Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Mapa marzeń

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Mapa marzeń

Postprzez Justysiula » 20 gru 2014, o 23:06

Nicky napisał(a):
Aaaa bo widzisz, nie powinnaś precyzować tak dokładnie swoich życzeń. Jeżeli chcesz mieć fajną pracę, to poszukaj fotki np. idealnego biura, z uśmiechniętymi pracownikami itp. albo coś w tym stylu... coś co by się kojarzyło z Twoim zadowoleniem w miejscu pracy. Ale nie warto precyzować GDZIE, w jakiej konkretnie firmie, ani na jakim stanowisku. Podświadomość i tak dostarczy ci tego, czego potrzebujesz, i to będzie idealna odpowiedź na Twoje potrzeby, ale daj jej większą swobodę działania - a będzie Ciebie bardzo pozytywnie zaskakiwać :) Sprawdzone, przerobione na sobie :)

A możliwe... ze w tym punkcie za bardzo sprecyzowałam to i wyszło na odwrót.. a dążylam do tego marzenia rok czasu, a tu taki ból, wszytkie cele z tym związane, studia, czas legły w gruzach. Może zrobie jeszcze raz mapę w styczniu. I zrobie tak jak ty na kompie bez wyklejanek ..:D i gdzies ja schowam zebym szybko zapomniała :D

A ty na swoja mapę sie patrzyłas? wyobrazałaś sobie te sytuacje? afirmowalas? czy po prostu zrobilas i zapomnialaś ? :))
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Justysiula

Postprzez Nicky » 21 gru 2014, o 11:25

Justysiula napisał(a):
Nicky napisał(a):A ty na swoja mapę sie patrzyłas? wyobrazałaś sobie te sytuacje? afirmowalas? czy po prostu zrobilas i zapomnialaś ? :))

Zrobiłam piękny kolaż, a następnie dosłownie chwilkę, chwilunię rozmarzyłam się nad każdym elementem kolażu... (np. patrząc na samolot, westchnęłam sobie że chcę w końcu gdzieś polecieć bo dawno nie latałam :D ), ale to moje wzdychanie nad całym kolażem trwało dosłownie może z 2 minutki. Albo nawet krócej. Po czym ukryłam mapkę w jednym folderze w kompie, i kompletnie o niej zapomniałam. Jakoś nie przywiązałam do tej mapki większej wagi.

P.S. Odszukałam teraz tą starą mapkę i ze zdumieniem zauważyłam, że ja miałam na niej tylko ... 4 rzeczy haha!!! :lol: Ale numer. A dwie już się spełniły, czyli wychodzi na to że sukces w 50%. Wow! :D Zabieram się za nową mapkę. Umieszczę na niej całą furę rzeczy, nie tylko takie super - poważne ale też jakieś drobniejsze, i zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Nicky

Postprzez Justysiula » 21 gru 2014, o 13:17

Nicky napisał(a):P.S. Odszukałam teraz tą starą mapkę i ze zdumieniem zauważyłam, że ja miałam na niej tylko ... 4 rzeczy haha!!! :lol: Ale numer. A dwie już się spełniły, czyli wychodzi na to że sukces w 50%. Wow! :D Zabieram się za nową mapkę. Umieszczę na niej całą furę rzeczy, nie tylko takie super - poważne ale też jakieś drobniejsze, i zobaczymy co z tego wyjdzie :)

hehe... :D to teraz ja zrobie minimum 4 rzeczy ... moze wtedy się szybciej zrealizują. Bo na pierwszej było duzo wyklejanek.. w zasadzie mozna stwierdzic ze byla bardzo dokladna ... co najmniej na realuzacje 5 lat i w zwyż. Więc czas na roczną mapkę... :) małymi kroczkami do celu ..:D
Justysiula

Postprzez Nicky » 21 gru 2014, o 13:28

No ja miałam na tej 'starej' mapce w sumie 3 rzeczy "poważne" i duże - typu pieniądze jako symbol lepszych zarobków, wymarzony dom (którego i tak nie chcę od razu, ale w perspektywie paru lat bo na razie dobrze mi tu gdzie jestem) itd., a jedna była taka nieco mniej poważna i to był właśnie ten samolot jako symbol podróży zagranicznych. No i to mi się spełniło najszybciej bo zaledwie kilka miesięcy po zrobieniu mapki były dwie podróże zagraniczne, jedna po drugiej, wspaniała sprawa. Ale kasa też przyszła, a to już była jednak bardziej poważna sprawa, i nie tak łatwo z dnia na dzień to uzyskać. Więc, mapka zadziałała całkiem nieźle.
A teraz zrobiłam nową mapkę (nie chce mi się czekać do stycznia, zrobiłam ją już! :D) i umieściłam na niej, oprócz tych "najpoważniejszych rzeczy" parę drobiazgów takich jak np. nowy piękny laptop, samochód, super - figura (bo chciałabym jeszcze parę kilo zrzucić), i takie tam ;)
No i cóż... sprawdzimy, co się będzie działo :D
Nicky

Postprzez Justysiula » 21 gru 2014, o 14:15

Nicky napisał(a):No ja miałam na tej 'starej' mapce w sumie 3 rzeczy "poważne" i duże - typu pieniądze jako symbol lepszych zarobków, wymarzony dom (którego i tak nie chcę od razu, ale w perspektywie paru lat bo na razie dobrze mi tu gdzie jestem) itd., a jedna była taka nieco mniej poważna i to był właśnie ten samolot jako symbol podróży zagranicznych. No i to mi się spełniło najszybciej bo zaledwie kilka miesięcy po zrobieniu mapki były dwie podróże zagraniczne, jedna po drugiej, wspaniała sprawa. Ale kasa też przyszła, a to już była jednak bardziej poważna sprawa, i nie tak łatwo z dnia na dzień to uzyskać. Więc, mapka zadziałała całkiem nieźle.
A teraz zrobiłam nową mapkę (nie chce mi się czekać do stycznia, zrobiłam ją już! :D) i umieściłam na niej, oprócz tych "najpoważniejszych rzeczy" parę drobiazgów takich jak np. nowy piękny laptop, samochód, super - figura (bo chciałabym jeszcze parę kilo zrzucić), i takie tam ;)
No i cóż... sprawdzimy, co się będzie działo :D

w sumie jutro jest Now księzyca..:D wiec jutro myśle zrobic, masz racje nie ma co czekac..:D w sumie to i tak działa na twoja podswiadomość :). Ale tak sobie myślę, gdyby taką mapke robić co pol roku ? np tak jak wyznaczanie celów? takie wiesz nie duże, drobiejsze badz jedno czy dwa poważnejsze? :)
Justysiula

Postprzez Cafe_Latte » 2 sty 2015, o 15:09

Zaczynam pomału zdjęcia kolekcjonować do mapki :) tak żeby 20 z nich skorzystać ;)
Cafe_Latte
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Postprzez maleficent » 2 sty 2015, o 16:20

Ja zrobiłam swoją mapę marzeń w Wigilię, ponieważ nie chciało mi się czekać do nowiu, który wypada gdzieś pod koniec stycznia. Uważam, że każda chwila jest dobra na stworzenie takiej mapy... no zobaczymy co z tego będzie :)
Jeżeli już o coś zabiegasz, idź na całego, w przeciwnym razie nawet nie zaczynaj.
maleficent
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 55 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 39 razy

Postprzez tsambika » 2 sty 2015, o 23:19

Ja czekam do 20 stycznia :P
tsambika
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 12 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 12 razy

Postprzez Megi » 3 sty 2015, o 12:11

Nie dość, ze 20 stycznia będzie ksiezyc w nowiu to jeszcze słońce i ksiezyc wejdą razem w Wodnika( mam kalendarz księżycowy). Podobno to pozytywny układ, mi tam sie on podoba bo dodaje magicznosci :)
Megi
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 10 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 49 razy

Postprzez Cafe_Latte » 3 sty 2015, o 13:02

Też czekam do 20 stycznia. Tylko zastanawia mnie czy oglądać tą mapę czy gdzieś schować i zapomnieć. Różnie o tym mówią. Jedni tak drudzy tak. Ja chyba schowam. :D
Cafe_Latte
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia stronaNastępna strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień