Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Przyciąganie konkretnej osoby

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Przyciąganie konkretnej osoby

Postprzez Pg.lost » 11 maja 2018, o 20:37

Hej, opublikowałam post jakieś 2 dni temu w wątku zbiorczym o przyciąganiu ludzi i nadal nie został opublikowany a się mega naprodukowałam. :' Mam nadzieję, że chociaż z tym będzie inaczej :/ Więc tak: Jestem po uszy zakochana w konkretnym mężczyźnie. Nic mojego nastawienia nie zmieni, nie ma takiej opcji. Próbowałam myśleć o innych, wizualizacji i całej reszty, no way! To jest jedyna osoba, z którą chcę spędzić życie, wiem to na milion procent, niczego nie jestem tak pewna jak tego! Nasza relacja wygląda mniej więcej tak, że piszemy ze sobą, on potrafi nie odpisywać nawet po 2-3 tygodnie, z przepracowania, ale ostatnio milczy już chyba z msc :( Wiem, że mnie bardzo lubi. Raz już prawie ze sobą byliśmy, ale nie wypaliło niestety. Znamy się od ok. 2lat, ja na początku w ogóle nie byłam zainteresowana, za to on bardzo nalegał na spotkanie. Później był kontakt tylko mailowy i tak pozostało tak naprawdę. Chcę z nim być. Wizualizuję ile wlezie, ale myśl o tym, że jeszcze go przy mnie nie ma mnie tak dołuje i zniechęca :( Mam wrażenie, że nic się nie udaje, mimo, że wmawiam sobie, że to już jest w mojej rzeczywistości, ale ja się w niej jeszcze nie znalazłam. Co zrobić aby przyśpieszyć cały ten proces? :> Jak się nie zniechęcić, tylko mieć 100% pewność, że to już jest w drodze? Bardzo proszę o jakąś motywację i słowa pocieszenia.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Pg.lost
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień