Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Mapa marzeń

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Mapa marzeń

Postprzez Justysiula » 18 gru 2014, o 11:15

SUper Nicky .. ze Tobie się tak fajnie wszytko realizuje, bo u mnie jest zastój. Pamietam co miałam na mapce i nic kompletnie nic się nie spełniło, może przez to że nie zapomniałam o niej ? albooo wszytko jest w toku ? :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Justysiula

Postprzez Nicky » 18 gru 2014, o 11:35

A może też zapomniałaś co na niej było, zerknij - może coś się jednak spełniło... ;)

P.S. A nie, sorry, toć piszesz że nie zapomniałaś tych rzeczy... hmm... a może jednak sęk w tym, że powinniśmy o tym zapomnieć?
Nicky

Postprzez Justysiula » 18 gru 2014, o 12:06

Powinnam ale mam ja przed oczami ... gapiłam się przez góra 2 tygodnie zanim ją schowałam :D więc kiedy zapomnę za chwilę znowu ją widzę ...:P muszę ja głębiej schować... a i wiem, że jedno się nie spełni :( w związku z pracą. BO w miesiąc w porywach do dwóch wystąpiła deregulacja tego stanowiska pracy i pozamiatane, na dzień dzisiejszy.
Justysiula

Postprzez DyZioo14 » 19 gru 2014, o 15:42

No musisz najwyraźniej .Zrób to za wczasu bo może byc zapóźno.Dla mnie takie rzeczy nie mają wiekszego problemu.
DyZioo14
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Postprzez Justysiula » 20 gru 2014, o 09:26

Dla mnie takie rzeczy nie mają wiekszego problemu.

Tzn jakie rzeczy ? możesz sprecyzować?:))
Justysiula

Postprzez Cafe_Latte » 20 gru 2014, o 11:20

Też słyszałam, że wctrakcie nowiu powinno się robić taką tablicę ☺dlatego tak też uczynię i zobaczymy co z tego wyjdzie.
Cafe_Latte
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Postprzez Justysiula » 20 gru 2014, o 11:29

Życzę samych pozytywnych realizacji ... :) pamiętaj aby być w dobrym nastroju i z zabawą wyklejać czy tworzyć :) gdzie kolwiek bedziesz to robiła.
Justysiula

Postprzez Nicky » 20 gru 2014, o 14:38

Justysiula napisał(a): a i wiem, że jedno się nie spełni :( w związku z pracą. BO w miesiąc w porywach do dwóch wystąpiła deregulacja tego stanowiska pracy i pozamiatane, na dzień dzisiejszy.

Aaaa bo widzisz, nie powinnaś precyzować tak dokładnie swoich życzeń. Jeżeli chcesz mieć fajną pracę, to poszukaj fotki np. idealnego biura, z uśmiechniętymi pracownikami itp. albo coś w tym stylu... coś co by się kojarzyło z Twoim zadowoleniem w miejscu pracy. Ale nie warto precyzować GDZIE, w jakiej konkretnie firmie, ani na jakim stanowisku. Podświadomość i tak dostarczy ci tego, czego potrzebujesz, i to będzie idealna odpowiedź na Twoje potrzeby, ale daj jej większą swobodę działania - a będzie Ciebie bardzo pozytywnie zaskakiwać :) Sprawdzone, przerobione na sobie :)
Nicky

Postprzez Nicky » 20 gru 2014, o 14:39

DyZioo14 napisał(a):No musisz najwyraźniej .Zrób to za wczasu bo może byc zapóźno.Dla mnie takie rzeczy nie mają wiekszego problemu.

Najbardziej tajemnicza wypowiedź w tym wątku :lol: :lol: :lol: Nic a nic nie kapuję :D
Ale jedno jest pewne, NIGDY NIE JEST NA NIC ZA PÓŹNO :) cokolwiek by to było...
Nicky

Postprzez Aneta36 » 20 gru 2014, o 22:41

Nicky napisał(a):

Aaaa bo widzisz, nie powinnaś precyzować tak dokładnie swoich życzeń. Jeżeli chcesz mieć fajną pracę, to poszukaj fotki np. idealnego biura, z uśmiechniętymi pracownikami itp. albo coś w tym stylu... coś co by się kojarzyło z Twoim zadowoleniem w miejscu pracy. Ale nie warto precyzować GDZIE, w jakiej konkretnie firmie, ani na jakim stanowisku. Podświadomość i tak dostarczy ci tego, czego potrzebujesz, i to będzie idealna odpowiedź na Twoje potrzeby, ale daj jej większą swobodę działania - a będzie Ciebie bardzo pozytywnie zaskakiwać :) Sprawdzone, przerobione na sobie :)[/quote]

Nicky, a możesz bardziej rozwinąć temat pracy,ja robię mapę już od paru lat i moje marzenia nie spełniają się, a między innymi praca,ja zawsze piszę jaką bym chciała mieć pracę i z jakimi ludźmi bym chciała pracować,jakie stanowisko pracy,możesz udzielić mi paru wskazówek jak mam to zrobić?Piszesz że wystarczy zdjęcie biurka i to ma wystarczyć aby marzenie się spełniło.
Aneta
Aneta36
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 14 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Poprzednia stronaNastępna strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień