Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Obniżenie ważności pragnienia


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Obniżenie ważności pragnienia

Postprzez zwyklakobieta » 15 mar 2016, o 19:50

Nie mogłam znaleźć takiego wątku, jeśli już takowy istnieje to proszę o usunięcie tego lub połączenie z innym.

Chciałabym poznać wasze sposoby na obniżenie ważności pragnienia. Pragnienia, które odpowiada za opór i nie jest uczuciem pozytywnym. Sprawia to wielu osobom problem, szczególnie jeśli dotyczy to pieniędzy czy partnera.

Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii?

zwyklakobieta
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 66
Dołączył(a): 9 sty 2016, o 15:16
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: Obniżenie ważności pragnienia

Postprzez lifeisamiracle » 15 mar 2016, o 20:03

.
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 21:00 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz

lifeisamiracle
 

Re: Obniżenie ważności pragnienia

Postprzez Scarlett » 15 mar 2016, o 20:24

Nie kojarzę takiego wątku więc dobrze, że założyłaś :)
Pamiętam, że było o tym gdzieś pisane.
Mam nadzieję, że ktoś to sensownie opisze.
Ja też nie obniżam wartości bo nie umiem obniżyć wartości czegoś, na czym mi zależy.

Scarlett
 

Re: Obniżenie ważności pragnienia

Postprzez magicmind » 15 mar 2016, o 20:35

Zrób coś abyś czuła się dobrze.
Mówiąc w skrócie gdy na czymś ci zależy, odczuwasz brak, masz ciśnienie, masz problem itd czujesz się z tym źle.
Po prostu zrób coś aby czuć się dobrze. Tyle :)

Jeżeli warunkujesz swoje samopoczucie i szczęście od okoliczności czy spełnienia pragnienia to blokujesz sobie tylko realizacje tego.

Zastanów się jakby to było gdyby na myśl o swoim pragnieniu czuć się tylko dobrze, spróbuj to poczuć :)
A jeżeli na myśl o swoim pragnieniu czujesz się źle to po prostu o tym nie myśl.

magicmind
 

Re: Obniżenie ważności pragnienia

Postprzez badcrazygirl » 16 mar 2016, o 17:08

Nicky podała sposób jak obniża ważność ;) proszę:

"Black_Mermaid napisał(a):
A co zrobić jeśli naprawdę nam zależy? I nie potrafimy samemu z siebie obniżyć tego celu? Jakieś sposoby?"


Moje sposoby na obniżenie ważności jakiegokolwiek celu:

- spojrzeć na siebie, na bliskich i na cały świat z wieeeelkiego dystansu. Zrozumieć, że te wszystkie nasze rozterki to taki "pył marny". Czym my się tak naprawdę przejmujemy? To wszystko jest nieważne. Co tak naprawdę jest ważne?? Czy będziecie miały męża i gromadkę dzieci, czy nie - jesteście cudownymi niepowtarzalnymi istotami, zdajcie sobie z tego sprawę. Mąż i dzieci to nie jest jakieś "szczęście nad szczęściami" bez którego nie można być szczęśliwym. Im szybciej zdacie sobie z tego sprawę, tym szybciej (i łatwiej) przyciągniecie sobie wszystko to, co chcecie.

P.S. Ja nie miałam najmniejszej ochoty wychodzić za mąż a wyszłam i to znacznie szybciej niż moje koleżanki. I nadal nie jestem pewna czy to był dobry pomysł 8-) :lol: Może jednak lepiej mają singielki... ;)

- wynaleźć jak najwięcej minusów celu, o którym marzymy. Np. jeżeli maszymy o posiadaniu dużego domu to można już na zaś zacząć martwić się tym, że: będzie trzeba robić często remonty, naprawy, że trzeba będzie samemu dbać o odśnieżanie chodnika przed domem, że będą wyższe rachunki za prąd i ogrzewanie itd. Co tylko nam wpadnie do głowy.

To są dwa najwspanialsze sposoby które stosuję od lat, działają niezawodnie :)

badcrazygirl
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 217
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 120 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 54 razy

Re: Obniżenie ważności pragnienia

Postprzez lifeisamiracle » 16 mar 2016, o 17:19

.
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 21:00 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz

lifeisamiracle
 

Re: Obniżenie ważności pragnienia

Postprzez zwyklakobieta » 16 mar 2016, o 17:23

lifeisamiracle napisał(a):badcrazygirl - zacytowałaś Black_Mermaid, a nie Nicky ;)

Ale szukanie minusów? Serio? Przecież wysyłamy wtedy tak okropne wibracje, że ja nie chcę wiedzieć jak bardzo to pogorszy samopoczucie temu, kto szuka minusów. A to od samopoczucia wszystko zależy.


Black zadała pytanie chyba tylko.

ale z tymi minusami to jest tak, że no skoro zaczynamy się martwić, ile wydamy na ogrzewanie w domu, albo że będziemy musieli odśnieżać, sprawia, że to że będziemy mieć dom jest juz dla nas całkowicie pewne i oczywiste :D i przestajemy zajmować się tym CZY będziemy mieć dom, a uznajemy to już za fakt i zajmujemy się czym innym, takie odwrócenie uwagi

dlaczego miałoby być to złym pomysłem?

zwyklakobieta
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 66
Dołączył(a): 9 sty 2016, o 15:16
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: Obniżenie ważności pragnienia

Postprzez lifeisamiracle » 16 mar 2016, o 17:38

.
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 21:00 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz

lifeisamiracle
 

Re: Obniżenie ważności pragnienia

Postprzez zwyklakobieta » 16 mar 2016, o 17:44

lifeisamiracle napisał(a):
zwyklakobieta napisał(a):Black zadała pytanie chyba tylko.

Z cytatu wynika jasno, że nie :D

zwyklakobieta napisał(a):ale z tymi minusami to jest tak, że no skoro zaczynamy się martwić, ile wydamy na ogrzewanie w domu, albo że będziemy musieli odśnieżać, sprawia, że to że będziemy mieć dom jest juz dla nas całkowicie pewne i oczywiste :D i przestajemy zajmować się tym CZY będziemy mieć dom, a uznajemy to już za fakt i zajmujemy się czym innym, takie odwrócenie uwagi

dlaczego miałoby być to złym pomysłem?

Zły pomysł, bo obniża to wibracje, napisałam wyżej
Dla mnie świadome korzystanie z Prawa Przyciągania to sama radość. Dużo bardziej wolę szukać plusów w sytuacji nawet gdy czegoś jeszcze nie mam, niż wymyślać, że mam dom, ale "oooo kuuurcze, jutro rano będę musiała odśnieżyć", oszukiwanie się w pp jest zgubne, po sobie wiem, że nie warto. Ale jak kto woli. Co komu służy :) Ale i tak uważam, że jest to robienie sobie pod górkę.


tylko to nie do końca oszukiwanie, bo ja np. naprawdę nienawidzę odśnieżać :mrgreen:

zwyklakobieta
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 66
Dołączył(a): 9 sty 2016, o 15:16
Podziękował(a): 27 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 19 razy

Re: Obniżenie ważności pragnienia

Postprzez lifeisamiracle » 16 mar 2016, o 17:47

.
Ostatnio edytowano 11 cze 2016, o 21:03 przez lifeisamiracle, łącznie edytowano 1 raz

lifeisamiracle
 

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Bing [Bot] i 5 gości