Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Problem z przyciąganiem rzeczy materialnych

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Problem z przyciąganiem rzeczy materialnych

Postprzez Black » 19 mar 2016, o 18:55

Czasem pojawia się tu już czepialstwo o takie rzeczy, że brak słów :) Jak w przedszkolu. Nawiązując do całego wątku.
Pozdrawiam.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Black

Postprzez Monika22 » 19 mar 2016, o 19:06

Black napisał(a):Czasem pojawia się tu już czepialstwo o takie rzeczy, że brak słów :) Jak w przedszkolu. Nawiązując do całego wątku.
Pozdrawiam.

Z mojej strony nigdy nie ma czepialstwa. Jednak wnioskując z tego, co napisałaś, rozumiem, że mogłaś to jako takowe odebrać.
Monika22

Postprzez Nicky » 19 mar 2016, o 19:11

Magic, ja wiem o co chodzi ale cały czas próbuję wytłumaczyć jedno: że osoby które twierdzą, że chcą pieniędzy bo: lubią się w nich tarzac, lubią na nie patrzeć, zbierać, kolekcjonować wąchać etc...tak troszkę oszukują same siebie. Bo czy lubiłbys patrzeć na stos pieniędzy, GDYBY te pieniądze nie miały żadnej wartości tj. gdyby nie można było za nie nic kupić?
Dlaczego tak to drążę? Dlatego, że cały czas chodzi nam przecież o znalezienie sposobu na przyciąganie tego, czego pragniemy. Ja sądzę że znalazłam sposób idealny (zamów sobie jak chcesz się czuć a przyjdzie to do ciebie szybko), i namawiam wciąż do tego aby ten sposób wypróbować, bo u mnie działa on naprawdę super. Tylko trzeba być w stu procentach szczerym z samym sobą :) Zastanowić się na spokojnie, starając się nie myśleć stereotypowo (np. czego chcę? "ach, to oczywiste: stosu pieniędzy! Każdy tego chce") tylko zajrzeć do środka, do swojego serca i odnaleźć swój prawdziwy cel, prawdziwe marzenie. Nie chcę być źle zrozumiana, kto nie ma ochoty to oczywiście z moich porad nie musi korzystać ale u mnie to się sprawdziło i dzielę się tym z wami. Ot co :)
Nicky

Postprzez magicmind » 19 mar 2016, o 19:19

Nicky napisał(a):Magic, ja wiem o co chodzi ale cały czas próbuję wytłumaczyć jedno: że osoby które twierdzą, że chcą pieniędzy bo: lubią się w nich tarzac, lubią na nie patrzeć, zbierać, kolekcjonować wąchać etc...tak troszkę oszukują same siebie. Bo czy lubiłbys patrzeć na stos pieniędzy, GDYBY te pieniądze nie miały żadnej wartości tj. gdyby nie można było za nie nic kupić?
Dlaczego tak to drążę? Dlatego, że cały czas chodzi nam przecież o znalezienie sposobu na przyciąganie tego, czego pragniemy. Ja sądzę że znalazłam sposób idealny (zamów sobie jak chcesz się czuć a przyjdzie to do ciebie szybko), i namawiam wciąż do tego aby ten sposób wypróbować, bo u mnie działa on naprawdę super. Tylko trzeba być w stu procentach szczerym z samym sobą :) Zastanowić się na spokojnie, starając się nie myśleć stereotypowo (np. czego chcę? "ach, to oczywiste: stosu pieniędzy! Każdy tego chce") tylko zajrzeć do środka, do swojego serca i odnaleźć swój prawdziwy cel, prawdziwe marzenie. Nie chcę być źle zrozumiana, kto nie ma ochoty to oczywiście z moich porad nie musi korzystać ale u mnie to się sprawdziło i dzielę się tym z wami. Ot co :)

Ale ja Nicky wiem co miałaś na myśli tylko musisz też brać pod uwagę taki wariant ze ktoś może mieć takie pragnienie i taką zajawkę :)
magicmind

Postprzez Nicky » 19 mar 2016, o 19:30

Poza tym jeszcze jedna kwestia - czy dany sposób działa ;) Jeżeli marzenia o stosie banknotów realizują się, i nie będzie to np tylko widok kupy banknotów w filmie (zgodnie z zasadą: realizujemy dokładne to, co sobie wyobrażamy czyli jeśli wyobrażasz sobie stos kasy to możesz ten stos zobaczyć...w wiadomościach albo w kinie akcji :D), no to nie mam uwag. Ale nie słyszałam jeszcze o takim przypadku :P natomiast koncentracja na przyciąganiu tego, jak chcemy się CZUĆ po prostu działa, najzwyczajniej w świecie. A o to przecież nam wszystkim chodzi prawda? O coś, co będzie działało i pozwoli nam spełniać marzenia.
Nicky

Postprzez lifeisamiracle » 19 mar 2016, o 20:30

.
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 22:12 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz
lifeisamiracle

Postprzez lawendaa » 19 mar 2016, o 20:48

Nadal nie rozumiem tego zdziwienia niektórych.

Kurczę, moja koleżanka zbiera metki od ubrań (te takie długie, które się potem odcina, z ceną). I ma ich wielkie pudło, spokojnie będzie kilkaset.

Nie ma w tym absolutnie żadnego celu, oprócz tego że lubi ( i nie sa to metki wyłącznie znanych marek, te od ciuchów z przysłowiowego "chińczyka" też zbiera).

I tak jak kogoś nie zadowoliłby pieniądze z monopoly, tak jej by nie zadowoliło, gdybym wycięła prostokąt i napisała na nim cene. Tamto nie jest prawdziwym pieniądzem, a to nie jest prawdziwą metką z ubrania.

Skoro ktoś może zbierać kartki z ceną, to dlaczego ktoś inny nie może papierka z wizerunkiem władcy i numerkiem w rogu?
lawendaa
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 58 razy

Postprzez lifeisamiracle » 19 mar 2016, o 20:58

.
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 22:14 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz
lifeisamiracle

Postprzez lawendaa » 19 mar 2016, o 21:01

lifeisamiracle napisał(a):
lawendaa napisał(a):Nadal nie rozumiem tego zdziwienia niektórych.

Kurczę, moja koleżanka zbiera metki od ubrań (te takie długie, które się potem odcina, z ceną). I ma ich wielkie pudło, spokojnie będzie kilkaset.

Nie ma w tym absolutnie żadnego celu, oprócz tego że lubi ( i nie sa to metki wyłącznie znanych marek, te od ciuchów z przysłowiowego "chińczyka" też zbiera).

I tak jak kogoś nie zadowoliłby pieniądze z monopoly, tak jej by nie zadowoliło, gdybym wycięła prostokąt i napisała na nim cene. Tamto nie jest prawdziwym pieniądzem, a to nie jest prawdziwą metką z ubrania.

Skoro ktoś może zbierać kartki z ceną, to dlaczego ktoś inny nie może papierka z wizerunkiem władcy i numerkiem w rogu?

Ok, twoja koleżanka ma takie hobby i spoko. Zbiera te metki dla samych metek, nie ma w tym żadnego interesu. Ale jak ktoś pisze, że chce mieć pieniądze niby tylko dla pieniędzy, ale w innych postach dodaje, że nie chciałby już nigdy pracować. No to halo halo, to już nie są pieniądze tylko dla pieniędzy. Jest w tym inny ukryty cel, skrywany na siłę. A pieniądze same w sobie przecież szczęścia nie dają. Tak jak Anka zbiera banknoty i wystarczają jej pojedyncze egzemplarze, tak w innych przypadkach na tym forum śmieszy mnie, gdy ktoś pisze, że chce pieniądze dla papierków, ale co ważne - tych pieniędzy ma być cała góra. No nie rozumiem i nie zrozumiem. I wbrew pozorom nie jest to moje ograniczenie, ale szerzej spoglądam na całą sytuację.

Life, tylko ja się odniosłam teraz bardziej do całości tego, że nie zbiera się pieniędzy dla samego posiadania pieniędzy :) nie mówiłam konkretnie o magicmind
lawendaa
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 58 razy

Postprzez lifeisamiracle » 19 mar 2016, o 21:10

.
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 22:14 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz
lifeisamiracle

Poprzednia stronaNastępna strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień