Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Problem z przyciąganiem rzeczy materialnych

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Problem z przyciąganiem rzeczy materialnych

Postprzez LadyLady » 20 mar 2016, o 19:51

ja przyciągam wszystkie rzeczy materialne jakie chcę .. oczywiscie tak jak już większość tu pisała- sprawdza się, że nie poświęcam temu zbyt dużo czasu, praktycznie w ogóle, a jak już to: mam pozytywne emocje do tego i wiarę, że jak sobie coś wymyślę to prędzej czy później to będzie..
Tylko to jet chyba tak, że aby złapać taki stan trzeba mieć pozytywne doświadczenia... Polecam parę razy doprowadzić do danej sytuacji, może nawet zawalczyć a potem się już toczy, kolejne przychodzą bardziej na luzie, bo człowiek ma 100% większą już wiarę- skoro raz czy dwa się udało:)
LadyLady
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 11 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 118 razy

Postprzez Nicky » 22 mar 2016, o 13:12

Zabawna sprawa: ostatnio po tej całej pisaninie o pieniądzach papierowych, namacalnych, realnych jakoś tak mi się te papiery wbiły do głowy, banknoty które można sobie przeliczać, przekładać itp... i co? Minęło zaledwie parę dni i jeden z moich klientów zamiast wpłacić należność przelewem, przyniósł mi gotówkę :D :D :D A była to dość spora sumka, więc przeliczania trochę było. Miętoląc tą kasę w rękach śmiać mi się chciało, bo zobaczcie jak to jest... piszemy o czymś w zupełnie innym celu: że tak powiem dydaktyczno - szkoleniowym, w ogóle nie planujemy przyciągnięcia tego czegoś, a i tak to do nas przychodzi. Całkiem niechcący. Takie jest właśnie PP 8-) :lol: :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 22 mar 2016, o 13:20 przez Nicky, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Nicky

Postprzez magicmind » 22 mar 2016, o 13:15

Nicky napisał(a):Zabawna sprawa: ostatnio po tej całej pisaninie o pieniądzach papierowych, namacalnych, realnych jakoś tak mi się te papiery wbiły do głowy, banknoty które można sobie przeliczać, przekładać itp... i co? Minęło zaledwie parę dni i jeden z moich klientów zamiast wpłacić należność przelewem, przyniósł mi gotówkę :D :D :D A była to dość spora sumka, więc przeliczania trochę było. Miętoląc tą kasę w rękach śmiać mi się chciało, bo zobaczcie jak to jest... piszemy o czymś w zupełnie inym celu: że tak powiem dydaktyczno - szkoleniowym, w ogóle nie planujemy przyciągnięcia tego czegoś, a i tak to do nas przychodzi. Całkiem niechcący. Takie jest właśnie PP 8-) :lol: :lol: :lol:

Ja w innym temacie podawałem przykład czerwonego ferrari i tego samego dnia 2 razy przypadkowo trafiłem na takie w necie ;)
magicmind

Postprzez Nicky » 22 mar 2016, o 13:24

To mi przypomina wątek o przyciąganiu chłopa (był taki kiedyś) w którym wspominałam na luzie o tym jak to kiedyś przyciągnęłam sobie mojego ex. Nie minęło parę dni od tych zabawnych wspominek jak nagle (po latach!) znienacka odezwał się do mnie tenże ex, o którym w ramach rozrywki wspominałam w wątku :D To też było całkiem niechcący.
Nicky

Postprzez lipstick » 13 maja 2016, o 19:36

Kochani!
Minęły dwa miesiące odkąd stworzyłam ten wątek. W tym czasie przestałam już dawno wysyłać cv do jakiejkolwiek pracy, poddałam się, zajęłam rodziną, znajomymi i przede wszystkim nauką. Aż tu nagle, kilka dni temu dostałam maila od dużej świetnej firmy, do której wysyłałam swoje CV dokładnie na początku marca. Poszłam na rozmowę kwalifikacyjną, nie zależało mi tak jak na poprzenich, byłam rozluźniona, miło się rozmawiało. Miała dostać odpowiedź, gdy zrekrutują jeszcze jedną osobę. Jednak niedawno zadzownili do mnie, że ta osoba przekładała spotkanie i w końcu zdecydowali się więc, że biorą mnie do razu! :D Jestem w dużym szoku.
Metoda odpuszczenia na prawdę działa, właśnie się o tym przekonałam. Nawet nie zdążyłam znajomym i rodzinie powiedzieć, że byłam na rozmowie, bo mi nie zależało na tym, by mieć teraz pracę. Mam teraz mnóstwo rzeczy na głowie i sama nie wiem, czy podołam, ale musze myśleć pozytywnie :) Kasa też póki co nieduża, ale mam kilka rzeczy, na które muszę odłożyć, więc wszyskto się przyda. Oby tylko atmosfera w pracy była fajna i wszystko pójdzie dobrze! :) Trzymajcie kciuki za mój pierwszy dzień w pracy w poniedziałek! :)
lipstick
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

Postprzez MagdaLooney » 13 maja 2016, o 21:00

Ale super!!! Gratulacje!!! :)
MagdaLooney

Postprzez lipstick » 14 maja 2016, o 09:30

dziękuję <3
lipstick
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 40 razy

Postprzez swiatloo » 6 lut 2017, o 20:03

20 stron a tak trudno znaleźć odpowiedź na pytane... To jak przyciągnać rzeczy materialne?
swiatloo
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień