Strona główna projektu   |   Wejście do gry   |   Forum PL

Czy da sie przyciagnac by ktos żył

doświadczenia, sukcesy i przemyślenia

Czy da sie przyciagnac by ktos żył

Postprzez Jilsa » 13 sty 2017, o 10:25

Witam kochani. Wybaczcie z góry że otwieram nowy temat. Kiedyś udzielałam się na tym forum. Błagam Was o pomoc. 6 stycznia dowiedziałam się, że nie żyje mój ukochany, że został zamordowany. Jednak ciała nie widziałam ani ja ani jego mama. Zidentyfikowano go przy pomocy sąsiada ponoć nie mieli żadnych wątpliwości. Zobaczę go we wt przed kremacją, a jego mama w pon. Jednak do tego czasu karmię się nadzieją że on żyje, że to nie jego ciało, że to jakaś fatalna pomyłka, że on się ukrywa. Czy da się to w jakikolwiek sposób przyciągnąć. Oddam wszystko by żył. Sprawa jest dziwna, ogólnie policja szuka sprawcy ale nic nie chcą powiedzieć.
Ostatnio edytowano 13 sty 2017, o 12:36 przez Jilsa, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika prawo przyciągania
Jilsa

Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Re: Czy da sie przyciagnac by ktos żył

Postprzez czynnik_omega » 13 sty 2017, o 11:28

Jilsa napisał(a):Czy da sie to w jakikolwiek sposób przyciagnac.

A w co wierzysz ?

Póki nie wprowadzisz do swojej rzeczywistości jego śmierci to oczywiście wszystko jest możliwe.

Kreujesz skupieniem energii, które najsilniej wyraża się w wierze w daną sytuację - stąd moje pytanie.
Jesteś Energią Wszechświata ! Jesteś jak kropla w oceanie, która jest jednocześnie kroplą i oceanem. Tak jak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy kroplą a oceanem, tak nie ma wyraźnej granicy pomiędzy Tobą a Wszechświatem.

Zacznij więc żyć tak jak chcesz, bo wszystko możesz.
czynnik_omega

Podziękował(a): 684 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 939 razy

Postprzez Jilsa » 14 sty 2017, o 10:56

Wczoraj ten temat zniknął dlatego nie mogłam podpisać. Nie wierze w jego śmierć. Czuję że w pon jego mama powie mi po oględzinach że to nie jego ciało. Najpierw owszem czułam żałobę ( po tym jak sie dowiedziałam) ale teraz czuję ze on zyje ( dlatego min.nie przyszedł do mnie we snie). Szukam go wzrokiem wszedzie. Do pon mam czas to zmanifestowac. Codziennie sie modlę
Jilsa

Podziękował(a): 5 razy
Otrzymał(a) podziękowań: 15 razy

Postprzez martynaly1991 » 4 mar 2017, o 17:42

Niestety , ale w tym temacie moja odpowiedź brzmi nie . Nie możemy i nie da się ożywić umarłej osoby . Jest to nierealne i uważam , że myślenie tego nie spowoduje .
Microgynon nowa receptura. Więcej ciekawostek u mnie na blogu.
martynaly1991

Podziękował(a): 0 raz
Otrzymał(a) podziękowań: 0 raz

« Powrót do Prawo przyciągania na codzień