Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Mapa marzeń - na miłość?

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Mapa marzeń - na miłość?

Postprzez Mania91 » 24 gru 2016, o 01:17

Dzień dobry,

a więc już prawie od 2 lat jestem sama i bardzo mnie ta sytuacja dobija. Poznaję czasem mężczyzn i spotykam się z nimi przez jakiś czas, ale okazuje się to kompletną pomyłką. Zależy mi na stałej relacji z mężczyzną, o jakim marzę (ale nie jest to równoznaczne z poszukaniami ideału ;) ).

Ostatnio dużo czytałam o mapie marzeń i jestem ciekawa, czy na tą sferę życia, jaką są uczucia też można ją robić? Na przykład wklejając zdjęcia szczęśliwej pary, fotografie mężczyzn, w których coś mi się podoba (np. elegancki strój) etc., etc.?

I jeszcze jedno pytanie - myślicie, że takimi rzeczami jak mapy marzeń możemy wpływać na naszą rzeczywistość czy są pewne sprawy, ktore są nam przeznaczone i nie zmienimy tego żadnym działaniem? Kiedyś wróżka, ktorej wszystkie inne przepowiednie wobec mnie się sprawdziły, powiedziała, że dopiero po 35 roku życia będę układała sobie życie uczuciowe. Trochę mnie to dołuje, bo nie chcę czekac 10 lat...
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Mania91
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Re: Mapa marzeń - na miłość?

Postprzez MasterOfAttraction » 30 gru 2016, o 19:22

Miałam zakładać podobny wątek a tu wchodzę i bam JEST :D Ja robię mm nowego roku z wieloma intencjami ale w tym jest też konkretna osoba, której mam zdjęcie i będę nad tym wszystkim wizualizować tak jak już bym to miała, postaram się jak najbardziej tym cieszyć :) Tylko mam problem z myśleniem o tym cały czas i z wątpliwościami... :roll: które mnie nachodzą już po wizualizacjach, za dnia; od razu pojawiają się bóle brzucha itp, jak sobie z tym radzić?
Avatar użytkownika prawo przyciągania
MasterOfAttraction

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień