Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

mam mięśniaki macic


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

mam mięśniaki macic

Postprzez Dara » 10 paź 2016, o 12:56

witajcie, dowiedziałam się dzisiaj ze mam 2 torbiele w piersi i 2 mięśniaki w macicy. chciałabym spróbować PP, ale nie mam pomysłu na wizualizację, jak często i jak długo mam robieć, podpowiedzcie mi coś proszę. z góry dziękuję
Dara
 
Posty: 197
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 11:00
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

Re: mam mięśniaki macic

Postprzez czynnik_omega » 10 paź 2016, o 19:19

Dara napisał(a):witajcie, dowiedziałam się dzisiaj ze mam 2 torbiele w piersi i 2 mięśniaki w macicy. chciałabym spróbować PP, ale nie mam pomysłu na wizualizację, jak często i jak długo mam robieć, podpowiedzcie mi coś proszę. z góry dziękuję



Dara, a jak mocno wierzysz ? "Próbowałam" jest słowem kluczem. Jak mówi Ronda Byrnes w PP nie ma próbowania. Próbowanie oznacza, że nie wierzysz.

Choroba jest Formą. Już ją wykreowałaś i teraz musisz się do niej jakoś ustosunkować. Możesz ją odkreować, ale musisz skupić całą swoją energię na pragnieniu.

Ale całą-całą. Wystarczy najmniejsze zwątpienie i energia się rozprasza.

Życzę Ci zdrowia i jestem pewny, że Możesz Wszystko - musisz tylko podjąć decyzję, że tego chcesz.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Re: mam mięśniaki macic

Postprzez Dara » 11 paź 2016, o 08:17

dziękuje, masz rację, jednak może jakas konkretniejsza podpowiedz? co dokładnie robić? nie umiem sobie w wyobraźni wyobrazić ze ich nie ma. widze je jakoś? macie jakiś pomysł?
Dara
 
Posty: 197
Dołączył(a): 21 lis 2012, o 11:00
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 7 razy

Re: mam mięśniaki macic

Postprzez czynnik_omega » 12 paź 2016, o 13:43

Dara napisał(a):nie umiem sobie w wyobraźni wyobrazić ze ich nie ma


Samo leczenie polega na usunięciu choroby z rzeczywistości poprzez usunięcie ze świadomości.

Próbuj, próbuj i próbuj. Nie oczekuj natychmiastowej zmiany, wszak to jest Forma, której odkreowanie zajmie troszkę czasu. Ale z dnia na dzień, z dnia na dzień, maleńkimi zmianami.

Możesz powtarzać sobie mantrę "Z dnia na dzień moje ciało staje się coraz zdrowsze. Dziękuję za nieograniczoną moc mojej kreacji" (lub coś takiego bardziej pasującego wibracyjnie do Ciebie - tu tez metodą prób i błędów znajdziesz najlepszą wersję).
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
Avatar użytkownika prawo przyciągania
czynnik_omega
 
Posty: 1984
Dołączył(a): 27 paź 2013, o 09:58
Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy



« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Baidu [Spider], Majestic-12 [Bot] i 5 gości