Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Problem z przyciąganiem rzeczy materialnych

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Problem z przyciąganiem rzeczy materialnych

Postprzez Nicky » 19 mar 2016, o 18:00

Słuszna uwaga, bo papier toaletowy służy nam fizycznie do tego i owego, racja.
A do czego służą nam pieniądze w życiu? :) no własnie, i znów wracamy do punktu wyjścia czyli: dlaczego lubimy widok pieniędzy. Lubimy nie dlatego że jest ładny tylko dlatego jak nasz mózg kojarzy pieniądz. A kojarzy go z: bezpieczeństwem, sukcesem, dobrym i szczęśliwym/dostatnim życiem. Nie ma w tym nic złego ale tak jak pisałam wcześniej - dobrze określmy, czego tak NAPRAWDĘ chcemy.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Nicky

Postprzez Monika22 » 19 mar 2016, o 18:03

czynnik_omega napisał(a):
Monika22 napisał(a):Czy w Twojej rzeczywistości istnieje coś takiego jak poczucie humoru?

Istnieje, ale Ci którzy będą czytać nasze forum za jakiś czas nie będą rozumieć żartów, bo nie po to na nie wchodzą.

Ok, rozumiem dlaczego tak napisałeś. Ale dlaczego zakładasz, że nie zrozumieją żartów?
Monika22

Postprzez czynnik_omega » 19 mar 2016, o 18:06

Monika22 napisał(a):dlaczego zakładasz, że nie zrozumieją żartów?

Z doświadczenia wiem, że ludzie nie śledzą wątków - stąd moje założenie. Ale oczywiście to może być moja blokada.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
czynnik_omega

Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Postprzez magicmind » 19 mar 2016, o 18:13

Nicky napisał(a):Ale dlaczego góra pieniędzy to super widok? Czy gdyby to była góra papieru toaletowego powiedzmy, to czy też byłby to super widok? :)

\Słuchaj Nicky.
Ostatnio gadałem z kumplem ze mam fioła na punkcie oryginalnych sportowych butów.
Nie jarają mnie buty od Armanieniego, Guci itp. za kilka-kilka naście tysiów tylko takie za kilka stów od Nike ale mógłbym mieć ich setki.
Ktoś by powiedział ale po cholere ci to? A ja po prostu lubię :)

A kumpel mi na to ze rozumie bo on ma tak z zegarkami i jakby mógł to tak samo by ich miał pełno i sam taki drogi sobie kupił mimo to ze ja bym nie wydał na zegarek nawet 10zł a w ogóle to nie cierpie nosić zegarków 8-)

Tym bardziej rozumiem chęć posiadania stosu pieniędzy dla samego stosu pieniędzy a już szczególnie u osób które nigdy nie miały tych pieniędzy :)
Każdy z nas jest inny , ktoś lubi drogie markowe ciuchy, inny biżuterie a jeszcze innych cieszy sam widok pieniędzy i ich posiadanie. Osobiście wole stos pieniedzy od stosu biżuteri czy zegarków czego bym raczej nie kupił nigdy ;)

Rozumiem o co wam jednak chodzi ,że nie każdego kto chce bogactwa jarają same pieniądze i fakt posiadania papierków a lifestyle. Dlatego słusznie wtedy przyciaganie papierków może być nieefektywne :)
Ostatnio edytowano 19 mar 2016, o 18:19 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz
magicmind

Postprzez Monika22 » 19 mar 2016, o 18:17

czynnik_omega napisał(a):
Monika22 napisał(a):dlaczego zakładasz, że nie zrozumieją żartów?

Z doświadczenia wiem, że ludzie nie śledzą wątków - stąd moje założenie. Ale oczywiście to może być moja blokada.

Wyluzuj. Odpowiadasz za to, co komunikujesz, nie jak zostaniesz odebrany. Jak ktoś nie zrozumie twojej wiadomości, zawsze możesz mu wytłumaczyć, o co Ci chodziło.
Monika22

Postprzez Monika22 » 19 mar 2016, o 18:20

magicmind napisał(a):
Nicky napisał(a):Ale dlaczego góra pieniędzy to super widok? Czy gdyby to była góra papieru toaletowego powiedzmy, to czy też byłby to super widok? :)

\Słuchaj Nicky.
Ostatnio gadałem z kumplem ze mam fioła na punkcie oryginalnych sportowych butów.
Nie jarają mnie buty od Armanieniego, Guci itp. za kilka-kilka naście tysiów tylko takie za kilka stów od Nike ale mógłbym mieć ich setki.

A kumpel mi na to ze rozumie bo on ma tak z zegarkami i jakby mógł to tak samo by ich miał pełno i sam taki drogi sobie kupił mimo to ze ja bym nie wydał na zegarek nawet 10zł a w ogóle to nie cierpie nosić zegarków 8-)

Tym bardziej rozumiem chęć posiadania stosu pieniędzy dla samego stosu pieniędzy a już szczególnie u osób które nigdy nie miały tych pieniędzy :)
Każdy z nas jest inny , ktoś lubi drogie markowe ciuchy, inny biżuterie a jeszcze innych cieszy sam widok pieniędzy i ich posiadanie. Osobiście wole stos pieniedzy od stosu biżuteri czy zegarków czego bym raczej nie kupił nigdy ;)

Moja znajoma ma to samo z herbatą. Chciałaby mieć cały dom wypełniony przeróżnego rodzaju herbatami.
Monika22

Postprzez Black » 19 mar 2016, o 18:22

Moniko, Ty też piszesz poważnie i bez emotikon. Nie rozumiem więc tego przytyku w stronę Marka, zwłaszcza, że pisze słusznie.
Black

Postprzez magicmind » 19 mar 2016, o 18:22

Monika22 napisał(a):
magicmind napisał(a):

\Słuchaj Nicky.

Moja znajoma ma to samo z herbatą. Chciałaby mieć cały dom wypełniony przeróżnego rodzaju herbatami.

Ja myślę ,że każdy ma jakąś swoją zajawkę i to jest fajne :D :)
Dlatego dla mnie to ,że ktoś lubi po prostu mieć dużo pieniędzy fizycznie jest zrozumiałe i potrafię ogarnąć, tak samo jak to ,że ktoś by chciał mieć kolekcje herbat czy czekolad z całego świata :D
magicmind

Postprzez zwyklakobieta » 19 mar 2016, o 18:48

Black napisał(a):Moniko, Ty też piszesz poważnie i bez emotikon. Nie rozumiem więc tego przytyku w stronę Marka, zwłaszcza, że pisze słusznie.

Poza tym temat poczucia humoru Marka już był poruszany. Wydaję mi się, że każdy może być tu taki, jaki ma ochotę i jeśli ktoś nie chce żartować i nie chce, żeby jego posty wygladały tak: :| ;) ;) :D 8-) :twisted: :mrgreen: to nie ma problemu
zwyklakobieta
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Postprzez Monika22 » 19 mar 2016, o 18:51

Black napisał(a):Moniko, Ty też piszesz poważnie i bez emotikon. Nie rozumiem więc tego przytyku w stronę Marka, zwłaszcza, że pisze słusznie.

To prawda, że piszę poważnie. Generalnie. Natomiast nie wszystkie posty są takie. To, że w jakimś nie ma emotikony nie oznacza, że nie jest napisany z przymrużeniem oka. Po prostu nie jestem fanką emotikon. Czuję się dziecinnie używając ich nadmiernie.
A to, co napisałam do czynnika, nie było przytykiem. Nigdy nie piszę niczego złośliwie.
Monika22

Poprzednia stronaNastępna strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień