Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

POLECAMY: Książki i filmy o PP


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: POLECAMY: Książki i filmy o PP

Postprzez Monika22 » 19 mar 2016, o 20:12

JEFFREY E. YOUNG, JANET S. KLOSKO "Program zmiany sposobu życia"

Monika22
 

Re: POLECAMY: Książki i filmy o PP

Postprzez Lassiter69 » 11 kwi 2016, o 17:05

Czytał ktoś może Metodę Klucza Mistrzów Charlesa F. Haanela? Tak się zastanawiam czy czasem ją nie kupić, więc może ktoś coś napisze czy warto. :D
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
e-motion = energy in motion -z ang. energia w ruchu
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 118
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 13:48
Podziękował(a): 108 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 85 razy

Re: POLECAMY: Książki i filmy o PP

Postprzez janet05 » 15 kwi 2016, o 10:25

Wydaje mi się, że czytałam metodę klucza. Warto poczytać chociażby dla samego zainteresowania postrzeganiem tematu. Ja przeglądam temat w celu wyłapania ciekawych pozycji, których jeszcze nie miałam u siebie na półce.

"Program zmiany sposobu życia" zaczęłam ostatnio, bardzo mi się podoba.
Janet
Avatar użytkownika prawo przyciągania
janet05
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 16:50
Lokalizacja: Opole
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: POLECAMY: Książki i filmy o PP

Postprzez gryfinka » 15 kwi 2016, o 17:23


gryfinka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 147
Dołączył(a): 13 gru 2010, o 22:40
Podziękował(a): 41 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 75 razy

Re: POLECAMY: Książki i filmy o PP

Postprzez zdecydowana » 16 kwi 2016, o 05:12

gryfinka napisał(a):Polecam :))

https://www.youtube.com/watch?v=TSg3088pSAo


Dzięki :)
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 20:24
Podziękował(a): 858 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 403 razy

Re: POLECAMY: Książki i filmy o PP

Postprzez Lassiter69 » 25 kwi 2016, o 17:37

Jest trochę o PP, a także o tym, że życie na ziemi, wszechświat to perfekcyjna symulacja komputerowa. Bardzo ciekawy materiał. Na pierwszy rzut może wydawać się nieco długawy, jednakże jest tak świetnie zmontowany (50min) że przyjemnie się ogląda.

Hipoteza symulacji NAPISY PL
https://www.youtube.com/watch?v=VqULEE7eY8M
Noś to uczucie jakby było założonym garniturem i nie ustawaj aż to, co czujesz, nabierze odcieni rzeczywistości.
e-motion = energy in motion -z ang. energia w ruchu
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Lassiter69
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 118
Dołączył(a): 30 wrz 2015, o 13:48
Podziękował(a): 108 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 85 razy

Re: POLECAMY: Książki i filmy o PP

Postprzez Aliss » 27 kwi 2016, o 12:14

W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart , ale o umiejetne granie tymi , ktore juz masz . :) Josh Billings
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Aliss
 
Posty: 1842
Dołączył(a): 1 paź 2010, o 07:51
Podziękował(a): 2403 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 1115 razy

Re: POLECAMY: Książki i filmy o PP

Postprzez zdecydowana » 8 maja 2016, o 00:12

Albo tego filmiku jeszcze nie było, albo ja go przeoczyłam.... W każdym razie, polecam dla wszystkich , ktòrzy chcą zmienić swoje życie, a ciągle szukają ;)

https://m.youtube.com/watch?v=wYRkUfTXth0
Nie próbuj, rób albo nie rób, nie ma próbowania :)- Mistrz Yoda

zdecydowana
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 324
Dołączył(a): 15 cze 2015, o 20:24
Podziękował(a): 858 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 403 razy

Re: POLECAMY: Książki i filmy o PP

Postprzez MagdaLooney » 9 maja 2016, o 13:58

Witajcie, chciałam się z Wami podzielić artykułem na który właśnie trafiłam. Niby mówi o prawie karmy...A wg mnie bardziej o prawie przyciągania :)




20 praw karmy

Wszechświat działa według określonych zasad. Chcemy tego czy nie, musimy się z nimi liczyć, dlatego że niewiedza nie zwalnia nas z odpowiedzialności.

20 praw karmy

1. Prawo pustki

Wszystko zaczyna się od pustki, ale pustka zawsze się wypełnia. Żeby coś w życiu zmienić, najpierw trzeba zwolnić miejsce i przygotować grunt, pozbyć się fałszywych przekonań i starych nawyków.

„Jeśli nie podoba Ci się gdzie jesteś, zmień to. Nie jesteś drzewem”. Jim Rohn

2. Prawo rogatki

Szanse nigdy nie są dane z góry. Zawsze pojawiają się po tym, jak się podejmie wewnętrzną decyzję. Ważne więc przejść przez zaporę. Siła intencji otworzy drogę do realizacji marzenia.

„Każde marzenie jest nam dane wraz z mocą potrzebną do jego spełnienia”. Richard Bach

3. Prawo pozycji neutralnej

Żeby zmienić kierunek życia, trzeba się zatrzymać. Jesteś dokładnie tam, gdzie powinieneś być tu i teraz.

4. Prawo zapłaty

Płacimy zarówno za działanie i bezczynność, co prawda różną cenę. Bezczynność kosztuje więcej , a unikanie błędów oraz niepowodzeń nie czyni nas szczęśliwymi. Jeśli zwlekasz z podejmowaniem decyzji, oznacza to że już podjąłeś decyzję zostawić wszystko po staremu.

5. Prawo myślenia

Myśl jest materialna. Wszystko o czym myślimy, marzymy i czego się boimy zawsze objawia się w rzeczywistości.

„Człowiek staje się tym, o czym myśli”. R. W. Emerson

6. Prawo przyczyny i skutku

Wszystko, co dzieje się w życiu jest skutkiem myśli i działań. Więc jeśli coś idzie źle, przyczyny trzeba szukać wewnątrz siebie.

„Słaby człowiek wierzy w los, silny człowiek wierzy w przyczynę i skutek”. R. W. Emerson

7. Prawo przyciągania

Życie zawsze odpowiada oczekiwaniom. Dostajemy to, czego oczekujemy. Myśl, której poświęcamy czas, działa jak magnes, przyciągając do naszego życia wydarzenia.

„Dostaniesz to, na co liczysz”. Arystoteles

8. Prawo podobieństwa

Podobne przyciąga podobne. W życiu nie ma przypadków. Przyciągamy to, co odpowiada naszym oczekiwaniom, intencjom i myślom.

„Uważaj na swoje myśli – to one są początkiem twoich czynów”. Laozi

9. Prawo lustra

Świat wokół nas działa jak duże lustro. Wystarczy przyjrzeć się w nim, żeby zobaczyć, nad czym warto popracować u siebie. Świat sam w sobie nie niesie dobra ani zła. Jest obojętny do człowieka. Wszystko, co się dzieje jest tylko odbiciem myśli, uczuć i zachowań.

10. Prawo akceptacji

Nie wiemy, co jest słuszne, a co nie. To na ile jesteśmy w stanie zaufać wszechświatu stanowi naszą pewność w jutrzejszym dnie. Jeśli żyjemy z przekonaniem, że wszystko co się dzieje, idzie ku dobremu, to tak właśnie będzie.

„Sukces polega nie na unikaniu problemów, a na ich pokonaniu. Sprawy zawsze toczą się dobrze dla tych, którzy wyciągają wnioski”. John Wood Campbell

20 praw karmy

11. Prawo prośby

Jeśli o nic nie prosimy, niczego nie dostaniemy. Poproś a będzie Ci dane.

„W centrum twojej istoty masz odpowiedź, Ty wiesz, kim jesteś i wiesz, co chcesz”. Laozi

12. Prawo ograniczeń

Nie da się przewidzieć wszystkiego. Każdy widzi i słyszy to, co jest w stanie zrozumieć i zaakceptować. Percepcja zależy od naturalnych ograniczeń. Z całym pragnieniem nie możemy kontrolować wszystkiego, co dzieje się w życiu. Warto pamiętać, że to, co się wydarzyło raz to przypadek, dwa razy to zbieg okoliczności a trzy razy to schemat. Jeśli jakaś sytuacja w twoim życiu się powtarza, warto się zastanowić, czego chce cie nauczyć.

13. Prawo przemiany

Niemożna zmienić życia nie podejmując działań. Jeżeli chcemy zmian, musimy wziąć całą odpowiedzialność za to, co dzieje się w naszym życiu i stać się panem swojego losu.

„Jeśli nie wiesz do jakiego portu płyniesz żaden wiatr nie będzie właściwy”. Seneka

14. Prawo rozwoju

Najtrudniejsze decyzje w życiu są te, których unikamy, ale w końcu i tak będziemy musieli je podjąć. Im dłużej odkładamy, tym trudniejsze będą okoliczności, w których konieczne jest podjęcie decyzji.

„Twoje słabości to są Twoje niezrealizowane możliwości”. Teun Marez

15. Prawo taksówki

Jeżeli nie ty wybierzesz trasę swojego życia, możesz wylądować gdziekolwiek. Im dłużej idziemy czyjąś drogą, tym trudniej jest wrócić na swoją.

„Życie jest jak psi zaprzęg. Jeśli nie jesteś na przedzie, widok nigdy się nie zmienia”. Lewis Grizzard

16. Prawo wyboru

Życie, które przeżywamy jest rezultatem naszego świadomego, bądź nieświadomego wyboru. Ciągle dokonujemy wyboru. Zawsze mamy wybór. Nawet jak nic nie wybieramy, to też dokonujemy wyboru.

17. Prawo równowagi

Nikt nie lubi zmian. Chęć zmiany zawsze napotyka opór, stare trzyma na miejscu. Ważne jest znaleźć sposób na oderwanie się ze starego i nauczyć się utrzymywać równowagę.

„Prawdziwe zmiany nigdy nie są łatwe. Człowiek się zmienia tylko wtedy kiedy musi się zmienić”. Teun Marez

18. Prawo harmonii

Do pełni szczęścia zawsze nam czegoś brakuje. Cieszyć się małym jest trudne, ale najtrudniejsze to cieszyć się dużym.

19. Prawo reakcji łańcuchowej

Jeśli nie będziemy kontrolować naszych myśli, to one będą kontrolować nas. Lekki lęk może szybko przerodzić się w fobię. Musisz nauczyć się kierować strumień myśli.

„Zbyt wielu ludzi myśli o bezpieczeństwie zamiast o szansie. Wydają się być bardziej przestraszeni życiem niż śmiercią”. James Francis Byrnes

20. Prawo energii

Im wyższy jest poziom naszego rozwoju, tym więcej możliwości przed nami się otwiera i tym więcej możemy wziąć od wszechświata i oddać z powrotem. Ważne by wymiana energią była sprawiedliwa. Jeśli oddajesz więcej niż bierzesz, zakłócasz równowagę, co może doprowadzić do wyczerpania emocjonalnego.

MagdaLooney
 

Re: POLECAMY: Książki i filmy o PP

Postprzez paula9508 » 11 maja 2016, o 18:44

Jestem właśnie po lekturze prosiaka, jest rewelacyjna, czuję ogrom energii! Chciałam teraz przeczytać kolejną pozycję czyli prawo przyciagania hicksow, ale niestety nie mogę nigdzie znaleść, ani całości w pdf ani w żadnej internetowej księgarni. Może ktoś mógłby pomóc? :)
paula9508
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 9
Dołączył(a): 10 mar 2013, o 18:10
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości