorę. Jechałam potem samochodem, a X wszedł mi prosto pod koła na pasach. Ale nie było odzewu z jego strony :/ Na dodatek chyba zaczął interesować się taką jedną... Ale wiem, czuję, że on ciągle ma jakiś sentyment do mnie, że nie znienawidził mnie jak to często jest po rozstaniach, że wciąż mnie szanuje, że na pewno by mi pomógł gdybym potrzebowała. Śni mi się co chwila (czasami, że do siebie wracamy) i nie wiem jak interpretować te sny. Nie wiem jak go przyciągnąć... :oops:
Mroczna
 
Posty: 21
Dołączył(a): 10 wrz 2013, o 15:30
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez makata » 26 lip 2016, o 18:31

Felicity... wg mnie odpowiedziała Mrocznej :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1440
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Wiktoria » 28 lip 2016, o 12:47

Hahaha faktycznie wygląda jakbym sama sobie odpowiedziała :D ale oczywiście było to do Mrocznej :)
Ja już długi czas przyciągam byłego i zazwyczaj udaje się jak odpuszczam, przestaje mi zależeć i w ogóle się tego nie spodziewam. Wtedy dzieją się takie rzeczy, szok.. i zawsze w sytuacji której długo długo chciałam, nie robie nic, panikuje i potem strasznie żałuję że nie wykorzystałam szansy. Próbuje nastrajac się, tłumaczyć sobie że następnym razem wykorzystam moment i tak bardzo sie nie zestresuje, ale w końcu zawsze do tej pory emocje brały górę.
Mimo wszystko nadal próbuje, mam wielkie nadzieje że w końcu mi się uda i pochwale się tutaj historią mojego udanego przyciągnięcia konkretnej osoby :)
Co do snów, też nie wiem jak je interpretować. Czasami mam sny które sprawdzają się potem w rzeczywistości, ale nie wiem jak odróżnić jedne od drugich..
I jeszcze pytanie - czy jeśli po jakimś czasie od zamówienia przyśni mi się spełnienie pragnienia to jest to znak że moja podświadomość 'nastroiła' się na dany cel i wszystko jest na dobrej drodze? :)
Wiktoria
 
Posty: 4
Dołączył(a): 26 lip 2016, o 08:55
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Kaszmir27 » 28 lip 2016, o 13:13

Witam bardzo prosze o pomoc! Długo byłam sama po tym jak rozpadł sie mój 5 letni związek. Pół roku temu doszłam do wniosku ze mi przeszło i napisałam list do wszechświata z próba o tego jedynego opisałam wszystkie cechy które ów kandydat powinien posiadać itd. W miniona sobotę na imprezie poznałam chłopaka z wszystkimi wymienionymi prze zemnie cechami nawet wiek sie zgadza. Od soboty nie mogę przestać o nim myślec i wyobrażam sobie związek z nim itd problem polega na tym ze niechce tego robić tzn chce wizualizować związek ale nie z konkretna osoba jak w tym przypadku bo wiem ze w większości przypadków nie kończy sie to happy endem. Ale te wizualizacje wychodzą jakby to określić bez mojej wiedzy ja sie poprostu łapie sie na tym ze wizualizuje związek z ta konkretna osoba a nie chce tego bo jeżeli to ma być on to będzie niechce , żeby to był on bo niepotrafilam trzymać na wodzy moich myśli. Chce żeby to był on jeśli wszechświat tak chce

Kaszmir27
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lip 2016, o 13:09
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez coppelia » 28 lip 2016, o 20:09

Kaszmir27 napisał(a):Chce żeby to był on jeśli wszechświat tak chce


Wszechświat nie daje Ci tego co sobie wymyśli. Daje Ci to, czego TY pragniesz.
A jeśli on jest Twoim pragnieniem, nie widzę problemu w wizualizowaniu związku z nim.
"Jedyne ograniczenie to te, które narzuca Ci Twój umysł. [...] Wszystko jest możliwe." ♥♥♥
coppelia
 
Posty: 278
Dołączył(a): 15 lip 2012, o 14:55
Podziękował(a): 40 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 31 razy

Re: Przyciąganie miłości, związków i ludzi - WĄTEK ZBIORCZY

Postprzez Kaszmir27 » 28 lip 2016, o 21:39

Tak tylko chodzi o to ze było nawet wiele wątków na tym forum ze nie powinnismy wizualizować związku czy przyciągać konkretnej osoby

Kaszmir27
 
Posty: 6
Dołączył(a): 28 lip 2016, o 13:09
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 4 gości