Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Lotto - wygrana

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Lotto - wygrana

Postprzez stenia11 » 18 lut 2016, o 16:08

Kurcze, ja kiedyś nastawiałam się bardzo. Nie interesowałam się tym zbyt mocno (tzn. nie oglądałam, nie spisywałam) ale wierzyłam i czekałam. Udało mi się coś tam wygrać, ale to żadne duże wygrane, 5 ani 6 nigdy nie było. Zazwyczaj jednak, kiedy chcę mocno, wtedy dzieje się zupełnie odwrotnie. Wierzę jednak, że to się odwróci i minie.
bardzo mi pomogło: Oczyszczanie Karmy, polska, przystępna diagnostyka karmiczna - polecam :)
Avatar użytkownika prawo przyciągania
stenia11
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 2 razy

Postprzez lena213 » 3 mar 2016, o 19:30

A ile czasu zajęło Ci od zaprzestania popełniania błędów? :)
Z powodu małej wiary waszej. Bo zaprawdę, powiadam wam: Jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam!", a przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was.
lena213

Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 37 razy

Postprzez Aranka » 4 lip 2016, o 23:39

Ja zastanawiam się nad jedną rzeczą. Podobno trzeba wizualizować w czasie terażniejszym, ale wszędzie gdzie czytam jest to czas dokonany. Często słyszę do dnia ..... będę miała to czy tamto - dla mnie jest to czas przyszły bo jeszcze nie mam, kupiłam tą torebkę itp - dla mnie jest to czas przeszły bo już ja mam kupioną, a czytam że trzeba wizualizować że mam to czy tamto, wygrałam w lotto kupiłam samochód, mieszkanie itp Natomiast dla mnie czas terażniejszy to jest kupuję ( w chwili obecnej lub ciągle kupuję na bieżąco) więc jak do tego podejść?
Aranka
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Postprzez makata » 5 lip 2016, o 21:46

Cześc Aranko :) jak kupujesz to jest teraźniejszy ciągły a jak kupiłaś to jest też teraźniejszy tylko dokonany :lol: :lol: Tak żarcik ;)Wizualizacja ma Ci sprawiać radość, przyjemność , blogość , wizualizacja bez uczuc na tzw. "sucho" to raczej niewiele da ( to moje zdanie) kluczem są emocje - przecież jak w swojej wyobraźni doświadczasz tego, czego chcesz, czujesz się fantastycznie prawda? Nie rozkminiasz jaki to czas? Natomiast "umysł" uprawia "logiczne wywody " usiłując Cię ściagnąć na ziemię a raczej na niższe wibracje ...Sluchaj czy Ty w trakcie wizualizacji zastanawiasz się w jakiej " terażniejszości " jesteś ? To ma być " fun" , zabawa a nie sztywne zastosowanie reguł poprawnego wizualizowania .
makata

Podziękował(a): 832 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 434 razy

Postprzez Anielka » 29 lis 2016, o 12:17

Wyjechałam w tym roku nad morze...z myślą, że mam za mało pieniędzy. Przydałby się tak jeszcze z tysiąc żeby spokojnie spędzić ten czas. Dnia następnego po przyjeździe wyluzowana i zadowolona z pewnych innych powodów, pojechałam do sklepu. Po drodze był lotek i pierwszy raz poczułam, że nie muszę kupić zdrapki. Robiłam to nagminnie z miernym skutkiem. Poczułam, że nie muszę...i usłyszałam jak mążczyzna przede mna...kupuje zdrapkę i to moją ulubioną :-).
Pomyslałam, ze to informacja dla mnie, bo faceci nie kupują zdrapek "zodiaków". Kupiłam więc. Z bardzo dużej ilości zdrapek podanej przez sprzedawce wybralam tą właściwą - 1000 zł.
Nie wiem jak wrzuc zdjęcie jako dokument :-)
Anielka

Podziękował(a): 460 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 843 razy

Postprzez adas1995 » 29 sty 2017, o 21:39

chciałbym kiedyś trafić szóstkę
adas1995

Postprzez Piter90 » 4 lut 2017, o 21:24

Ja raz trafiłem 5tkę w grze o 13 milionów :).
Pisałem afirmacje przez jakieś 2-3 tygodnie i ogólnie się na tym koncentrowałem. Żałuję że lepiej nie sprecyzowałem afirmacji.
Piter90
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

Postprzez leather » 12 lut 2017, o 00:44

Piter90 napisał(a):Ja raz trafiłem 5tkę w grze o 13 milionów :).
Pisałem afirmacje przez jakieś 2-3 tygodnie i ogólnie się na tym koncentrowałem. Żałuję że lepiej nie sprecyzowałem afirmacji.

Dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem.
Jak brzmiała Twoja afirmacja?
Owszem, trzeba bardzo dobrze, dokładnie sprecyzować :)
leather
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Postprzez Piter90 » 15 lut 2017, o 07:38

Już nie bardzo pamiętam jak brzmiały te afirmacje.
Zdaje się że było to na zasadzie stwierdzeń, że wygrywam w lotto.
Proponuję jednak żądać, chcieć i pragnąć - tak jakby nam się to po prostu należało.

-Żądam trafienia szóstki w lotto
-Pragnę trafić szóstkę w lotto
-Chcę trafić szóstkę w lotto

Warto jeszcze dodać do kiedy to ma się stać. Najlepiej dać sobie więcej czasu niż mniej, np. Żądam trafienia szóstki w lotto do połowy marca.

Precyzja jest dość ważna.

Ostatnio przyciągnąłem 'sytuację' w której mam możliwość zdobycia fajnej sumy pieniędzy za parę dni pracy. A zaczęło się od tego że zażądałem dodatkowego dochodu w postaci 2000 zł do końca stycznia. Zacząłem jakoś w połowie stycznia sobie to powtarzać. Efekt był taki że 31 stycznia zadzwonił znajomy i złożył mi propozycję. Przypadek? Nie sądzę ;).

Nigdy też nie mam oczekiwań, że muszę to osiągnąć albo inaczej będzie źle. Jak się wydarzy to fajnie, jak się nie wydarzy, też dobrze. Po prostu wewnętrzny luz.

Polecam robić te afirmacje z kodami uzdrawiania. Najlepiej ściągnąć 6 minutowe nagranie które odlicza 30 sekund do zmiany pozycji.

Już nie piszę afirmacji. Jedynie zapisuje na kartce kilka afirmacji w danym temacie a potem po prostu je powtarzam, do skutku. Tak często jak mogę.
Pozdrawiam! :)

P.S.
Coś forum slabo działa, odpowiedzi późno się pojawiają.
Piter90
Wspieram Abraham Bank
Wspieram Abraham Bank

Otrzymał(a) podziękowań: 4 razy

Postprzez martynaly1991 » 4 mar 2017, o 17:34

Ja jednak uważam , że przyciąganie wygranej jakiejś sumy pieniędzy poprzez loterię jest nie możliwe . Można zrobić tak , że uda się zostać miliarderem . Ale najpierw trzeba zacząć myśleć jakie kroki są nam do tego potrzebne i jak na to zapracować i wtedy może się udać.
Microgynon nowa receptura. Więcej ciekawostek u mnie na blogu.
martynaly1991

Poprzednia stronaNastępna strona

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień