Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Mapa marzeń

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Mapa marzeń

Postprzez Cafe_Latte » 16 gru 2014, o 00:05

Zbliża się Nowy Rok. Czas podsumowań roku 2014 i czas na nowe postanowienia i kolejne wyzwania.
Mapa marzeń. Czy Wy robicie sobie taką mapę? :) Ja postanowiłam wreszcie zrobić. Generalnie to różne terminy na jej zrobienie podają, ale ja zrobię na początku Nowego Roku :) Teraz konkretnie trzeba przemyśleć swoje marzenia, cele itp. A trochę ich jest :)
Wiem, że mapa działa więc czas na moje zadziałanie w tym celu :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Cafe_Latte
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Mapa marzeń

Postprzez Justysiula » 17 gru 2014, o 17:40

Robiłam taką mapę w tym roku w marcu w czasie nowiu księżyca. Wtedy ponoć jest magicznie... i moc jest silniejsza:) w styczniu 2015 roku przypada NÓW w 20 stycznia po 14 godzinie. Więc jak chcesz na poczatku roku to dobrze zeby to był Nów. JA mam zamiar wyciągnąć mapę i się na nia gapić przez 21 dni :lol: a poźniej schować .. haha
Fajną frajde miałam przy robieniu mapy ..:D
Justysiula

Postprzez magicmind » 17 gru 2014, o 19:10

Moja mapa nic nie podziałała a to był jakby jeden z moim pierwszych kroków związanych z PP i robiona była 1,5 roku temu :)
Zupełnie ani jeden element sie z niej nie zrealizował chociaż nadal mam ją w starym telefonie ;)

Plan na nowy rok jak również przyszłość to brak planowania.
Mam takie postanowienie i chciałbym sie go trzymać aby starać się czerpać z życia jak największa radość w każdej jego chwili i być maksymalnie w przyjemnym tu i teraz :)
Powiem szczerze ze mega ambitny plan i mam nadzieje ,że nie polegnę :D :)

Chciałbym również zmierzyć i uporać się ze swoimi lękami, nauczyć się je oswajać i więcej mieć przyjemności i radości z życia :)
magicmind

Postprzez Justysiula » 17 gru 2014, o 19:37

magicmind napisał(a):Moja mapa nic nie podziałała a to był jakby jeden z moim pierwszych kroków związanych z PP i robiona była 1,5 roku temu :)
Zupełnie ani jeden element sie z niej nie zrealizował chociaż nadal mam ją w starym telefonie ;)

Mam takie postanowienie i chciałbym sie go trzymać aby starać się czerpać z życia jak największa radość w każdej jego chwili i być maksymalnie w przyjemnym tu i teraz :)

Chciałbym również zmierzyć i uporać się ze swoimi lękami, nauczyć się je oswajać i więcej mieć przyjemności i radości z życia :)

Masz ja w telefonie? zrobileś zdjecie? czy to tylko sama opisówka? bez wyklejanek itp? :) ja jak robiłam to w sumie też byłam na początku drogi PP a;e jeszcze realizacji nie było ..:)

Jak odkryjesz skuteczną metodę oswajanie leków to chetnie się dowiem bo też mam z tym problem w sumie najgłówniejszy, dlatego też chciałabym sie tego pozbyć z siebie..;)
Justysiula

Postprzez magicmind » 17 gru 2014, o 19:41

Justysiula napisał(a):
magicmind napisał(a):Moja mapa nic nie podziałała a to był jakby jeden z moim pierwszych kroków związanych z PP i robiona była 1,5 roku temu :)

Masz ja w telefonie? zrobileś zdjecie? czy to tylko sama opisówka? bez wyklejanek itp? :) ja jak robiłam to w sumie też byłam na początku drogi PP a;e jeszcze realizacji nie było ..:)

Jak odkryjesz skuteczną metodę oswajanie leków to chetnie się dowiem bo też mam z tym problem w sumie najgłówniejszy, dlatego też chciałabym sie tego pozbyć z siebie..;)

Tak mam w telefonie bo w programie graficznym zrobiłem sobie kompilacje zdjęć. tzn taką wycinankę :)
Jakbyś chciała taką tapetę a nie umiesz zrobić to podeślij materiały a zlepię ci to w jeden obraz :)

Obejrzyj ten filmik może to będzie dla Ciebie przełom w pracy ze swoimi lękami :)
https://www.youtube.com/watch?v=I_wla0Nt8yg
magicmind

Postprzez Justysiula » 17 gru 2014, o 21:08

Ja zrobiłam wyklejankę na brystolu, i zrobiłam zdjęcie telefonem, ale nie łapie tak ładnie całego. Pokombinuje jeszcze ale gdyby mi się nie udało to się w tej sprawie odezwę..:D

Dzięki za link obejrzę filmik może rozjaśni mi to lepiej i raz na zawsze się pozbędę niewygodnego strachu :)
Justysiula

Postprzez Justysiula » 17 gru 2014, o 23:41

Kurcze dobry ten filmik... tzn to co przedstawiją.. ma to sens i fajnie obrazuje wszytkie przeczytane ksiązki. Tak żywo. Tylko jak się dokopać do tych lęków spowodowanych w dzieciństwie...
A i wątek miłości czyli partnera z tego co zrozumiałam to nie szukać cech charakteru wygądu tylko zaufać przestrzeni, sercu ?? czuć to szczęście i radość?? bez opisywania podanych cech ? gdyż te cechy w danym partnerze czy danej sytuacji nie do końca mogą nas uszcześliwić ? Dobrze to rozumiem??
Justysiula

Postprzez magicmind » 17 gru 2014, o 23:58

Justysiula napisał(a):Kurcze dobry ten filmik... tzn to co przedstawiją.. ma to sens i fajnie obrazuje wszytkie przeczytane ksiązki. Tak żywo. Tylko jak się dokopać do tych lęków spowodowanych w dzieciństwie...
A i wątek miłości czyli partnera z tego co zrozumiałam to nie szukać cech charakteru wygądu tylko zaufać przestrzeni, sercu ?? czuć to szczęście i radość?? bez opisywania podanych cech ? gdyż te cechy w danym partnerze czy danej sytuacji nie do końca mogą nas uszcześliwić ? Dobrze to rozumiem??

Jezeli chodzi o partnera to już jakiś czas temu wypowiadałem się w temacie jak przyciągnać chłopa i wrzucałem filmik od valerie love wiec jak będziesz chciała to możesz tam to odszukać :)
Ja jestem zdania takiego jak ona ,że należy skupić się na energii która reprezentuje udany związek czy idealnego parnera a pomijać wszelkie szczegółowe rysopisy na bazie pracy umysłu.
Pracuj sercem a nie umysłem :)

Widzisz jeżeli przyciągasz miłość, radość , zaufanie, zrozumienie, bezpieczeństwo, zabawę, to uczucie ,że jesteś zachwycona jego fizycznością i wnętrzem to jaki sens jest podawać jakieś szczegóły?
Kiedy skupiasz się na szczegółach to łatwo sie wyłożyć bo umysł tego nie ogarnie albo ,że właśnie coś złego się stanie czego nie chcesz doświadczać :)
Przy pacy z umysłem zawsze może wkraść sie zła wibracja a na dodatek tak szczegółowo określając coś mocno utrudniasz działanie Wszechświatowi :)
Im mniej utrudniasz tym szybciej sie zamanifestuje to czego pragniesz :)

Co do lęku to nie koniecznie musisz sie dokopywać do korzeni i do dzieciństwa.. po prostu wystarczy zidentyfikować lęk który występuje teraz w danej sytuacji...
Jeżeli coś do tej pory nie realizuje się to blokuje go jakiś lęk.. zastanów się czego się boisz w tym przypadku... co za lęk powoduje brak manifestacji?
Najczęściej jest to po prostu lęk ,że to sie nie stanie, że tego nie dostaniesz :)
Aby sie od tego wyzwolić musisz pokochać ten lęk, zaakceptować go :) Tak przynajmniej mówią Ci Panowie :)
Ostatnio edytowano 17 gru 2014, o 23:59 przez magicmind, łącznie edytowano 1 raz
magicmind

Postprzez Justysiula » 18 gru 2014, o 01:33

magicmind napisał(a):
Jezeli chodzi o partnera to już jakiś czas temu wypowiadałem się w temacie jak przyciągnać chłopa i wrzucałem filmik od valerie love wiec jak będziesz chciała to możesz tam to odszukać :)

TAk widziałam ten filmik który wrzuciłeś tylko, że ona mowi po angielsku nie ma tlumaczenia, ani napisów, wiec biorąc pod uwagę, że nie władam perfekcyjnie tym językiem, pojawiły sie trudności ze zrozumieniem :(

Z tym wszechswiatem to prawda, nie ma sensu skupiac siekurczowa schematow i wymyslac cech itp. Tylko dziwie się jak Ci wszyscy coachowie prowadzą warsztaty i szkolenia, gdzie tlumacza własnie wypisywanie cech ? skoro umysł się myli to przyciaganie odpowiedniego partnera, pracy itp nie do konca w przyszłosci moze nas zadowalać. Chyba ze sa juz bardzo wyspecjalizowani w tym etmacie, badz ja zle to rozumiem..;)

Jeżeli coś do tej pory nie realizuje się to blokuje go jakiś lęk.. zastanów się czego się boisz w tym przypadku... co za lęk powoduje brak manifestacji?
Najczęściej jest to po prostu lęk ,że to sie nie stanie, że tego nie dostaniesz :)
Aby sie od tego wyzwolić musisz pokochać ten lęk, zaakceptować go :) Tak przynajmniej mówią Ci Panowie :

FAjnie to przestawili, spróboje zaakceptowac te leki. Powiem sobie " akceptuje Was" i zobacze co sie bedzie dzialo :lol:
Justysiula

Postprzez Nicky » 18 gru 2014, o 08:59

Ja też robiłam mapkę: to było w tym roku, jakoś na początku jak dołączyłam do tego forum czyli coś na przełomie stycznia i lutego... zrobiłam w programie graficznym, powklejałam fotki tego, co chcę mieć a potem ukryłam ją w jednym z folderów na kompie... i kompletnie o niej zapomniałam :D :D Muszę na nią koniecznie spojrzeć, co tam było ale pamiętam że był m.in samolot jako symbol podróży zagranicznych, bo dawno nigdzie nie byłam a bardzo chciałam gdzieś polecieć... i to akurat się spełniło, bo w ciągu ostatnich 11 miesięcy zaliczyłam dwie podróże zagraniczne, kompletnie nieplanowane hi hi, i to mimo... że wtedy nie miałam zbytnio kasy na wyjazdy :D :D :D
Na mapie były też pieniążki, i to w sumie też się spełniło bo w drugiej połowie roku nagle zaczęliśmy oboje z mężem o wiele lepiej zarabiać, i poziom naszego życia się podniósł :)
Musze zerknąć na tą mapkę, mam ją gdzieś w kompie.... za cholerę nie mogę sobie przypomnieć co tam było poza tymi dwiema rzeczami :D Hihi, ale teraz zdałam sobie sprawę z tego, że te dwie rzeczy się spełniły, suuuuper!! :) :) :) Może zrobię nową mapkę na nowy rok, wspaniały pomysł :D
Nicky

Następna strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień