Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez kruszynka » 30 lis 2014, o 17:12

Bardzo długo przyciągałam konkretną osobę. Jestem przekonana, że wszyscy tu na forum mieli już mnie dosyć bo wałkowałam temat jak szalona.
Zrobiłam technikę nocną Wandy W. Zmodyfikowaną tak,że po przebudzeniu odnosiłam się do konkretnej osoby.
Robiłam hoponke.
Robiłam szafkę miłości.
Wizualizacje, afirmacje, ohhh wszystko!!!
Nakręcałam to, odpuszczałam. Różnie.
Sluchajcie...bez zmian. Mężczyzna nie wrócił.
Mialam przeciez fantazje silne i przelotne, myśli pelne miłości, modlitwy o zgodę.
Nic. Nic.Nic. A wierzcie mi,ze trwa to wszystko trzy lata z czego rok świadomego celowego przyciągania.
Nie liczyłam na wielki come back z kwiatami i łzami w oczach ale na impuls typu "spotkajmy się,pogadajmy".
Na szansę ponownego poznania. Nic.
Dlatego nie zabierajcie się za to.
Ratując związek czy przyjaźń mozna wizualizować ale przyciąganie konkretnej osoby do miłości - nie da rady.
kruszynka
 
Posty: 400
Dołączył(a): 7 sty 2014, o 10:50
Podziękował(a): 75 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 98 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez badcrazygirl » 30 lis 2014, o 18:11

a co jeżeli zrobiłaś teraz najgorszą rzecz jaką mogłaś zrobić i się poddałaś przed samym triumfem? Bardzo dobrze ilustruje to ten obrazek aby nigdy się nie poddawać: https://pbs.twimg.com/media/BO1bhoCCAAI9Nt1.jpg:large

badcrazygirl
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 217
Dołączył(a): 11 lis 2014, o 21:04
Podziękował(a): 120 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 54 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Sułtanka » 30 lis 2014, o 18:14

ehhh badcrazygirl jak ja cię czytam to jakbym widziała siebie sprzed roku. Kiedy wierzyłam w każdą rzecz napisaną na tym forum i gdzie każda technika i wizja miała mieć stuprocentową pewnością. Ale spoko, minie ten czas i będziesz taka jak inni - realnie myślaca :lol: :lol: :lol:

Sułtanka
 
Posty: 1101
Dołączył(a): 29 paź 2012, o 19:09
Podziękował(a): 29 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 164 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez genedarling » 30 lis 2014, o 18:30

Wszystkie te techniki to jedno wielkie kłamstwo.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
genedarling
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 169
Dołączył(a): 16 paź 2012, o 13:41
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez magicmind » 30 lis 2014, o 18:45

Człowiek ma wolną wolę i nic nie poradzisz skoro on nie chce to musisz to zaakceptować... ewentualnie pogodzić się z tym ze mogłaś to nie robić najlepiej (wiem, wiem wszyscy nienawidzą tego zdania ;) )

W każdym razie ja jestem zdania iż przyciąganie konkretnej osoby to faktycznie strata czasu i uwierz ,że to ,że go nie przyciągnęłaś może być na twoją korzyść :)

Wracając natomiast do technik to dziewczyny to nie technika jest nieskuteczna...

Dlaczego jedna osoba modli sie jakąś modlitwą lub robi jakaś technikę i ma efekty a inna osoba robi dokładnie to samo i ich nie ma?
Jeżeli jedna technika nie działa to istnieje duże prawdopodobieństwo ,że żadna nie zadziała...

Zastanówcie się dziewczyny czy gdyby techniki same w sobie coś dawały to czy nie byłoby tak ,że praktykując jakąś osoba ta miałaby lepsze wyników niż te które nie stosują żadnych technik albo nawet nie wierzą w PP?

Czy normalny człowiek stosuje jakieś techniki?

magicmind
 

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez makata » 30 lis 2014, o 18:56

...no prosze Magic chcesz powiedzieć że żadna modlitwa nie działa ..ho ho ho ale się doczekalam :D
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1440
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez magicmind » 30 lis 2014, o 19:13

makata napisał(a):...no prosze Magic chcesz powiedzieć że żadna modlitwa nie działa ..ho ho ho ale się doczekalam :D


Tak dokładnie chcę to powiedzieć ,że problem nie leży w technikach czy modlitwach a w wibracjach, w naszym wnętrzu...
Modlitwy/techniki mogą nam pomóc w osiągnięciu odpowiednich wibracji ale nie muszą...aczkolwiek tutaj jest przypadek bardzo problematyczny bo mowa o wpływaniu na czyjąś wolną wole...

W każdym razie równie dobrze możesz powtarzać kotek, kotek , kotek i mieć lepsze wibracje i efekty niż przy innych sposobach :D :)

magicmind
 

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez makata » 30 lis 2014, o 21:49

,,,kurna ale ja to rozumiem że technika ma cię wprowadzić w odpowiedni staaan ....bo jak bez techniki ktoś będzie sobie powtarzać " jestem bogaty , jestem bogatyy" ...bez odpowiedniego wnętrza to ...nic się nie stanie ....a...robiąc technikę ...rózne techniki ...ma szansę wprowadzić się w ten odpowiedni stan ...chyba że jest taki mocny że wibruje aż futryny się trzęsą :lol: :lol:
Avatar użytkownika prawo przyciągania
makata
 
Posty: 1440
Dołączył(a): 14 cze 2012, o 16:47
Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez Nani » 30 lis 2014, o 23:34

Uważam że to prawda że się nie da przyciągnąć konkretnej osoby. To znaczy jak już ktoś się naprawdę uprze, to przyciągnie na siłę, ale zrobi to na własną niekorzyść. Ta osoba zostanie przyciągnięta w taki "sztuczny" sposób że tak powiem. Coś ją do nas ciągnie, ale to nie jest prawdziwa sympatia czy chęć bycia z nami. Tak jakby ta osoba utrzymywała z nami częsty kontakt bo po prostu coś ją do tego zmusza, ale ona tego tak naprawdę nie chce. Więc nawet jeśli już kogoś przyciągniemy (a raczej będzie nam się tak wydawało), to prędzej czy później ta osoba nas zrani. Pamiętam że ktoś już o tym kiedyś pisał na tym forum, a ja się z tym w zupełności zgadzam bo znam to z własnego doświadczenia. To długa historia, w każdym razie przyciągnęłam konkretnego chłopaka i było to długo przed tym jak się dowiedziałam że nie powinno się nikogo przyciągać.

magicmind napisał(a):W każdym razie ja jestem zdania iż przyciąganie konkretnej osoby to faktycznie strata czasu i uwierz ,że to ,że go nie przyciągnęłaś może być na twoją korzyść :)


Zgadzam się z tym, można zaoszczędzić sobie masy rozczarowania i poczucia straconego czasu. Wiem, że to nie jest coś, co by się chciało usłyszeć, ale jeśli ta osoba byłaby tą odpowiednią, to chyba dawno by już z nami była ;)

Nani
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 50
Dołączył(a): 22 lis 2014, o 10:52
Podziękował(a): 38 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 22 razy

Re: Nie przyciągajcie konkretnej osoby-strata czasu

Postprzez maleficent » 1 gru 2014, o 07:47

A ja uważam, że można przyciągnąć konkretną osobę, aczkolwiek często bywa tak, że pojawia się ona w naszym życiu, kiedy nam zupełnie na niej już nie zależy.
Po ostatnim przyciągnięciu do siebie mężczyzny, którym byłam zauroczona około 3 lat, okazało się, że tak naprawdę jest on zwykłym dupkiem :lol: .

Generalnie nie polecam przyciągania osób z imienia i nazwiska, bo to zazwyczaj się źle kończy... a okres 'czekania' bywa bardzo różny np. ja czekałam na jedną osobę 3 lata, na drugą ponad miesiąc.
Jeżeli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj.

maleficent
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank
 
Posty: 125
Dołączył(a): 24 lis 2014, o 11:33
Podziękował(a): 55 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 39 razy

Następna strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot], Bing [Bot], i 5 gości