Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania


doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez Treasure » 7 kwi 2016, o 13:52

Nicky napisał(a):
Treasure napisał(a):To w sumie wystarczy pozmieniać przekonania, by poprawić swoje doświadczenie? Bo przekonania są podstawą. To po co ludzie zajmują się najpierw technikami na siłę, mimo że ledwo na nich działają zamiast zmienić przekonania i być doprowadzanym automatycznie do najlepszych technik i wykonywać je z łatwością? Bo jeśli mamy przekonania o biedzie to techniki na zmianę tego nie będą działać że względu na to, że nie damy rady przytrzymać skupienia na nich wystarczająco długo lub po prostu nie będziemy mogli czuć się dobrze wystarczająco długo bo przekonania nie są takie.

Myślę, że najpierw zmieniając przekonania, na bogate, będziemy automatycznie doprowadzani do najlepszych technik i będą dla nas przyjemnością, a i emocje będą na wysokim poziomie, skoro przekonania będą mówić "Łatwo mi jest czuć się dobrze" lub "Często czuję się dobrze" to mózg będzie dążył do tych rzeczy, prawda? Dobrze kombinuję? :D


Dokładnie, tak było w moim przypadku... już samo rozpoczęcie "majstrowania" przy różnych przekonaniach zapoczątkowało niesamowity proces: materia ruszyła się, wszechświat zaczął działać jak szalony, ale zupełnie inaczej niż do tej pory. Tj. w innym kierunku - tym razem w takim, który mi przynosi autentyczną radość. A nie tak jak było do tej pory - gdy myślałam zasmucona, co jest z moim życiem nie tak i dlaczego mam co chwilę stany depresyjne :( A wierz mi, że zanim trafiłam na to forum to wielokrotnie miałam myśli tak czarne, że po prostu odechciewało mi się żyć.
Od momentu w którym obaliłam, albo raczej - jak trafnie spostrzegła inna użytkowniczka w wątku o przyciąganiu - ZASTĄPIŁAM pierwsze stare przekonanie nowym, moja rzeczywistość nabrała innych kształtów a techniki... same wpadały mi w ręce. Testowałam wszystkie techniki jakie tylko mi się spodobały. Ale też, tak jak wspomniałam wcześniej - zaraz po tym pierwszym przekonaniu zaczęły padać kolejne (zostały zastępowane przez nowe). Wszechświat nie cierpi próżni więc jak coś usuniemy, to od razu przychodzi na to miejsce nowe. I to jest SUPER. Koniec końców po dłuższym czasie moje wibracje zmieniły się o 180 stopni. Wszystko się zmieniło... mój sposób myślenia, sposób rozmawiania z ludźmi, podejście do wielu spraw. Energia jaką emanuję też uległa zmianie, tak mi się wydaje.
Więc... podsumowując, gdy mamy dobre przekonania to będziemy przyciągać nawet gdy mamy zły humor i doła. Gdy mamy złe, to dupa nic nie przyciągniemy chociażbyśmy emanowali wspaniałym humorem itp. przez 24 godziny na dobę.


Dzięki, super. :D Tylko to ostatnie zdanie mi coś nie pasuje. No bo skoro mamy dobre przekonania to chyba nie będziemy mieć złego humoru i doła, a gdy mamy złe przekonania to chyba nie będziemy emanowali wspaniałym humorem itp. przez 24 godziny na dobę. Chyba, że to tylko taka przenośna, a ja drążę bez powodu.

A powiedz mi Nicky, jak zmieniłaś te przekonania, czy zastępowalas wlasnie?
Treasure
 
Posty: 15
Dołączył(a): 5 kwi 2016, o 14:27
Podziękował(a): 20 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 3 razy

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez Nicky » 7 kwi 2016, o 14:41

No wiesz, człowiek jest człowiekiem i ma swoje "górki i dołki", ma dni kiedy czuje się super i ma takie dni kiedy czuje się do bani (nawet jeśli wszystko nadal jest super). Oczywiście najlepiej by było, gdyby tych dni "do bani" było jak najmniej a tych dni kiedy czujemy że możemy przenosić góry - jak najwięcej, i wraz ze zmianą przekonań na odpowiednie tak właśnie jest, ale małych dołków i momentów gdy będziemy się czuć po prostu gorzej - nie unikniemy :) Taka jest natura człowieka, nasze życie to taka sinusoida. Już kiedyś o tym psiałam :) że sinusoida jest i będzie, ale najważniejsze aby ta cała sinusoida pięła się w górę i w górę. Czyli aby nasze dołki były coraz płytsze i że tak powiem "mniej poważne", a nasze wzniesienia coraz wyższe i wspanialsze.

Nicky
 

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez Monika22 » 15 kwi 2016, o 06:55


Monika22
 

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez janet05 » 15 kwi 2016, o 09:20

Moim zdaniem nasze myśli cały czas krążą, dlatego myślenie, przekonania, racje które mamy co jakiś czas i w związku z jakimś etapem naszego życia się zmieniają. Zauważam to u siebie i rzeczywiście tak jest.
Janet
Avatar użytkownika prawo przyciągania
janet05
 
Posty: 10
Dołączył(a): 6 kwi 2016, o 15:50
Lokalizacja: Opole
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 1 raz

Re: Fundament PP czyli wewnetrzne przekonania

Postprzez Madeline193 » 6 maja 2016, o 14:11

.
Madeline193
 
Posty: 1
Dołączył(a): 28 kwi 2016, o 10:29
Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

Poprzednia strona


« Powrót do Prawo przyciągania na codzień


Kto przegląda forum prawo przyciągania

Użytkownicy przeglądający ten dział: Alexa [Bot] i 0 gości